Gość: mysiam
IP: *.*
10.12.02, 13:46
Drogie eMamy,Piszę na prośbę mojej przyjaciółki .Urodziła dzidzię 1.5 miesiąca temu.Karmi piersią a chciałaby powoli wrócić do swoich dawnych zajęć czyli aerobiku i spinningu(jazda na specjalnym rowerze treningowym).Jako wspomagacz przy zrzucaniu kilogramów przed treningami jadła L-karnitynę (preparat wspomagający spalanie tłuszczyku),chrom -na mniejsze łaknienie -szczególnie słodyczy.Obkładała się takze "błotkiem morskim" czyli guamem-na celulit.Teraz natomiast ,nie wie czy przy karmieniu można to dalej praktykować .Co prawda lekarz nie powiedział ani tak ani nie -i to jest problem.Czy któraś z Was mogłaby coś na ten temat powiedzieć ?Może jest wśród waz jakiś lekarz-zalezy nam na opiniach osób kompetentnych-wiadomo dzidzia jest najważniejsza !!!!!!Bardzo mi zalezy na Waszych opiniach ,tymbardziej ,że za 2 miesiące też już będę szczęśliwą mamuśką i z czasem i ja chciałabym wrócić do dobrej sylwetki i formydzięki za wszelkie posty,pozdrawiamy mama i 32 tygodniowy Brzusio