karolah2 16.01.07, 16:32 Od 5 dni jestem na diecie 13 dniowej...Dziewczyny zważyłam się dzisiaj i co widzę??? 5 kg mniej!!! ale chyba z brzucha mi nie idzie niestety mam duzy brzuch po ciąży,ale brzuszkami mam nadzieję nadrobić pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aaniac Re: 5 dni i 5 kg mniej!!! 16.01.07, 17:36 Kurczę, ale Ci zazdroszczę...No i GRATULUJĘ OCZYWIŚCIE!!!! !!!Ja od dawna myślałam o tej diecie, ale jakoś zawsze było coś innego.... Ale naczytałam się już tyyyyle o skuteczkości 13-tki, że od jutra zaczynam (może wciągnę Mężusia hehe- razem będzie nam raźniej). Uff, jak na razie chęci i motywacja jest silan- mam nadzieję, że wytrwam. Trzymajcie kciuki Mamusie. Jak będę dawała sobie radę- podzielę się z Wami (zawsze może ktos pocieszy ). Pozdrawiam, i życzę wytrwałości i kolejnych sukcesów!!! Odpowiedz Link Zgłoś
anek45 [...] 16.01.07, 18:41 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
karolah2 Re: 5 dni i 5 kg mniej!!! 16.01.07, 19:19 heheheja sama nie wierzę,ale zważyłam się nawet u sąsiadki i rzeczywiście)) naprawde polecam tę dietę...nie jest łatwo...tymbardziej,ze dla męża obiad trzeba zrobić...niedzielny pikantny kurczak z ziemniakami i suróweczką,a ja musze wpieprzać2 jajeczka,marchew i serek myslałam,ze coraz lepiej będzie,ale u mnie jest tak: zjem dwa jajka i jestem juz najedzona...ale coraz bardziej mam ochotę na przekąski ale wytrzymam! muszę wytrzymać!!! ja za was trzymam kciuki,a Wy za mnie trzymajcie Odpowiedz Link Zgłoś
19maj Re: 5 dni i 5 kg mniej!!! 16.01.07, 20:01 super trzymam mocna kciuki, i zdawaj na bieżąco relacje, ja zaczynam od poniedziałku Odpowiedz Link Zgłoś
anek45 [...] 17.01.07, 00:11 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
karolah2 Re: 5 dni i 5 kg mniej!!! 17.01.07, 09:08 no jeśli mąż wraca zmęczony z pracy to obiadu mu nie mam zrobić? o nie nie ja dbam o mojego ukochanego)jak ma woln to oczywiście sam sobie robi Odpowiedz Link Zgłoś
karinka21 Re: 5 dni i 5 kg mniej!!! 19.01.07, 08:25 karolah przy takim szybkim chudnięciu musisz ćwiczyć, bo zostanie Ci obwisła skóra i ciało nie będzie ładnie wyglądać. Ale efekt masz imponujący, gratuluję. Ja na swojej diecie mniej żreć taki będę mieć po 2-3 tygodniach, a dzisiaj dopiero 5 dzień nie jem kolacji i słodyczy i już mnie skręca, ale oprócz tego dużo staram się ruszać i codziennie ćwiczę 15-20 minut. A do zrzutu mam właśnie te 5-6 kg, co mi ostały się po ciąży Odpowiedz Link Zgłoś
karolah2 Re: 5 dni i 5 kg mniej!!! 19.01.07, 09:37 Cwiczę dużo chyba 200 razy na skakance 3 razy dziennie po 5o brzuszków...kilka razy nozyce pionowe i poziome i dwa razy w tygodniu aerobik Odpowiedz Link Zgłoś
agnes123 karolah2 19.01.07, 09:44 wow .... gratuluję tej skakanki - brawo !! Nie miałabym tyle samozaparcia w sobie ;/ ... ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
karolah2 agnes123 19.01.07, 14:14 Powiem ci,ze jakos skakanka mi najłatwiej przychodzi)) gorzej już z brzuszkami moja mama też nie mogła uwierzyć,ze az 200zrobie,ale przyszła i zobaczyła,wtedy uwierzyła)) spróbuj na pewno dasz radę) Odpowiedz Link Zgłoś
bemilkaa Re: 5 dni i 5 kg mniej!!! 20.01.07, 00:10 Po ciaży mam 10 kg do zrzucenia. Czy możecie podac szczegóły diety 13 dniowej? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
paliwodaj Re: 5 dni i 5 kg mniej!!! 20.01.07, 03:47 Dziewczyny, to co zauwazylam po sobie. Gdy jeszcze bylam w liceum tez stosowalam rozne diety. Chudlam, a po zakonczeniu diety jeszcze szybciej tylam. Organizm moj byl na tyle "madry" ze magazynowal wiecej tluszczu na wypadek mojej nastepnej diety i mniejszego dostarczania skladnikow odzywczych . Rozumiecie o co chodzi...troche nieskladnie to wyszlo. Ale teraz przez ponad 10 lat musze uwazac na jedzenie, bo jezeli troche wiecej zjem to od razu spodnie sa ciasne. Na szczescie trzymam sie w normach, a skutecznie dopamagaja mi w tym moi synkowie, ktorzy nie pozwola mi 5 minut posiedziec Po tym wszystkim, osobiscie nie polecalabym tak szybkiej utraty wagi. Odpowiedz Link Zgłoś
karolah2 Re: 5 dni i 5 kg mniej!!! 20.01.07, 08:05 No widzisz ta dieta jest bardzo dobra,bo po tych 13 dniach możesz jeśc normalnie,a waga nie idzie do przodu!!! moja znajoma ponad trzy lata utrzymała tę wage!!! poczytaj na tym forum o dziewczynach,które korzystały z tej diecty.Również nie przytyły tego co zgubiły) Odpowiedz Link Zgłoś
mk2003 Re: 5 dni i 5 kg mniej!!! 20.01.07, 15:55 Czy mogła bym poznać szczeguły tej diety. Odpowiedz Link Zgłoś
aaniac Re: 5 dni i 5 kg mniej!!! 20.01.07, 15:59 co do tego, że po 13- ce się nie tyje to troszkę chyba z przymrużeniem oka. My z Mężusiem 4 dzień- SUUUPER (choć jak dla mnie to mało kawusi...a jedzonka nawet za dużo- Synek podjada mi jajka i brokuły haha!). Na stronie Czarnej Oliwki- wpisać trzeba w wyszukiwarkę Onetu, bo nie pamietam dokłanie adersu stronki, jest baaardzo dokładnie o doświaczeniach dziewczyn, które stosowały 13- kę. Myślę, że ta dieta wyrabia nawyki regularności jedzenia, no i po zmniejszeniu pojemniości żołądka- doboru skłądników. Z tego, jak czytałam, to po diecie kopenhaskiej dobrze jest myślec o tym co się je- polecane są diety- kapuściana, lub 1000- 1200 kal. Bo chyba żadna z nas, momo obietnic, po zakończeniu tej diety nie będzie w stanie pochłonąś całej pizzy, "niedzielnego obiadku-jak u Mamusi", czy ciasta. Ponieważ to dieta niepełnowartościowa- trzeba uzupenić, oczywiście umiejętnie, niedobory pewnych składników- myślę, że więcej warzyw i owoców. Tzryama kciuki wsztskie 13-ki, powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś