moja 10 miesięczna córka zaczyna już chodzić (świetnie wychodzi jej
chodzenie bokiem przy meblach, trzymana za rączki także chodzi bokiem

)).
w tym tygodniu zaczęła nową zabawę - popycha krzesełko do karmienia, stojąc
(niebezpieczna i niewygodna dla niej zabawa), oraz pudło na zabawki, które
jest na kółkach.
gdzie i jakie można kupić chodziki, które dziecko może pchać przed sobą.
dziś widziałam zabawkę lego explorer, swietna, ale prawie 300 za zabawkę na
dwa miesiące, to nie dla mnie

((
czego Wy używacie??? może znacie firmy, które produkują takie pchacze za
mniejsze pieniądze?? co się sprawdza, a co na pewno nie>>>??
no i jeszcze jedno: czy kółka w takich pchaczach mają jakies powalniacze (co
jak dziecko oprze się na nim całym ciałkiem??? runie jak długie??)
pozdrawiam,