Dodaj do ulubionych

chodzik-pchacz

06.08.03, 21:56
moja 10 miesięczna córka zaczyna już chodzić (świetnie wychodzi jej
chodzenie bokiem przy meblach, trzymana za rączki także chodzi bokiem wink)).
w tym tygodniu zaczęła nową zabawę - popycha krzesełko do karmienia, stojąc
(niebezpieczna i niewygodna dla niej zabawa), oraz pudło na zabawki, które
jest na kółkach.
gdzie i jakie można kupić chodziki, które dziecko może pchać przed sobą.
dziś widziałam zabawkę lego explorer, swietna, ale prawie 300 za zabawkę na
dwa miesiące, to nie dla mnie crying((

czego Wy używacie??? może znacie firmy, które produkują takie pchacze za
mniejsze pieniądze?? co się sprawdza, a co na pewno nie>>>??
no i jeszcze jedno: czy kółka w takich pchaczach mają jakies powalniacze (co
jak dziecko oprze się na nim całym ciałkiem??? runie jak długie??)

pozdrawiam,
Obserwuj wątek
    • agni71 Re: chodzik-pchacz 07.08.03, 09:54
      mamamona napisała:

      > moja 10 miesięczna córka zaczyna już chodzić

      Moja coreczka dostala w tym wieku chodzik-pchacz i to byla udana inwestycja. (

      > gdzie i jakie można kupić chodziki, które dziecko może pchać przed sobą.

      Ja wahalam sie pomiedzy Little Tikes i Fisher Price. Ten drugi okreslany jest
      jako "muzyczny chodzik" i kosztuje wiecej (niestety, nie pamietam dokladnej
      ceny, ale blizej 200zl). Poniewaz w tym czasie nie udalo mi sie go znalezc
      nigdzie w Internecie, a nie mialam czasu jezdzic po sklepach w realu, to
      zdecydowalam sie na Little Tikes. Kupilam go w www.tomi.com.pl za 117 zl +
      przesylka. Wtedy byl zdaje sie w promocji, bo to bylo przed Dniem Dziecka -
      teraz moze byc troche drozszy.
      > dziś widziałam zabawkę lego explorer, swietna, ale prawie 300 za zabawkę na
      > dwa miesiące, to nie dla mnie crying((
      >
      > co się sprawdza, a co na pewno nie>>>??

      Gabrysia bawi sie chetnie i zabawkami dolaczonymi do pchacza, i doslownie biega
      z chodzikiem po calym ogrodku.
      ,,
      > no i jeszcze jedno: czy kółka w takich pchaczach mają jakies powalniacze (co
      > jak dziecko oprze się na nim całym ciałkiem??? runie jak długie??)

      Little Tikes ma cos takiego, mysle, ze Fisher Price pewnie tez. Ja jednak nie
      puszczam malej z pchaczem w domu, bo nawet spowolniony - po panelach bez
      dywanow porusza sie za szybko jak na moj gust.

      Podsumowujac, polecam - zabawka jest intensywnie uzywana i lubiana przez moje
      dziecko. To byl udany zakup.

      aga
    • nulka2 Re: chodzik-pchacz 07.08.03, 10:13
      Witaj, akurat ostatnio kupiłam obie te rzeczy: chodzik i skrzynię na zabawki.
      Oczywiście w necie: www.bobo.pl/produkt.php?id=377
      i skrzynia www.bobo.pl/produkt.php?id=398. Skrzynia po prostu
      rewelacja: jest porządna, na kółkach i pojemna. A chodzik o wiele fajniejszy
      (według mnie niż Fisher Price - ten po prostu mi się nie podoba, do tego cena :
      ( ).
      • nulka2 Re: chodzik-pchacz 07.08.03, 10:16
        Aha, i to co mnie urzekło wink to właśnie hamulec, a raczej regulacja obrotów
        kół: jest taka dźwigienka, którą się reguluje niacisk, można też całkiem
        zablokować jechanie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka