Dodaj do ulubionych

Zasiłek rodzinny

25.11.05, 19:04
3 tyg. temu urodziłam synka, z tego co się orientuję należy mi się zasiłek
rodzinny (w chwili obecnej przebywam na urlopie macierzyńskim)tylko nie wiem
gdzie mam się zgłosić i jakie dokumenty ze sobą zabrać. Bardzo proszę o
doświadczone e-mamy o podpowiedz a może mam szansę na inne dodatki z tyt.
urodzenia dziecka.
Za odpowiedzi bedę wdzięczna Ewa
Obserwuj wątek
    • adams_wawa Re: Zasiłek rodzinny 25.11.05, 19:06
      znalazłam już w wyszukiwarce. Sorki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka