Dodaj do ulubionych

Fundusz inwestycyjny dla maluszka...

01.03.06, 10:56
No właśnie już za miesiąc urodzi sie nasze maleństwo i zastanawiamy sie jaki
fundusz wybrać (czy prowadzony przez bank czy towarzystwo ubezpieczeniowe),
chcialibyśmy co miesiąc odkładać np 100zł na przyszłość naszej pociechy. Czy
ktoś jest może zorientowany w ofertach tego typu funduszy?? Jeżeli tak to
bardzo prosimy o rady.
Pozdrawiamy cieplutko!!!
Obserwuj wątek
    • aniask_mama Re: Fundusz inwestycyjny dla maluszka... 01.03.06, 10:57
      skorzystaj z wyszukiwarki
    • sylwia3112 Re: Fundusz inwestycyjny dla maluszka... 01.03.06, 16:50
      Witam serdecznie! Tak się składa,że pracuję w tej branży.||Jestem doradcą
      finansowym i zajmuję się obiektywnym doradztwem. współpracuje z wieloma
      instytucjami finansowymi międzi innymi funduszami
      inwestycyjnymi,ubezpieczeniowymi oraz bankami.|Jeżeli jest Pani zainteresowana
      dyskusją zapraszam na maila sylwia.sovb@op.pl
      Chętnie pomogę w tej kwestii.Pozdrawiam Sylwia-Wrocław
      • magkon1 Re: Fundusz inwestycyjny dla maluszka... 02.03.06, 12:41
        Dziękujemy za kontakt. Już wysłaliśmy maila. Pozdrawiamy
      • gugusiaczek Re: Fundusz inwestycyjny dla maluszka... 02.03.06, 16:12
        Witam
        Jesli masz pytania tonapisz na priva,jestem doradca inwestycyjnymsmile
        Moge Ci cos doradzic,jesli jestes z Warszawy lub okolic moge sie spotkac na
        male niezobowiazujace spotkanie
        Gosia
        • gugusiaczek do lecka4 12.03.06, 20:45
          Witam
          mam pytanie:czy wpalcone 100 zl jest w 100% ,inwestowane w fundusze
          inwestycujne?
          Pozdrawiam
    • lecka4 Re: Fundusz inwestycyjny dla maluszka... 02.03.06, 23:06
      Jestem agentką ubezpieczeniową w solidnej firmie. Płacąc 100 zł miesięcznie
      możecie bardzo dobrze zabezpieczyć start swojego maluszka w dorosłe życie, a także
      zabezpieczyć je, gdyby wydarzyło się coś "nie do przewidzenia". W każdej chwili
      służę radą i pomocą. Kontakt: izabela.lecka@vp.pl ,tel. 0 692 036 260.
      Pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiązania!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka