drabo2003
18.05.06, 18:05
Witam serdecznie.Mam pytanie : jak to teraz jest z zasiłkiem macierzyńskim?
Ile trzeba pracować przed porodem aby go otrzymać , 6 czy 12 miesięcy??? Czy
trzeba być zatrudnionym w pełnym wymiarze,czy może wystarczy 3/4 lub 1/2
etatu?Czy kobieta zarejestrowana w UP również ma prawo do zasiłku? Proszę o
odpowiedz , bo zupełnie się nie orientuję w tych sprawach.Bardzo dziekuję za
wszystkie odpowiedzi.Kaśka.