Gość: Mira IP: *.* 14.11.02, 13:20 Dziewczyny, czy moze ktoras zna sie na przepisach o podatku od spadków. Mam pewien problem i nie wiem gdzie mam sie zwrócić, (na pewno nie do Urzędu Skarbowego ).Prosze o pomoc.Mira mama OLka, Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: akacha Re: POdatek od spadku IP: *.* 15.11.02, 00:17 pisz na biuro@bmr-investment.com.plakacha Odpowiedz Link Zgłoś