Dodaj do ulubionych

POdatek od spadku

IP: *.* 14.11.02, 13:20
Dziewczyny, czy moze ktoras zna sie na przepisach o podatku od spadków. Mam pewien problem i nie wiem gdzie mam sie zwrócić, (na pewno nie do Urzędu Skarbowego :) ).Prosze o pomoc.Mira mama OLka,
Obserwuj wątek
    • Gość: akacha Re: POdatek od spadku IP: *.* 15.11.02, 00:17
      pisz na biuro@bmr-investment.com.plakacha

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka