Dodaj do ulubionych

Do Pani Doktor

06.10.09, 12:01
Obecnie jestem w 33 tyg ciąży ale strasznie drętwieją mi nogi gdy siedzę, gdy
leżę, najgorzej w nocy pojawiają się takie jakby "podrygi nóg" same podskakują
jakby po uderzeniu w kolano dzieje się tak po uprzednim zdrętwieniu. Biorę od
dłuższego czasu magnez, skurczy łydek nie mam, nie mam także żylaków i
opuchlizn więc co to może być i jak sobie z tym radzić??

Obserwuj wątek
    • Gość: dor Re: Do Pani Doktor IP: 213.77.117.* 06.10.09, 13:11

      Ja jestem w 31 tc i tak nie mam, ale myślę, że to po prostu taki urok ciąży i
      przejdzie, gdy tylko urodzisz. Niestety my przyszłe mamusie mumsimy się zmagać z
      wieloma niekomfortowymi sytuacjami przez te 9 miesięcy. Ja np. mam od 5 mc
      zatkany nos.... i tak ma być aż do porodu.. Głowa do góry, zostało Ci już
      naprawde niewiele, więc myślę, że wytrzymasz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka