stokrotka_2406
06.10.09, 12:01
Obecnie jestem w 33 tyg ciąży ale strasznie drętwieją mi nogi gdy siedzę, gdy
leżę, najgorzej w nocy pojawiają się takie jakby "podrygi nóg" same podskakują
jakby po uderzeniu w kolano dzieje się tak po uprzednim zdrętwieniu. Biorę od
dłuższego czasu magnez, skurczy łydek nie mam, nie mam także żylaków i
opuchlizn więc co to może być i jak sobie z tym radzić??