Dodaj do ulubionych

pytanie do p. dr JĘDRASIAKA

05.10.04, 12:28
PANIE DOKTORZE PROSZE MI POWIEDZIEC CO PAN JAKO FACHOWIEC SADZI O TESTACH
CIAZOWYCH ZAKUPIONYCH W APTECE CZY WYKONANE W 3 TYGODNIE PO ZBLIZENIU ZGODNIE
Z ULOTKA DAJA MI PEWNOSC BARDZO PROSZE O POMOC I PORADE
Obserwuj wątek
    • livja Re: pytanie do p. dr JĘDRASIAKA 05.10.04, 14:37
      Pan Jędrasiak, z tego co zdążyłam zauważyć, jest anestezjologiem i nie sądzę,
      żeby był specjalistą od testów ciążowych. Jestem Mu wdzięczna, że zechciał się
      z nami podzielić (już nie raz) wiedzą ze swojej dziedziny i pewnie jeszcze nie
      raz to zrobi, ale nie wykorzystujmy Jego obecności na tym forum do zadawania
      pytań o skuteczność testów ciążowych itp. Litości ....

      A co do tej pewności testu ciążowego - jeśli zbliżenie było na poczatku cyklu,
      to po 3 tygodniach test nie daje żadnej pewnosci. Tu nie liczy się czas po
      zbliżeniu, tylko czas po owulacji.
    • darekjedrasiak Re: pytanie do p. dr JĘDRASIAKA 05.10.04, 19:51
      No sorki, ale jestem anestezjologiem> Dariusz Jedrasiak
    • grochalcia Re: pytanie do p. dr JĘDRASIAKA 05.10.04, 19:54
      Areska, jesli zrobisz test w niu, w ktorym powinnas dostac miesiaczke, juz daje
      on 100 % pewnosc. Polecam. kasia
      • sonnja1 Re: pytanie do p. dr JĘDRASIAKA 06.10.04, 05:44
        grochalcia napisała:

        > Areska, jesli zrobisz test w niu, w ktorym powinnas dostac miesiaczke, juz
        daje
        >
        > on 100 % pewnosc. Polecam. kasia


        Nieprawda. W dniu miesiaczki nie daje 100 % pewnosci.
        Powiem Ci ciekawostke. Ja bedac juz w 4-5 tygodniu ciazy zrobilam test. Wynik
        byl negatywny (--->a obecnie jestem juz w 35tc) Jak sie potem wyrazil moj
        lekarz testy apteczne i ich zachwalana czulosc to pic, reklamowy chwyt.
        pozdr.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka