agata.s1
19.05.05, 14:00
Jestem w 12 tygodniu ciąży (właśnie wczoraj miałam USG wiek maluszka to 13
tygodni z pomiarów). Moja normalna waga to 54 kg przy wzroście 162. Teraz
ważę już 58,5 i martwię się, że to za dużo. Nie objadam się słodyczami a
ponieważ miałam anemię to jadłam dużo owoców i ważyw oraz mięsa niż normalnie
jadam i anemii już wprawdzie nie mam ale pojawił się niezły brzuszek. Trochę
mnie to stresuje bo każdy zwraca mi uwagę żebym się nie objadała a ja i tak
chodzę głodna. Jak to jest u Was bo jak dotychczas to każdy się chwali, że ma
mały brzuszek i wogóle jest szczupłym a ja czuje się coraz gorzej jak
odmieniec i w moje ciuchy przestałm się już dopinać. Co robić? Lekarz
twierdzi, że wszystko jest ok wyniki ekstra i to mnie cieszy więc czy mogę
np. jakieś ćwiczenia stosować na zmniejszenie obwodów tu i ówdzie.
agata