Dodaj do ulubionych

Jolanta łaszczyk

30.10.05, 00:31
czy ktoras z was kozystała z "usług" Pani Joli...jesli tak prosze o podanie
ceny poprowadzenia porodu na adres mailowy gazety.
Obserwuj wątek
    • agxa1 Re: Jolanta łaszczyk 30.10.05, 16:54
      podnosze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka