myszula_lodz 03.02.06, 18:31 rozpoznac ciąże po "pochwie"? slyszalam ze jest wtedy spulchniona? wiecie cos wiecej? dodam ze bylam chora, spoznia mi sie 5 dni, wciaz mam 37 i cos, ale nie wiem czy to wszystko nie przez przeziebienie.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sallyx Re: powiedzcie czy mozna ? 03.02.06, 18:34 nie wiem czy po "pochwie" można, ale ja bym na twoim miejscu za tydzień lub dwa zrobiła sobie test ciążowy) pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
moreno500 Re: powiedzcie czy mozna ? 03.02.06, 18:37 tak to rozpoznaje lekarz... Odpowiedz Link Zgłoś
malgosiek2 Re: powiedzcie czy mozna ? 03.02.06, 18:39 Po pochwie na pewno nie można. Jak już to można po szyce macicy. We wczeesnej ciąży w 6-8 tyg.można stwierdzić rozpulchnienie ciesni szyjki- objaw Hegara,rozpulchnienie szyjki macicy-objaw Godalla. A najlepiej jak zrobisz test ciążowy w terminie @ bo przez net nikt Tobie nie powie czy jesteś czy nie w ciąży. pzdr.Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
malgosiek2 Re: powiedzcie czy mozna ? 03.02.06, 18:41 Ale takie rzeczy to najlepiej zostaw ginekologowi. No chyba,że jesteś ekspertką w zakresie npr. Pzdr.Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
myszula_lodz a czy mialyscie.. 03.02.06, 18:46 czy mialyscie na samym poczatku ciazy, tj w terminie spodziewanej @ biala wydzieline? przepraszam za doslownosc Odpowiedz Link Zgłoś
malgosiek2 Re: a czy mialyscie.. 03.02.06, 18:48 Jeśli ta wydzielina nie przypomina"serka"czyli jest normalna jak w II fazie cyklu tj.wszystko ok. Pzdr.Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
myszula_lodz serka? 03.02.06, 18:52 takiego twarozku? co to znaczy ze jest ok? ok przy ciazy czy ok na okres? Odpowiedz Link Zgłoś
malgosiek2 Re: serka? 03.02.06, 18:55 Mniej więcej,bo taka wydzielina może świadczyć o zakażeniu grzybicą. Jeśli wydzielina jest normalna czyli lekko gęstawa i mlecznobiała to nie ma zakażenia.Taka wydzielina jest w ciąży jaki bez niej czyli w normalnym cyklu. Nie kombinuj z tymi wydzielinami tylko zrób test ciążowy i udaj się do gina. Albo po prostu masz schizę ciążową. Pzdr.Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
jamile ważne jakiego serka 03.02.06, 19:05 myszula_lodz napisała: > takiego twarozku? co to znaczy ze jest ok? Jak taka podobna do serka wiejskiego to raczej nie ciąża. A jak bardziej przypomina serek Hochland to może być ciąża. Odpowiedz Link Zgłoś
malgosiek2 Re: ważne jakiego serka 03.02.06, 19:07 Albo Almette,bo jest taki puszysty pzdr.Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
jamile Re: ważne jakiego serka 03.02.06, 19:11 Oooo właśnie Małgosiek, nie mogłam sobie przypomieć nazwy tego serka dzieęęęki! Ja miałam włąśnie taką wydzielinę Almette puszystą zaraz na samym początku ciąży. Z papryką Odpowiedz Link Zgłoś
malgosiek2 Re: ważne jakiego serka 03.02.06, 19:12 A jeszcze lepiej puszysty Almette połączony z serkiem pleśniowym typu brie. Pzdr.Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
karmasz Re: ważne jakiego serka 03.02.06, 20:18 Dziecieku zrob test ciazowy,albo idz do ginekologa! Jesli jestes w ciazy nie mozesz przyjmowac wszystkich lekow ,ktore sie bierze przy przeziebieniu. Nie leczenie sie sie w ciazy tez nie jest dobre. Odpowiedz Link Zgłoś