Dodaj do ulubionych

powiedzcie czy mozna ?

03.02.06, 18:31
rozpoznac ciąże po "pochwie"? slyszalam ze jest wtedy spulchniona? wiecie cos
wiecej? dodam ze bylam chora, spoznia mi sie 5 dni, wciaz mam 37 i cos, ale
nie wiem czy to wszystko nie przez przeziebienie..
Obserwuj wątek
    • sallyx Re: powiedzcie czy mozna ? 03.02.06, 18:34
      nie wiem czy po "pochwie" można, ale ja bym na twoim miejscu za tydzień lub dwa
      zrobiła sobie test ciążowysmile)
      pozdro
    • moreno500 Re: powiedzcie czy mozna ? 03.02.06, 18:37
      tak to rozpoznaje lekarz...
    • malgosiek2 Re: powiedzcie czy mozna ? 03.02.06, 18:39
      Po pochwie na pewno nie można.
      Jak już to można po szyce macicy.
      We wczeesnej ciąży w 6-8 tyg.można stwierdzić rozpulchnienie ciesni szyjki-
      objaw Hegara,rozpulchnienie szyjki macicy-objaw Godalla.
      A najlepiej jak zrobisz test ciążowy w terminie @ bo przez net nikt Tobie nie
      powie czy jesteś czy nie w ciąży.
      pzdr.Gosia
      • malgosiek2 Re: powiedzcie czy mozna ? 03.02.06, 18:41
        Ale takie rzeczy to najlepiej zostaw ginekologowi.
        No chyba,że jesteś ekspertką w zakresie npr.
        Pzdr.Gosia
        • myszula_lodz a czy mialyscie.. 03.02.06, 18:46
          czy mialyscie na samym poczatku ciazy, tj w terminie spodziewanej @ biala
          wydzieline? przepraszam za doslownoscsmile
          • malgosiek2 Re: a czy mialyscie.. 03.02.06, 18:48
            Jeśli ta wydzielina nie przypomina"serka"czyli jest normalna jak w II fazie
            cyklu tj.wszystko ok.
            Pzdr.Gosia
            • myszula_lodz serka? 03.02.06, 18:52
              takiego twarozku? co to znaczy ze jest ok? ok przy ciazy czy ok na okres?
              • malgosiek2 Re: serka? 03.02.06, 18:55
                Mniej więcej,bo taka wydzielina może świadczyć o zakażeniu grzybicą.
                Jeśli wydzielina jest normalna czyli lekko gęstawa i mlecznobiała to nie ma
                zakażenia.Taka wydzielina jest w ciąży jaki bez niej czyli w normalnym cyklu.
                Nie kombinuj z tymi wydzielinami tylko zrób test ciążowy i udaj się do gina.
                Albo po prostu masz schizę ciążową.
                Pzdr.Gosia
              • jamile ważne jakiego serka 03.02.06, 19:05
                myszula_lodz napisała:
                > takiego twarozku? co to znaczy ze jest ok?

                Jak taka podobna do serka wiejskiego to raczej nie ciąża.
                A jak bardziej przypomina serek Hochland to może być ciąża.
                • malgosiek2 Re: ważne jakiego serka 03.02.06, 19:07
                  Albo Almette,bo jest taki puszystysmile
                  pzdr.Gosia
                  • jamile Re: ważne jakiego serka 03.02.06, 19:11
                    Oooo właśnie Małgosiek, nie mogłam sobie przypomieć nazwy tego serka dzieęęęki!
                    Ja miałam włąśnie taką wydzielinę Almette puszystą zaraz na samym początku
                    ciąży. Z paprykąbig_grin
                    • malgosiek2 Re: ważne jakiego serka 03.02.06, 19:12
                      A jeszcze lepiej puszysty Almette połączony z serkiem pleśniowym typu brie.
                      Pzdr.Gosia
                      • karmasz Re: ważne jakiego serka 03.02.06, 20:18
                        Dziecieku zrob test ciazowy,albo idz do ginekologa! Jesli jestes w ciazy nie
                        mozesz przyjmowac wszystkich lekow ,ktore sie bierze przy przeziebieniu. Nie
                        leczenie sie sie w ciazy tez nie jest dobre.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka