12.04.06, 14:16
Mam pyatnie, kiedy powinien pojawic sie pierwszy okres po poronieniu, bo juz
czekam ponad 30 dni i nic, troche sie martwie.Dziekuje za odpowiedzi.

Autor: ania_czarna napisala;
"I Kochana uważaj- jesteś teraz baaaaardzo płodna!Wiem cos o tymwink!
Zajście w kolejną ciąże błyskawicznesmile
Nos do góry!Poradzisz sobie z tym..." chcialam sie dowiedziec skad pozna
wiedziec ze jestem bardzo poldna???Pytam z ciekawosci nie ze zlosliwosci.
Obserwuj wątek
    • pola712 Re: pytanie 12.04.06, 14:22
      ja dostałam równo 5 i pół tygodnia po poronieniu. Wiem ze srednio trzeba czekac
      na niego 6-8 tyg. To chyba tez zależy czy poronienie było zaraz na samym
      początku ciąży ( ok 5-6tc) czy pózniej. Ja miałam zabieg usuniecia obumarłej
      ciąży w 12 tc. Przykro mi bardzo z powodu poronienia.
    • ikaes Re: pytanie 12.04.06, 14:30
      W moim przypadku było tak:
      11 stycznia - łyżeczkowanie
      6 marca - pierwsza miesiączka
      14 grudnia - urodził się Burbelek
      To wszystko w ciągu jednego 2002 r.
      Nie wiem jak to jest przy samoistnym, całkowitym poronieniu, przy którym nie
      było potrzebne łyżeczkowanie, ale po łyżeczkowaniu bardzo szybko zachodzi się w
      ciążę - taka jest opinia lekarzy (i moja też). Moja koleżanka po całkowitym
      poronieniu starała się o dzidzię rok, a teraz jest w 18 tygodniu.
      Przykro, że poroniłaś, ale może tobie też dopisze szczęście i będziesz mogła
      cieszyć się niedługo dzidzią.
    • koronek1 Re: pytanie 12.04.06, 14:45
      Czy to znaczy ze do momentu pojawienia sie miesiaczki nie bedzie dni plodnych??
      Jak to jest?
      • kora23 Re: pytanie 12.04.06, 15:16
        wlasnie niedawno zadalam podobne pytanie, tyle, że u mnie byla ciąża obumarla w
        5 tyg, zabieg byl dokladnie miesiąc temu. Dzisiaj czuje bóle brzucha i pojawilo
        się lekkie plamienie więc mam nadzieję, ze za chwilę pojawi się miesiączka. Też
        mnie zastanawia jak to jest z tymi dniami plodnymi..., zapomnialam zapytać
        ginekologa
        • misspigy Re: pytanie 12.04.06, 15:22
          ja miałąm zabieg 4 października (samoistne poronienie 3.10) i okres
          dostałam ... 28 października tego samego miesiąca. Jak go dostałąm to w ryk i
          biegiem do lekarza - byłąm pewna, że mam jakieś krwawienie albo co... a tu nic.
          Po prostu okres.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka