kangurek20 08.09.06, 07:55 WItam moja znajoma jest w 38tc i poszła teraz do innego lekarza i on na usg wykrył ze dziecko ma za małą główke.Co to może oznaczać ???Jakąs chorobe??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malgosiek2 Re: Ważne!!!! 08.09.06, 08:12 Nic nie musi oznaczać. Nie panikujcie. Może być tak,że skoro to 38 t.c. to główka wstawiła się do kanału rodnego i stąd pomiar jest niedokładny lub trudny do właściwej oceny. Po drugie zapytać gina. Pzdr.Gosia Odpowiedz Link Zgłoś