Dodaj do ulubionych

Ważne!!!!

08.09.06, 07:55
WItam moja znajoma jest w 38tc i poszła teraz do innego lekarza i on na usg
wykrył ze dziecko ma za małą główke.Co to może oznaczać ???Jakąs chorobe???
Obserwuj wątek
    • malgosiek2 Re: Ważne!!!! 08.09.06, 08:12
      Nic nie musi oznaczać.
      Nie panikujcie.
      Może być tak,że skoro to 38 t.c. to główka wstawiła się do kanału rodnego i
      stąd pomiar jest niedokładny lub trudny do właściwej oceny.
      Po drugie zapytać gina.
      Pzdr.Gosia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka