Dodaj do ulubionych

Zoladek...

29.04.07, 22:29
Od jakis dwoch dni mam bole zoladka. Czy to moze miec zwiazek z tym ze
dzidzia na mi ten zoladek uciska czy raczej nie?
Obserwuj wątek
    • karina9918 Re: Zoladek... 01.05.07, 20:17
      W ciąży ciągle bolał mnie żołądek. Czytałam, że to dziecko naciska i pod koniec
      ciąży prawie zupełnie nie mogłam już jeść, bo jakakolwiek ilość pokarmu
      wywoływałam okropne bóle. Pewnie jak ja masz wysoko brzuszek. Taki urok. Jedz
      często i rzeczy lekkostrawne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka