26.11.07, 18:41
W którym tygodniu ciąży miałyście objawy bolących piersi i mdłości.
Wiem,że to sprawa indywidualna, ale ja ich nie mam - 5 tydz.
Obserwuj wątek
    • wwwsiedlce Re: Objawy 26.11.07, 19:00
      mdlosci wcale nie mialam wiec mozesz tez nie miec, nie ma czego
      zalowacsmile co do bolacych piersi to gdzies tak chyba 6-7 tc
    • lenorka1 Re: Objawy 26.11.07, 19:04
      Hejwink Ja jestem w 15tc i gdyby nie to,że okres mi się spóźniał to bym nie
      wiedziała,że jestem w ciąży.Poszłam do ginekologa w 5tc i potwierdził
      ciążę,strrrrasznie się ucieszyłam,chociaż nie mogłam w to długo uwierzyć,bo nie
      miałam żadnych objawów.Tak jak pisałam jestem w 15tc i przez ten okres tylko ze
      trzy razy mnie zemdliło,a piersi w ogóle mnie nie bolały,tyle tylko,że
      powiększają się ale też stopniowo.W piątym tygodniu miałam takie jak co miesiąc
      przed okresem.Jedynym objawem było tylko to,że byłam senna (ale to zganiałam na
      pracę) i dosyć szybko się męczyłam.To rzeczywiście jest indywidualna sprawa i
      to,ze nie ma się żadnych objawów nie znaczy,że coś jest nie tak.Ja nie miałam
      żadnych ale moja siostra od razu miała bolesne piersi i mdłości.Nie martw się na
      pewno jest wszystko ok,a to że nie masz mdłości i innych męczących objawów to
      tylko powinno cieszyć.Głowa do góry i do przodu.Dbaj o siebie i maleństwo,bo te
      trzy pierwsze miesiące są najważniejsze.Gratuluję smile))))
    • lilith76 Re: Objawy 27.11.07, 13:42
      Witaj imienniczko smile
      Witaj na podobnym etapie smile
      Mnie piersi zazwyczaj bolą w kilka dni po owulacji, teraz też tak było.
      Nie mam mdłości, nudności, jedynie takie lekkie przymulenie żołądka i niechęć do słodyczy (uwielbiałam wcześniej).
      A tak to nic. Powinnam się cieszyć, a ja wymóżdżam czy ta ciąża jest wystarczająco ekspansywna żeby się utrzymać.
      Może dopiero za kilka dni zacznie się.

      I jeśli jeszcze nie byłaś, to zaprawszam na forum "Lipiec 2008"
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=49379

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka