p.alicja79 26.11.07, 18:41 W którym tygodniu ciąży miałyście objawy bolących piersi i mdłości. Wiem,że to sprawa indywidualna, ale ja ich nie mam - 5 tydz. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wwwsiedlce Re: Objawy 26.11.07, 19:00 mdlosci wcale nie mialam wiec mozesz tez nie miec, nie ma czego zalowac co do bolacych piersi to gdzies tak chyba 6-7 tc Odpowiedz Link Zgłoś
lenorka1 Re: Objawy 26.11.07, 19:04 Hej Ja jestem w 15tc i gdyby nie to,że okres mi się spóźniał to bym nie wiedziała,że jestem w ciąży.Poszłam do ginekologa w 5tc i potwierdził ciążę,strrrrasznie się ucieszyłam,chociaż nie mogłam w to długo uwierzyć,bo nie miałam żadnych objawów.Tak jak pisałam jestem w 15tc i przez ten okres tylko ze trzy razy mnie zemdliło,a piersi w ogóle mnie nie bolały,tyle tylko,że powiększają się ale też stopniowo.W piątym tygodniu miałam takie jak co miesiąc przed okresem.Jedynym objawem było tylko to,że byłam senna (ale to zganiałam na pracę) i dosyć szybko się męczyłam.To rzeczywiście jest indywidualna sprawa i to,ze nie ma się żadnych objawów nie znaczy,że coś jest nie tak.Ja nie miałam żadnych ale moja siostra od razu miała bolesne piersi i mdłości.Nie martw się na pewno jest wszystko ok,a to że nie masz mdłości i innych męczących objawów to tylko powinno cieszyć.Głowa do góry i do przodu.Dbaj o siebie i maleństwo,bo te trzy pierwsze miesiące są najważniejsze.Gratuluję )))) Odpowiedz Link Zgłoś
lilith76 Re: Objawy 27.11.07, 13:42 Witaj imienniczko Witaj na podobnym etapie Mnie piersi zazwyczaj bolą w kilka dni po owulacji, teraz też tak było. Nie mam mdłości, nudności, jedynie takie lekkie przymulenie żołądka i niechęć do słodyczy (uwielbiałam wcześniej). A tak to nic. Powinnam się cieszyć, a ja wymóżdżam czy ta ciąża jest wystarczająco ekspansywna żeby się utrzymać. Może dopiero za kilka dni zacznie się. I jeśli jeszcze nie byłaś, to zaprawszam na forum "Lipiec 2008" forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=49379 Odpowiedz Link Zgłoś