kask77
08.05.04, 10:49
Drogie Panie,
kilka miesiecy temu przeszlam c. pozamaciczna (brzuszną). Teraz teoretycznie
moglabym juz probowac ponownie zajsc w ciaze i bardzo tego chce- ale strach
mnie paralizuje!!Wiem, ze jedynym sposobem na sprawdzenie czy historia moze
sie powtorzyc-jest kolejna proba. Czy ktoras z was to przeszla? Jak poradzic
sobie z tymi obawami??Ciagle czuje jeszcze pobolewania w okolicy jajnika-ale
moga trwac jeszcze wiele miesiecy-a czas ucieka. Lekarz wyrazil zgode na
ponowne proby. Prosze powiedzcie jak wy poradzilyscie sobie z taka sytuacja.
Pocieszcie mnie jesli wam sie udalo...Jestem przerażona!Nie wiem jak znose
czekanie do daty miesiaczki pozniej obserwowanie czy cos widac w macicy czy
nie..To koszmar!Na sama mysl o seksie w dniach owulacji ciarki mnie
prezechodza...pewnie z ostatniej chwili znowu zrejteruje..Jak sobie z tym
radzic?