zabcia122
16.03.05, 09:08
Witam Wszystkie Forumowiczki, od jakiegos czasu zaglądam na to forum i szukam
odpowiedzi na kilka ważnych dla mnie pytań....Ale jak dotąd nie znalazłam,
dlatego postanowiłam napisać.
Od 5 lat lecze się na zespół policystycznych jajników(tzw. Zespół PCO).
Ostatnio zaczęliśmy z mężem intensywnie mysleć o dzieciątku no i po rozmowie
z moim ginekologiem odstawiliśmy moje leki(ostatnio brałam Minulet). Biorąc
go miałam bardzo regularnie co 24 dni, natomiast w tym miesiącu jeszcze nie
mam a ostatnią @ miałam 14 lutego(początek). Od ostatniej @ bardzo staralismy
się z mężem.....Nadal nie mam @ a wczoraj robiłam test i pokazał, że nie
jestem w ciąży. Czy któraś z Was miała/ma może taki problem z jajanikami jak
ja?Jak u Was poszły starania?
Wiem, że to dopiero pierwszy cykl starań, ale czy można w mojej sytuacji
podjąć inne jeszcze "działania" ułatwiające ciążę?
Dodam tylko, że od jakiś dwóch tygodni mizernie się czuję, mdli mnie....Ale
nie mam ani obolałych piersi...Tylko mnie mgli, mam takie uczucie napięcia w
brzuchu, a w zeszłym tygodniu i zaczęły mnie boleć jajniki....Trochę
przeszło, ale tak jakby cały cza sbyły jakoś napięte....
CZekam odpowoedzi.Z góry dziękuję.