Dodaj do ulubionych

Kiedy do lekarza?

18.11.05, 09:01
Obserwuj wątek
    • kasias3000 Re: Kiedy do lekarza? 18.11.05, 09:05
      Chciałabym was spytać kiedy po zobaczeniu pozytywnego wyniku na teście
      poszłyscie do lekarza? Słyszałam ze trzeba troche odczekac zeby mieć pewność ze
      to ciąza i ze nie nastąpiło samoistne poronienie. Czy wystarcza 2 tyg po
      terminie planowanej @ czy jeszcze poczekać. Ja własnie planuje wybrac sie po
      tym czasie. czy lekarz już stwierdzi ciąze?
      • libretka Re: Kiedy do lekarza? 18.11.05, 09:38
        Kasiu,
        moim zdaniem idź jak najszybciej. Co prawda lekarz może jeszcze ciąży nie
        potwierdzić, ale skieruje Cię na badania (m.in test z krwi, który ciążę
        potwierdzi, czy inne badania mówiące o Twojej kondycji), zrobi z Tobą wywiad
        dotyczący Twojego stanu zdrowia i jeśli trzeba zaleci odpowiednie postępowanie.
        Ja dzięki takiej wizycie i bardzo wczesnemu usg dowiedziałam się o niewielkim
        krwiaku, prowadziłam oszczędzający tryb życia i po kilku tygodniach po krwiaku
        nie było śladu.
        pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka