kasias3000 Re: Kiedy do lekarza? 18.11.05, 09:05 Chciałabym was spytać kiedy po zobaczeniu pozytywnego wyniku na teście poszłyscie do lekarza? Słyszałam ze trzeba troche odczekac zeby mieć pewność ze to ciąza i ze nie nastąpiło samoistne poronienie. Czy wystarcza 2 tyg po terminie planowanej @ czy jeszcze poczekać. Ja własnie planuje wybrac sie po tym czasie. czy lekarz już stwierdzi ciąze? Odpowiedz Link Zgłoś
libretka Re: Kiedy do lekarza? 18.11.05, 09:38 Kasiu, moim zdaniem idź jak najszybciej. Co prawda lekarz może jeszcze ciąży nie potwierdzić, ale skieruje Cię na badania (m.in test z krwi, który ciążę potwierdzi, czy inne badania mówiące o Twojej kondycji), zrobi z Tobą wywiad dotyczący Twojego stanu zdrowia i jeśli trzeba zaleci odpowiednie postępowanie. Ja dzięki takiej wizycie i bardzo wczesnemu usg dowiedziałam się o niewielkim krwiaku, prowadziłam oszczędzający tryb życia i po kilku tygodniach po krwiaku nie było śladu. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś