blady.jacek
18.08.06, 09:45
Hej mamuśku, 1,5 tygodnia temu zrobiłam tescik i wyszły mi dwie kreski.
Oczywiście 1,5 tygodnia temu miałam dostać@ i nie dostałam. Strasznie się
cieszę że jetem w ciąży (po raz drugi). Chętnie pogadam z mami które również
mają tak małe "fasolki"
Pozdrawiam