Dodaj do ulubionych

dni płodne

04.04.07, 13:21
witam

czy któraś z was może mi wytłumaczyć jak sie oblicza dni niepłodne?
miałam miesiączkę od 8 marca do 15 marca a cykl mam od 28 do 30

i czy jest mozliwosc zajscia w ciaze jesli tak jak wyrzej napisalam mialam
miesiaczke od 8 marca do 15 marca a cykl mam od 28 a jakies 10 dni po
zakonczeniu czyli tak 24-25 marca współżyłam z chłopakiem ( współzycie z
wytryskiem)

Obserwuj wątek
    • agnrek Re: dni płodne 04.04.07, 13:24
      Ana,
      przecież już Ci napisałyśmy, że dni płodnych się nie oblicza na kalkulatorze,
      ale się je wyznacza na PODSTAWIE OBSERWACJI ŚLUZU I TEMPERATURY.
      Jeśli jednak chcesz wyliczankę, to załączam kalkulatory, ale nimi się nie
      kieruj, to raczej orientacyjne dane:
      kobieta.gazeta.pl/kobieta/0,55280,2089979.html
      www.milosc.god.pl/kalendarz.htm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka