ana976
04.04.07, 13:21
witam
czy któraś z was może mi wytłumaczyć jak sie oblicza dni niepłodne?
miałam miesiączkę od 8 marca do 15 marca a cykl mam od 28 do 30
i czy jest mozliwosc zajscia w ciaze jesli tak jak wyrzej napisalam mialam
miesiaczke od 8 marca do 15 marca a cykl mam od 28 a jakies 10 dni po
zakonczeniu czyli tak 24-25 marca współżyłam z chłopakiem ( współzycie z
wytryskiem)