Dodaj do ulubionych

Czwarty raz w ciąży-kto jeszcze?

12.12.07, 22:56
któraś z was tak ma? jak to się stało? chciałyście czy nieplanowane?
i czy się cieszysie czy jesteście załamane? ba ja załamka......
Obserwuj wątek
    • ela-e22 Re: Czwarty raz w ciąży-kto jeszcze? 13.12.07, 08:57
      Witaj
      Też tak mam smile Nieplanowana była 1 i 3 ciąża,
      pozostałe "wypracowane".Cieszę się i boję zarazem , bo obecne
      najmłodsze ma 2,5 roku. Pozostałe dzieci mają 18 i 10 lat. Termin
      mam na kwiecień.
      Pozdrawiam
      • makinka27 Re: Czwarty raz w ciąży-kto jeszcze? 13.12.07, 12:33
        ja tez tylko drugie planowałam, i chciałam 2 dzieci, a wyszło
        inaczej, jeszcze trzecie to ok, ale teraz wpadka na maksa i też się
        strasznie boje jak sobie poradze. moje dzieciaki są jeszcze małe 6,4
        i roczek i są łobuziakami. ale jeden plus może uda się dziewczynkasmile
        pozdrawiam
        • sevilay Re: Czwarty raz w ciąży-kto jeszcze? 15.12.07, 12:01
          O, teraz zobaczyłam,że masz prawie taką różnice wieku między dziecm i jak mysmile

          Ja też mam córeczkę-5,5
          synka 3,5
          i synka 1,5

          smile

          Prawie rówieśnicysmile
    • crazyhope Re: Czwarty raz w ciąży-kto jeszcze? 13.12.07, 15:28
      Ja też w ciąży poraz czwarty. Wszystkie dzieci planowane, jedyne
      czego nie planowałam to komplikacje. Po 3 idealnych ciążach teraz
      muszę leżeć aż do końca czyli do kwietnia sad(( Walczę o każdy dzień
      mojego maleństwa, które skacze w brzuchu jak zając.
    • dorota.konowrocka Re: Czwarty raz w ciąży-kto jeszcze? 13.12.07, 16:26
      makinka27, napisz coś więcej o swojej trójce, proszę. jak sobie poradziłaś przy
      tak niewielkiej różnicy wieku? było trudno?
      • makinka27 Re: Czwarty raz w ciąży-kto jeszcze? 13.12.07, 17:02
        witam. owszem było trudno i jest. i to czasem bardzo. mąż pracuje
        całymi dniami a ja sama z dzieciakami.z pierwszym wpadliśmy zaraz
        przed ślubem, ale nawet się cieszyłam, drugie zaplanowaliśmy żeby
        była parka i też ok. ale już trzecie było nieplanowane, no ale jakoś
        pogodziłam się z tą myślą jak się mały urodził to było duzo
        problemów bo zazdrość moich synków była ogromna i musiałam się
        roztrajać. teraz już troche lepiej się dogaduja 2 starszaki, ale
        mały ciągle mi coś psuje i musze ich izolować. no a na codzień to
        czasem pomaga mi mama. jeden chodzi do zerówki, drugi do
        przedszkola, a mały w domu. no a teraz jak się okazało że teścik
        pozytywny to się troche łamie bo nie wiem jak to będzie. jak urodze
        to chyba musze jakąś poważną decyzje podjąć bo niestety tabletki i
        prezerwatywy nie są skuteczne. no i porażka. ale jakos musze się
        pogodzić z tym jak jest.
        • zabcia35 Re: Czwarty raz w ciąży-kto jeszcze? 14.12.07, 12:36
          Makinka słyszałaś o czyms takim jak ANTYKONCEPCJA??? Staram sie
          zrozumieć wpadające nastolatki choć w dzisiejszych czasach one tez
          są raczej swiadome, ale Kobieta która jest matką z doswiadczeniem?
          Zaskoczyłaś mnie tym watkiem.
          • mamaanieli zapraszamy:) 14.12.07, 19:52
            u nas panuje dobra, spokojna atmosfera. i nikt się nie "oburza" na
            wątki. ps. w "wyborze" nie zawsze chodzi o planowanie z ołówkiem w
            rękuwink pozdrawiam. A.


            forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=16714
          • ela-e22 zabcia35 14.12.07, 22:12
            Twój post jest zupełnie zbędny. Nie masz nic na temat , to nie pisz.
            A tak na marginesie i przy ANTYKONCEPCJI można wpaść, czego i Tobie
            życzę.
            • makinka27 Re: zabcia35 14.12.07, 23:22
              no właśnie żabcia,jak nie wiesz jak jet to nie pisz. przecież
              pisałam że mimo stosowanej antykoncepcji wpadłam z trzecim(wina
              prezerwatywy) i z czwartym(tabletki, starałam się brać regularnie a
              i tak nie zadziałały) więc musze coś innego wymyślić. dzięki za
              wsparcie dziewczyny!
              • mamaanieli :)) 15.12.07, 09:07
                wsparcie to dostaniesz na wielodzietnychsmile) i nie tłumaczcie się
                dziewczyny. to jest wasza sprawa ile macie dzieci. i to jest wasza
                sprawa, czy zawiodły tabletki, czy nie. osobom postronnym: żabom,
                jeżom i innym maleńkim zwierzątkom, nic do tegowink))
                • sevilay Re: :)) 15.12.07, 11:57
                  My mamy czworo planowanych dziecismileTo znaczy czwarte w drodze.A nawet ja chciałam więcejsmile Ale teraz po czwartym zamykamy fabrykę bo za dużo mnie kosztuje nerwów ta ciąża.

                  Nie przejmuj się uwagami niektórychsmile
                  Widac nie mają nic innego do roboty.

                  Spokojnie dasz radę.Grunt to dobra logistykasmile

                  Ja trzymam za Ciebie kciuki a jakbyś chciała pogadac do pisz do mnie na gazetowegosmile
                  • evi85 Re: :)) 15.12.07, 18:59
                    ja mam jedno - 20 miesiecznego synka a drugie nieplanowane - 4 tydz, powiem Wam
                    ze takiego zaskoczenia jeszcze w zyciu nie przezylam, ale teraz oczywiscie sie
                    ciesze, w sumie zawsze marzylam o 2 dziecku a staranka chcialam rozpoczac latem
                    zeby roznica byla ok 3 latka a bedzie 2,5 - tez dobrze smile bardzo sie ciesze
              • sjena1 ehh makinka 19.12.07, 15:41
                ty bys widziala jaka to tragedia jak nie mozna miec dzieci
                ja Tobie zazdroszcze
    • best.jagooda Re: Czwarty raz w ciąży-kto jeszcze? 15.12.07, 19:42
      ja w lutym bede miala 4 dziecko ma byc dziewczynka Maja ma 2
      lobuziakow Aleksa i Ksawerego i jedna pania dame Kasie maja po 10 5
      3 i nie jest latwo nawet teraz jest bardzo trudno"(
      • zabcia35 Re: Czwarty raz w ciąży-kto jeszcze? 18.12.07, 20:11
        Makinka przepraszam ale poniosło mnie trochę.Ja czekam na 4 ciążę
        której bardzo chcę.Już 4 cykl staran i narazie bez efektu.A zdanie o
        tym że się zabezpieczałaś pojawiło się dopiero gdy juz ja wysłałam
        swoj post i byłam przekonana, że lekkomyslnie wpadłaś będąc już
        Matką z ładnym stażem.Ja przezywam frustracje ze zgoła innego
        powodu.Mam 2 dzieci, synka straciłam, mam 2 córy.Teraz wypatruje od
        kilku mscy 2 kresek a tu nic z tego sad
        Ku przestrodze powiedz co to za pigułki, których lepiej nie
        stosowaćwink Musisz pamietać że pigułki wchodzą w interakcję z
        niektórynmi lekami i mogą miec osłabione działanie nawet przy
        przyjmowaniu ich regularnie.
        Jeszcze raz przepraszam, nie gniewaj sie na mnie.Trzymam kciuki.Dasz
        radęsmile)))
        • makinka27 Re: Czwarty raz w ciąży-kto jeszcze? 19.12.07, 13:55
          oki. nie gniewam się już. ja już się pogodziłam z sytuacją i jakoś
          sobie radze. tobie też życzę żeby wszystko było ok. pozdrawiam.
          ps.a te tabletki to cezette. nie radze bo są mało skuteczne i
          jeszcze się żle po nich czułam.
          • zabcia35 Re: Czwarty raz w ciąży-kto jeszcze? 19.12.07, 14:00
            MAKINKA kamień z sercasmile Rzeczywiscie Cerazette nie cieszy się dobrą
            opinią bo wiele kobiet źle się po tym czuje, ale jest to jakaś
            alternatywa dla karmiących choć jak życie pokazało nie do końca
            gwarantuje to co powinna. TRZYMAJ sie.Buźka dla Ciebie i Twoich
            Pisklątek. Dziekuję.Pa!
    • mamusia30 Re: Czwarty raz w ciąży-kto jeszcze? 20.12.07, 11:00
      Witam,moja nie planowana córcia Julia wczoraj skończyła
      miesiąc.Pozostała trójka to córa 13l.syn 7l.i córa 21miesięcy,jak
      najmłodsza kończyła roczek to ja zaszłam w czwartą ciąże,bałam się
      strasznie jak sobie poradzimy,ale jak narazie nie jest zle z tym że
      mój mąż musiał zmienić pracę i wyjechał do niemiec,przyjeżdża co
      2tyg.na dwa dni.Właśnie dziś czekam na niego i zostaje na dwa
      tyg.ciężko jest samej psychicznie i fizycznie,ale da się
      przeżyć.Wielką pomoc mam od swojej mamy,która codziennie do mnie
      przyjeżdża,żeby nie ona to chyba bym zwariowałasadPozdrowienia dla
      Was i dzieciaczków i tych w brzuszkach teżsmile
    • makinka27 Re: Czwarty raz w ciąży-kto jeszcze? 28.12.07, 14:29
      jak tam się dziewczynki czujecie? ja już pogodziłam się z tym co
      mnie spotkało, ale jeszcze czasami łapie doła, zwłaszcza wieczorami
      jak mam dosyć po całym dniu, a dzieci nie chcą spać. a jak u was
      samopoczucie? pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka