lola3111
11.08.08, 22:03
witam jestem w ciązy 20 tygodniu ,zauważyłam ze od dłuzszego czasu robie ciemny stolec,i zaczynam sie martwic do ginekologa mam isc dopiero 29 sierpnia bo jest na urlopie Jak myslicie co moze byc przyczyna ciemnego stolca,moze mieliscie podobne sytuacje . Pomożcie