11.08.08, 22:03
witam jestem w ciązy 20 tygodniu ,zauważyłam ze od dłuzszego czasu robie ciemny stolec,i zaczynam sie martwic do ginekologa mam isc dopiero 29 sierpnia bo jest na urlopie Jak myslicie co moze byc przyczyna ciemnego stolca,moze mieliscie podobne sytuacje . Pomożcie
Obserwuj wątek
    • sja75 Re: Pomożcie 11.08.08, 22:18
      a czy zażywasz jakies preparaty żelaza?żeby się uspokoić zbadaj sobie stolec na
      krew utajoną-tak sie zastanawiam czy nie mozna kupic testów w aptece?? oraz
      poziom bilirubiny-będzie dobrze !
    • kabame Re: Pomożcie 11.08.08, 22:23
      nie martw sie, pytalam o to lekarza i wyjasnil to zazywaniem preparatow z
      zelazem. Zreszta jak wejdziesz sobie na kalendarz ciazy na edziecku to chyba w
      17 czy 16 (cos kolo tych tygodnismile))) jest o tym napisane. pozdrawiam
    • kabame Re: Pomożcie 11.08.08, 22:25
      www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79949,4039742.html?tydzien=18
      • lola3111 Re: Pomożcie 12.08.08, 09:40
        witam dziewczyny biore Prenatal Classic witaminy i skaladniki mineralne dla kobiet w ciązy i myslicie ze po nich moge miec ciemne stolce?
        • kabame Re: Pomożcie 12.08.08, 16:25
          Sprawdz sklad, jezeli jest tam zelazo - to na pewno
          • lola3111 Re: Pomożcie 12.08.08, 18:12
            jest tam Zelazosmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka