aga-ka
12.04.05, 12:07
Cześć. Jak organizujecie opiekę dla waszych chorych dzieci? Mój syn poszedł w
lutym do przedszkola. Kiepski okres bo grypa i w ogóle. Sporo chorował.Mąż
wtedy nie pracował więc nie było problemu żeby Krzyś siedział w domu. Teraz
Piotrek poszedł do pracy a Krzyś nie choruje już tak często. No ale co jeśli
zachoruje? Babcie obie pracują, ciocie też...Wiadomo że można wziąć na
dziecko zwolnienie lekarskie ale wszystko ma swoje granice. NIe można tego
robić raz na miesiąc...
Napiszcie proszę jak wy sobie radzicie. Chętnie poczytam o waszych pomysłach.
Aga