ewik-78
01.03.06, 20:48
Czy zna ktoś w Elblągu ginekologa pryw.,który ma aparat do nagrywania USG na
kasetę video? Miałam dziś USG - 12 t.c. ale nie dali mi nawet zdjęcia, a mąż
jest za granicą i chciałabym mu wysłać, no i pokazać starszemu synkowi.
Z góry dzięki...