Dodaj do ulubionych

Elbląg-USG na kasecie video-gdzie?

01.03.06, 20:48
Czy zna ktoś w Elblągu ginekologa pryw.,który ma aparat do nagrywania USG na
kasetę video? Miałam dziś USG - 12 t.c. ale nie dali mi nawet zdjęcia, a mąż
jest za granicą i chciałabym mu wysłać, no i pokazać starszemu synkowi.
Z góry dzięki...
Obserwuj wątek
    • arras-k Re: Elbląg-USG na kasecie video-gdzie? 01.03.06, 21:17
      A u kogo miałaś USG?Prywatnie czy państwowo?
      • ewik-78 Re: Elbląg-USG na kasecie video-gdzie? 01.03.06, 21:35
        państwowo w szp. wojskowym
        • wiwi23 Re: Elbląg-USG na kasecie video-gdzie? 02.03.06, 13:58
          ewik-78 napisała:

          > państwowo w szp. wojskowym
          Nie wiem czy interesuje Cie nagranie na DVD ja robiłam USG u dr. Pasiecznego w klinice na Bema i dostałam płytkę ze zdjęciami i filmikiem. Chyba że na następne USG poprosisz kogoś żeby nagrał na kamerę i wtedy nie będziesz musiała płacić.
    • marzena1231 Re: Elbląg-USG na kasecie video-gdzie? 02.03.06, 19:15
      Spróbuj u dr.Pasiecznego,ja po każdej wizycie przychodziłam do domu z nowym
      zdjęciem.Pozdrawiam
    • ewik-78 Re: Elbląg-USG na kasecie video-gdzie? 03.03.06, 09:22
      dziewczyny proszę o dokładniejsze dane, gdzie dokładnie przyjmuje Pasieczny,
      ile kosztuje to USG, czy jest to USG 2D czy 3D? Dzięki!!!
      • marzena1231 Re: Elbląg-USG na kasecie video-gdzie? 03.03.06, 11:06
        To jest poradnia "Mater Pro Vita" ul.Bema 42 tel.643-98-39,z tego co wiem to
        3D,ale dokładnie nie wiem ile kosztuje,zadzwoń napewno udzielą ci informacji.
    • ewik-78 Do wiwi 23 27.04.06, 19:13
      Do Wiwi23
      Kochana powiedz mi proszę ile trwało to nagranie? Ja idę 9 maja i ciekawa
      jestem czy nagrywa całe badanie USG czy tylko kawałeczki! Dzięki!!! I może
      jeszcze : czy jest to cały czas 3D czy też 2D zwykłe? Dzięki!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka