qwert51 Re: 1.5.06 rodziłam na solcu odpowiem na pytania. 07.05.06, 16:16 czy na lipiec nie jest przewidziany żadny remont, cos czytałam na forum o takiej możliwości,ale może pomyliłam szpitale Odpowiedz Link Zgłoś
dwa_kotki Re: 1.5.06 rodziłam na solcu odpowiem na pytania. 07.05.06, 20:15 Nie. nie będzie tam remontu Odpowiedz Link Zgłoś
bulinka78 Re: 1.5.06 rodziłam na solcu odpowiem na pytania. 08.05.06, 07:21 Też mam zamiar tam rodzić. Mam jeszcze trochę czasu na ewetualną zmianę szpitala dlatego napisz proszę kilka słów o opiece i warunkach podczas porodu, traktowaniu pacjentek przez personel itp. Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
madaska Re: 1.5.06 rodziłam na solcu odpowiem na pytania. 08.05.06, 21:22 z tego co mi wiadomo, to remont planują w tym roku, ale dokładnie nie wiem w którym miesiącu. może warto zadzwonić i się dowiedzieć. ja rodziłam tam rok temu i jestem bardzo zadowolona. tak i z lekarzy, jak i z opieki pielęgniarskiej. oczywiście trafiało się na nieprzyjemną zmianę, ale wiecie sami, ludzie są różni i tez nie zawsze mają rewelacyjne humorki. ale tak ogólnie super. pewnie za jakieś dwa latka znowu się tam wybiorę pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
bialania Re: 1.5.06 rodziłam na solcu odpowiem na pytania. 09.05.06, 16:08 Witaj, Przymierzam się do porodu w tym szpitalu i wziązku z tym mam mnóstwo pytań z jaką położną rodziłaś? Miałaś wcześniej opłaconą czy z dyżuru? czy miałaś jakieś problemy z przyjęciem do szpitala czy przyjęli Cię bez problemu? Skończyłaś ich szkołę rodzenia? czy można wynająć oddzielną salę popororodową, a jeśli tak to ile kosztuje Będę wdzięczna za wszelkie informację Odpowiedz Link Zgłoś
madaska do bialania 09.05.06, 23:31 Witam serdecznie, już odpowiadam na twoje pytania, choć mimo remonu nawet... zacznę od tego, ze szpital był mi znany z pochlebnych opinii moich znajomych, dlatego też się tam wybrałam. uczęszczałam też do szkoły rodzenia przy szpitalu, prowadzonej przez sławetną położną panią Komosę. mi się podobało, i pani Krysia i cały program szkoły (uważam, ze powinny być one choć w części refundowane, bo mi ona dużo dała)! z racji na fakt, iż poznałam już Komosę, chciałam też z nią rodzić, dlatego też umówiłam się z nią na poród. tzn. mam dzwonic do niej, jak coś się zacznie dziać. I tak, jeżeli będzie ona w danym dniu na dyżurze, nie płaci się nic, jeżeli natomiast przyjedzie specjalnie dla ciebie, opłacasz ją w kasie szpitalniej - rok temu było to 600,- ( a ona juz sama rozliczy się ze szpitalem). Mi niestety nie dane było pomęczenie się z panią Krysią, gdyż musiałam mieć zrobioną cesarkę, niestety. Ale moja znajoma z nią rodziła, bardzo ją chwaląc, ale to juz kwestia indywidualna. Do szpitala przyjęli mnie bez problemu i z tego co mi wiadomo, nie starają się tam odsyłać do innych placówek. Rok temu, przyjmowali masowo, nawet sale indywidualne były przerobione na pokoje dla położnic. Niestety nie ma możliwości wynajęcia pokoju tylko dla siebie po porodzie. My byłyśmy we trzy na sali, ale nie amieniałabym tego za żadne skarby! mam nadzieję, ze troszkę ci pomogłam, jak będziesz miała jeszcze jakieś wątpliwości, pisz śmiało. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
bazyl21 Re: do madaska 10.05.06, 13:24 Ja też będę miała cesarkę, jak cie cieli, jak opieka po cieciu? Odpowiedz Link Zgłoś
magda.kosa remont na solcu 09.05.06, 19:40 hej dziewczyny ,bylam tam w sobote z mezem bo tez chcialam tam rodzic,ale rozmawialam z polozna i poinformowala mnie ze na pzrelomie maja i czerwca zaczyna sie trzymiesieczny remont,przetarg pzreszedl wiec to raczej nieodwolalne.....przykro mi....sciskam was Odpowiedz Link Zgłoś
abm22 Re: 1.5.06 rodziłam na solcu odpowiem na pytania. 10.05.06, 10:09 a jacy są pediatrzy? i czy po porodzie interesowli sie toba ginekolodzy tzn. czy patrzyli jak ci sie goi rana? czy pielęgniarki kąpały ci dzidzię? Czy była pomoc pielęgniarek przy przystawianiu do piersi? Odpowiedz Link Zgłoś