25.09.07, 21:21
Czy ktoś może mi napisać, który lekarz w Lublinie może zrobić
cesarkę na życzenie?
Obserwuj wątek
    • paulajal Re: cesarka 26.09.07, 07:55

      Oby nie tu, tylko na priv, żeby nie była to osttatnia cesarka na
      życzenie wykonywana przez tego ginsmile
      • cota Re: cesarka 26.09.07, 08:23
        he he oczywiście, że na priv, na forum nikt Ci nie napisze -
        generalnie kieruj się na Jaczewskiego, unikaj Kraśnikich, bo tam
        fanatycy pn za wszelką cenę
        • areta-j Re: cesarka 26.09.07, 09:40
          oczywiście proszę o wszystkie możliwe info na priv smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka