areta-j 25.09.07, 21:21 Czy ktoś może mi napisać, który lekarz w Lublinie może zrobić cesarkę na życzenie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paulajal Re: cesarka 26.09.07, 07:55 Oby nie tu, tylko na priv, żeby nie była to osttatnia cesarka na życzenie wykonywana przez tego gin Odpowiedz Link Zgłoś
cota Re: cesarka 26.09.07, 08:23 he he oczywiście, że na priv, na forum nikt Ci nie napisze - generalnie kieruj się na Jaczewskiego, unikaj Kraśnikich, bo tam fanatycy pn za wszelką cenę Odpowiedz Link Zgłoś
areta-j Re: cesarka 26.09.07, 09:40 oczywiście proszę o wszystkie możliwe info na priv Odpowiedz Link Zgłoś