Dodaj do ulubionych

porod za granica kraju

29.01.08, 12:11
Czesc dziewczyny, poszukuje informacji o porodach w Schwedt (Niemcy) lub po
niemieckiej stronie naszego kraju. Prosze o informacje.
Obserwuj wątek
    • tygrysiatko1 Re: porod za granica kraju 30.01.08, 17:47
      powiem Ci tyle, że te Niemki, które mają niedaleko do nas
      przyjeżdzają rodzić u nas w kraju
    • olamal1 Re: porod za granica kraju 31.01.08, 15:08
      Ja pierwsze dziecko rodzilam w Polsce(koszar) drugie za granica(Anglia) i porod
      za granica wspominam cudownie, rodzaca jest traktowana z godnoscia, ma mozliwosc
      decydowania o sobie i swoim dziecku, personel jest po to aby pomagac, a nie
      rodzic za kobiete. Nigdy nie zdecydowalabym sie na kolejny porod w Polsce jesli
      mialabym wybor. Polscy lekarze i polozne musza sie jeszcze duzo nauczyc poza
      medyczna wiedza.
      Pozdrawiami zycze lekkiego porodu niezaleznie od miejsca,
      Ola
      • whitepaco Re: porod za granica kraju 31.01.08, 16:29
        A ja mam pytanie czy jak dziecko urodzi się poza granicami naszego
        cudownego kraju to jakie ma obywatestwo?Zawsze tego kraju gdzie się
        urodziło czy podwójne?Jak to jest?
    • madtea tv 31.01.08, 16:52
      ja ostatnie info jakie słyszałam na ten temat, to z tv, więc może mało
      miarodajne, ale jakaś miła pani z nfz powiedziała, że za takie planowe porody w
      niemieckich klinikach oni płacić nie będą; więc lepiej zapytać w nfz niż mieć
      potem trochę euro do zapłacenia smile
    • malgosiek2 Re: porod za granica kraju 31.01.08, 17:22
      www.gazetawyborcza.pl/1,75478,4657017.html
    • malgosiek2 Re: porod za granica kraju 31.01.08, 17:31
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=36415&w=74452070
    • malgosiek2 porod za granica kraju Schwedt jeszcze jeden link 31.01.08, 17:50
      noworodek.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=23382&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=schwedt
    • kasiuk_s Re: porod za granica kraju 04.02.08, 15:12
      Dziekuje wam dziewczyny za info. Porod mam na maj ale caly czas sie zastanawiam
      gdzie rodzic. Pozdrawiam Was
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka