kasiuk_s 29.01.08, 12:11 Czesc dziewczyny, poszukuje informacji o porodach w Schwedt (Niemcy) lub po niemieckiej stronie naszego kraju. Prosze o informacje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tygrysiatko1 Re: porod za granica kraju 30.01.08, 17:47 powiem Ci tyle, że te Niemki, które mają niedaleko do nas przyjeżdzają rodzić u nas w kraju Odpowiedz Link Zgłoś
olamal1 Re: porod za granica kraju 31.01.08, 15:08 Ja pierwsze dziecko rodzilam w Polsce(koszar) drugie za granica(Anglia) i porod za granica wspominam cudownie, rodzaca jest traktowana z godnoscia, ma mozliwosc decydowania o sobie i swoim dziecku, personel jest po to aby pomagac, a nie rodzic za kobiete. Nigdy nie zdecydowalabym sie na kolejny porod w Polsce jesli mialabym wybor. Polscy lekarze i polozne musza sie jeszcze duzo nauczyc poza medyczna wiedza. Pozdrawiami zycze lekkiego porodu niezaleznie od miejsca, Ola Odpowiedz Link Zgłoś
whitepaco Re: porod za granica kraju 31.01.08, 16:29 A ja mam pytanie czy jak dziecko urodzi się poza granicami naszego cudownego kraju to jakie ma obywatestwo?Zawsze tego kraju gdzie się urodziło czy podwójne?Jak to jest? Odpowiedz Link Zgłoś
madtea tv 31.01.08, 16:52 ja ostatnie info jakie słyszałam na ten temat, to z tv, więc może mało miarodajne, ale jakaś miła pani z nfz powiedziała, że za takie planowe porody w niemieckich klinikach oni płacić nie będą; więc lepiej zapytać w nfz niż mieć potem trochę euro do zapłacenia Odpowiedz Link Zgłoś
malgosiek2 Re: porod za granica kraju 31.01.08, 17:22 www.gazetawyborcza.pl/1,75478,4657017.html Odpowiedz Link Zgłoś
malgosiek2 Re: porod za granica kraju 31.01.08, 17:31 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=36415&w=74452070 Odpowiedz Link Zgłoś
malgosiek2 porod za granica kraju Schwedt jeszcze jeden link 31.01.08, 17:50 noworodek.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=23382&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=schwedt Odpowiedz Link Zgłoś
kasiuk_s Re: porod za granica kraju 04.02.08, 15:12 Dziekuje wam dziewczyny za info. Porod mam na maj ale caly czas sie zastanawiam gdzie rodzic. Pozdrawiam Was Odpowiedz Link Zgłoś