Gość: Sponsi
IP: 89.127.244.*
25.04.10, 00:05
"Na drodze jest coraz bardziej niebezpiecznie, dlatego przekazaliśmy sprawę
prokuraturze, która bada, czy ulice nie powinny być wyłączone z ruchu"
A nie prościej ku**a naprawić? Idąc tym tokiem rozumowania, powinniście
wyłączyć wszystkie drogi na Śląsku, a najlepiej wszędzie z użytkowania...
Jak to jest, jak ktoś dostaje stołek to musi oddać mózg w zastaw czy jak?