dozsa
15.12.12, 16:28
Panie Jacku, dziękuję za ten artykuł. Pierwszy raz od prawie tygodnia sensowny głos dziennikarza, bez nakręcenia emocji i wyolbrzymiania.
Sam codziennie korzystam z KŚ i powiem tak, mogę pocierpieć tylko dlatego, żeby PR nigdy nie wróciło na nasze tory. Z jakich powodów m.in takich które przytoczone zostały w tym artykule, ale również m.n z powodu takiego, że załogi w pociągach PR (oczywiście, nie we wszystkich) traktowali pasażerów jak ludzi którzy im przeszkadzają w pracy no i ciągłe palenie papierosów w pierwszym przedziale za maszynistą czy częsta woń wódeczki. Cóż...