pniok
10.10.04, 09:05
Cytata:
"1. Forum "Katowice" jest generalnie przeznaczone dla spraw miasta Katowice."
Halo?
Dlaczego wątek dotyczący historii Katowic("Nieznana relacja o śmierci dr Mielęckiego")???
Czyżby w grę wwchodziły przesłanki pozamerytoryczne??