IP: *.range81-129.btcentralplus.com 27.10.06, 02:23
Na Slonsku co fajnego mozna zobaczyc? Chcialbym was odwiedzic lecz nie wiem
co u was jest dla turysty,bo z reklamą jest u was cienko?
Obserwuj wątek
    • Gość: qwerty Re: Globus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.06, 02:59
      Z reklamą średnio, ale zwiedzać jest co, zarezerwój cały miesiąc :)
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=639&w=23284322&s=0

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka