Gość: jgjg IP: *.range81-129.btcentralplus.com 27.10.06, 02:23 Na Slonsku co fajnego mozna zobaczyc? Chcialbym was odwiedzic lecz nie wiem co u was jest dla turysty,bo z reklamą jest u was cienko? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: qwerty Re: Globus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.06, 02:59 Z reklamą średnio, ale zwiedzać jest co, zarezerwój cały miesiąc :) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=639&w=23284322&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś