Dodaj do ulubionych

Uzytkownik "OBER" to najwiekszy pedal!!!

IP: 193.243.189.* 13.11.01, 15:23
ober du arschloch! ich habe beschlossen dich in- und auswendig zu lieben. ich
habe doch ein herz für tiere!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: loggy Re: Uzytkownik IP: *.wbp.zabrze.pl 13.11.01, 15:29
      Ty zes sie z koniem na glowy pozamienial?
      L.
      • Gość: piekny Re: Uzytkownik IP: 193.243.189.* 13.11.01, 15:31
        was hast du für beschwerden??? liegt dir was am magen, dann kotz dich doch aus!
        bis ein echt süsser blödmann, selten so was primitives getroffen!!!!
        • Gość: andy Re: Uzytkownik IP: *.stg.tli.de 13.11.01, 19:55
          ober to fajny chop :-))))
          • Gość: mesco Re: Uzytkownik IP: 62.16.189.* 13.11.01, 21:34
            hast du etwa mit dem?

            Gość portalu: andy napisał(a):

            > ober to fajny chop :-))))

    • Gość: ober Re: Uzytkownik IP: 193.194.145.* 14.11.01, 07:45
      ein herz für tiere musst du wohl haben hübscher, weil deine "bialoglowa" auch
      von affen abstammt
      • Gość: mesco Re: Uzytkownik IP: *.ub.uni-leipzig.de 14.11.01, 17:44
        der berühmte Spruch "du blöde Kuh" bezeugt aber die nichtslawische Abstammung der schlesischen
        Frauen

        Gość portalu: ober napisał(a):

        > ein herz für tiere musst du wohl haben hübscher, weil deine "bialoglowa" auch
        > von affen abstammt

        • Gość: piekny Re: Uzytkownik IP: 193.243.189.* 15.11.01, 11:35
          ihr seid alle judenficker!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: piekny Re: Uzytkownik IP: 193.243.189.* 16.11.01, 08:35
            gdzie jestes ober ty chuju! zamkneli ci morde czy co jest z toba? widze ze brak
            ci argumentacji...... do uslyszenia!!!
          • Gość: ! Re: Do antysemity IP: *.pppool.de 16.11.01, 23:03
            Gość portalu: piekny napisał(a):

            > ihr seid alle judenficker!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Aj nie ladnie, to przeklenstwo jest dobre dla polakow, bo oni maja wrodzony
            antysemityzm.
            Jak chcesz piekna pallewko obrazic "obera" to musisz go np. wyzwac od "
            polackenfickerow" albo od "poltonfickerow" :-)))))))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka