Gość: Lalunia i Ryl Re: i 251 ... KWK WujeK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.07, 10:30 Człowiek poważny ma mało pomysłów.Człowiek pomysłowy nigdy nie jest poważny ...! Kontynuuj < temat> ...Tadeuszu . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warchlak Re: i 251 ... KWK WujeK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.07, 12:22 prawdę mówiąc cyt. - mądrej mowy aż miło posłuchać. Teraz napewno Tadeusz będzie miał więcej czasu i będzie częstym gościem internowani.pl. Napewno warchlak z tego powodu nie będzie się smucił, ale głęboko wierzę, że Tadeusz nie postąpi po świńsku i tego nam nie zrobi. Odpowiedz Link Zgłoś
odarpi1 Czy służba w Straży Przemysłowej podpada pod IPN 17.02.07, 23:08 Podobno tak będzie dla stanowisk dowódczych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz Przy tej gradacji niedługo podpadnie wszystko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.07, 00:20 Straż Przemysłowa - to już byłaby przesada ale jak jakiś nawiedzony zorientuje się ,że Straż podlegała pod Inspektorat Ochrony Przemysłu i tam strażnicy zdawali swoje egzaminy to kto wie co wymyślą. Ale trochę cierpliwości , wyczytałem w czwartkowej Wyborczej ,że od Marca IPN zacznie publikować listy agentów , funkcjonariuszy SB i MO a nawet tych co kontaktowali się z Urzędem d/s Wyznań i z Cenzurą . To będą miliony nazwisk bo wtedy nawet na wizytówki trzeba było mieć zgodę cenzury. Ale jedno jest pewne ,że dowiemy się KOGO nie ma w zasobach IPN i to jest niezwykle cenna wiadomość, oraz pewnym jest ,że ludziom tak to spowszednieje ,że nastąpi totalne znieczulenie na te rewelacje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warchlak Re: Przy tej....... , niedługo...... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.07, 15:19 od dziś zaczyna sie moja passa, czyli zaczyna się mój rok - rok świni, Tadeuszku ! Była impra - byli za młodzi aby rozmawiać.Jakaś podpucha albo coś w tym stylu, mój ludć odpuścił sobie pogaduszkę, to nie te adresy, i nie ta poczta i nie ta brańża.Poczta trafi...ła w dobre ręce!Jedna z tych osób mnie reprezentowała.Dzięki stary,wysyłam ci "za pośrednictwem" zdjęcia ze wcześniejszego spotkania. Tam przeważnie się zatrzymuję. Odpowiedz Link Zgłoś
prosiakpl Re: Przy tej....... , niedługo...... 18.02.07, 22:33 i przekazałem zgodnie z twoimi wskazówkami.Tadeusz napewno będzie zadowolony.Nie gram zbyt dobrze w szachy ale to mi wygląda na gambit królewski.Pozostała treść korespondencji również będzie przekazana e-pocztą. Tymczasem Zbyszk strasznie się wk..ił bo szykuje mu się nie lada problem. Nie wie sam jak teraz ma wybrnąć z tego błota, w które sam wpadł na swoje życzenie.A co najgorsze to sam je sobie przygotował, liczył na lepszy stołek.> Pozdrawiam prosiakpl. Odpowiedz Link Zgłoś
piotrowicepl Re: Przy tej.... 19.02.07, 21:17 przy tej okazji wspomnę, wam przyjaciele, że ktoś celowo wciska wam ciemnote. Bo ktoś inny wydał rozkaz i ktoś inny zrobił wielkie be...!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pierdoła Re: Przy tej.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.07, 21:22 nareszcie chyba ktoś z tamtej strony bo pisze do rzeczy! A kto taki brzydki i zribił be... a może i ku ku ...??? Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 ostatnia szansa na zabranie głosu 25.02.07, 22:34 przez uczestników z "Wujka". Po SB ocalało trochę materiałów na temat Wujka ale Instytut Pamięci Naciąganej dokumentów odbrązowiających górników napewno za tej władzy nie ujawni. Skoro jednak nie wzięli mnie jeszcze za d...pę po tylu latach pisania tego samego to znaczy ,że coś jest na rzeczy z tego co podaję . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warchlak ale gość Re: ostatnia szansa na zabranie głosu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.07, 22:38 Tadziu, ty zawsze wiedziałeś co na ten temat właściwego należy napisać. Napewno się bardzo wstydzą tego co tam zrobili.?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lalunia i Ryl Re: 16 grudnia - KWK Wujek ...nieszczęście IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.07, 09:31 Nieszczęście zmusza do uznania za rzeczywistość tego,czego nie uważa się za możliwe.....( Simone Veil). Panie Tadeuszu.....proszę kontynuować . Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 nawet sznupek mnie już olewa więc co pozostaje? 26.02.07, 16:57 chyba jakaś akcja na archiwum IPN -u Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sznupek Re: nawet sznupek mnie już olewa więc co pozostaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.07, 15:36 masz szczenscie że mi ojciec kazał dać ci spokój korzystaj z tego i mie nie zaczepiaj Tfu! Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 Twój tata to mądry człowiek po co ma stracić syna 28.02.07, 11:27 Nie lekceważę żadnego przeciwnika ale z tego co widziałem nie wyszedłbyś bez szwanku ze spotkania ze mną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lalunia i Ryl Re: W kontekście KWK Wujek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.07, 20:12 Cyt: ..<W marcu Sejm wraca projektu zapowiadanej od miesięcy ustawy deubekizacyjnej, która ma poważnie ograniczyć emerytury byłym funkcjonariuszom peerelowskiego aparatu bezpieczeństwa..... PiS najbardziej boleśnie chce uderzyć w tych, którzy całe swoje zawodowe życie spędzili w peerelowskich specsłużbach. Takie osoby straciłyby nawet 90 proc. emerytury i wszelkie przywileje. O wyższej emeryturze mogliby marzyć tylko ci, którzy pozytywnie przeszli weryfikację lub pracowali w innych instytucjach. Dzisiaj często byli ubecy mają emerytury do 9 tys. zł. Jest to sytuacja, w której kat ma lepiej niż ofiara.... Planujemy , aby obniżyć emerytury tym osobom do najniższej stawki za okres, kiedy służyli w służbach specjalnych PRL - mówi minister Przemysław Gosiewskiszukaj. Przewodniczący komitetu stałego Rady Ministrów podkreśla, że w momencie, gdy ustawa wejdzie w życie, część esbeków będzie otrzymywać emerytury w wysokości ok. 600 zł...>koniec cytatu. Mój pogląd w tej sprawie jest jak w sentencji Ezopa: < im mniejszy rozum, tym większa zarozumiałość..> jako, że PRL,III RP i TOTO TERAZ...były i są nadal podmiotami prawa międzynarodowego, krajowego - konstytucyjnego i odpowiedzialności indywidualnej. Może panowie coś w tym temacie, tak ...paralelnie w aspektach wątku głównego??? Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 Oni zapewne postawią na swoim bez względu na cenę 28.02.07, 11:24 Jednak z prawem zwłaszcza z prawem unijnym będzie to miało tyle wspólnego co Prawo z Prawem Kaduka. Zapewne koledzy dotknięci tym "przepisem" przejdą do obrony swoich praw i skończy się to identycznie jak z zaprzestaniem wypłącania emerytury Solomonowi Morelowi. Najpierw zaprzestali w świetle reflektorów i huku mediów , potem po cichu wznowili wypłacając z odsetkami. Odpowiedz Link Zgłoś
prosiakpl Re: Oni zapewne postawią na swoim bez względu na 28.02.07, 11:31 ...zdanie innych,Tadeuszku - prosiak wraz z resztą świń wyszedł już na świńską górkę i obserwuje przedpole. Zastanawia się tylko jak długo ma jeszcze czekać i czy już "żucać perły przed wieprze" ...??? Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 prosiaku rzucaj te perły od teraz z udziałem prasy 28.02.07, 12:12 Wtedy dowie się o nich cała Polska i historia wzbogaci się o nowe elementy. Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 a swoją drogą jak tam kontakt 28.02.07, 12:15 Podzieliłeś się tym co posiadasz z człowiekiem któremu przekazałem twój adres? Odpowiedz Link Zgłoś
prosiakpl Re: a swoją drogą jak tam kontakt 28.02.07, 13:58 świnia zawsze jest tylko świnią i z nikim nie chce się dzielić tym co posiada w korycie. A swoją drogą te kilkanaście dni mam nadzieję, że zostaną wykorzystane w sposób należyty, bo czas jest ku temu. Mój mandant chętnie cię pozna by zamienić kilka słów, może u Matyldy.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 coś mi się zdaje ,że dałem się nabrać 28.02.07, 17:05 człowiek do końca żyje nadzieją a ta wiadomo jest matką głupich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warchlak ale gość a swoją drogą jaki tam kontakt..!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.07, 17:10 pamiętaj o tym, że nie ma tego złego co by na jeszcze gorsze nie wyszło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lalunia i Ryl Re: i jesteśmy po obchodach 16 grudnia - KWK Wuje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.07, 13:19 Będą zmiany?..cyt:<Obecny rząd jest pierwszym, który przynajmniej deklaruje chęć zmian. Jeszcze w tym roku prawdopodobnie dojdzie do uchwalenia w parlamencie prawa o emeryturach pomostowych i o wygaszaniu przywilejów emerytalnych dla beneficjentów PRL. "To niedopuszczalne, gdy średnia emerytura w kraju wynosi 1200 złotych, aby byli esbecy cieszyli się świadczeniami w wysokości kilku tysięcy złotych" – twierdzi minister Daniel Pawłowiec, sekretarz stanu w Komitecie Integracji Europejskiej. Jednak najważniejszym warunkiem naprawy peerelowskich krzywd jest przeforsowanie dekomunizacji, a wraz z nią uznanie PZPR za organizację zbrodniczą. Inaczej próby odbierania najwyższych emerytur nie będą miały osadzenia w prawie. Jest to tym bardziej istotne, że należy zachować pewien umiar. Z punktu widzenia państwa należy dbać o dobro kadr zarządzających. Jasnym jest chociażby, że dowódca na przykład dywizji, a więc kierujący sporą „fabryką”, zasługuje i na wyższą pensję, i emeryturę niż zwykły, szeregowy żołnierz....>koniec cytatu. Jako płatnik wielorakich <tantiem> nie życzę sobie, by moim kosztem budżetować < ODSETKI> i inne wyrównania oraz koszty przegranych procesów. Niech płacą autorzy ustawy w ramach odpowiedzialności .....indywidualnej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reTadeusz Re: Nadzieja... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.07, 19:29 Nadzieja matką głupich - tak gadają,ale gorzej jest być beznadziejnie ...głupim. P.Tadku- dyżurnego < durnia> już znamy, co ustnie i donośnie obwieszczono ex ante.Ale kto lub kim jest ten przysłowiowy < głupek > ???... bo Twój błąd nawet sprawdzianem do weryfikacji hipotezy alternatywnej w tym procesie dowodzenia prawdy o bycie głupoty nie jest , z racji ...świńskiej materii... Tu potrzebny jest min. młot , lalunia lub pyrlik, co jako ryl niniejszym ex post, bo z autopsji... potwierdzam . Odpowiedz Link Zgłoś
prosiakpl Ze znajomością jako ex professo śmiem ... 28.02.07, 21:17 twierdzić, że i z nienacka ex tempore słowa wypowiedziane we właściwym czasie są jak złote jabłka podane na srebrnej tacy. Działanie twoje jest już wdrożone. Z urzędu śmiem twierdzić, działania bez przygotowania i planu długofalowego często palą na panewce. Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 Ok! prosiaku to prawda iż plan to podstawa 01.03.07, 06:36 Zobaczymy co z tego wyniknie Odpowiedz Link Zgłoś
prosiakpl Re: Ok! prosiaku to prawda iż plan to podstawa 01.03.07, 08:56 dlatego wszystkie świnie pod moim dowództwem najpierw przeprowadzą skoncentrowany atak na skondensowane mleko...!!! Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warchlak ale gość Re: Ok! prosiaku to już 300 !!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.07, 17:10 Tak trzymać! Pozdrawiam wszystkie świnie i Rom - cia też!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
krasnalpl Re: Ok! prosiaku to już 302...........!!!! 02.03.07, 18:07 Dziękiiiiiii ci Warchlaku za pozdrowienia! Ale pamiętaj, że Roman Ciapek to krasnal a nie świnia. A obiecałeś, że to sekret! Podły warchlaku, jeśli mnie ktoś na tym forum zapyta, o ciebie, to ja też cię wydam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warchlak Re: Ok! prosiaku to już 302...........!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 21:56 Romuś - krasnalku, to już ponad 310, a Tadeusz542 chciał nas zamknąć - może podłożymy mu świnię np. świniępl?????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lalunia i Ryl Re: i jesteśmy na...301 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.07, 17:23 Duża ilość słów wprowadza w błąd; duża ilość jedzenia łatwo psuje żołądek...a w szczególności świnina tym , co nożykami ochrzcili. Pyrsk ludkowie. Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 poprosiłem admina przed chwilą o skasowanie postu 02.03.07, 22:41 W zasadzie cała ta pisanina to w gruncie rzeczy ja oraz jedna osoba pod wieloma nickami. Może będzie lepiej w grudniu 2007 r. Odpowiedz Link Zgłoś
prosiak29 A ja poprosiłem warchlaka przed chwilą o ... 03.03.07, 10:08 O! Wypraszam sobie! I nie życzę również sobie aby mnie, pożądną świnię29, utożsamiano z marnym warchlakiem. Tadeusz ja to ja. Prawdziwa świnia. Podobnie jak ty, ja również mam bardzo dobrą relację z pozostałymi w tym miocie! Pomysł był dobry, aby pewne kwestje omówić.Warto było i nie żałuj nawet gdy cię warchlak czy sznupek wkurza!Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
szrekus5 Re: A ja poprosiłem warchlaka przed chwilą o ... 04.03.07, 20:11 Witam Jestem nowym na waszym forum. Pozwolicie, że zabiorę teraz głos, postępujecie całkiem po świńsku znęcając się nad biedną świnią [warchlak to też świnia]. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warchlak ale gość Re: A ja poprosiłem warchlaka przed chwilą o ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.07, 20:38 Spod nogawki wystawały pożółkłe kalesony. Prysł mit Waldemara amanta! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sznupek Re: A ja poprosiłem warchlaka przed chwilą o ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 16:30 ty świnio stond nie znikniesz niech cie ludzie widzom Odpowiedz Link Zgłoś
piotrowicepl A ja poprosiłem o ... 10.03.07, 20:57 Sznupek proszę cie, nie ublizaj świni, bo nie dość, że nie potrafisz tego po "polskiemu" napisać, to jeszcze cudownemu warchlakowi chcesz ubliżyć. Pamiętaj, że świnia zawsze będzie świnią, a nie psem( .) jeśli tego nie rozumiesz to cyt. "spiepszaj dziadu". Poszeż sobie horyzont, to może jeszcze coś zobaczysz. Bierz przykład z Tadeusza.! Bo straszyłeś go jak dzieciak, i co ci z tego wyszło? A pies zawsze będzie psem i tyle! Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
prosiak29 Re: A ja poprosiłem o ... 10.03.07, 21:49 to ja inna świnia. Powiem krótko - sznupki szczekają, a karawana idzie dalej ,warchlaku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: riki TRZEBA BYŁO................? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 15:27 ale was zgasili!!!!!!!!!!!!!!! ha, ha ,haaaaa !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz Nie zgasili ale niech wypowie się ktoś z "Wujka" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.07, 09:51 Od chyba 150 postu jest to zwykłe bicie piany mające mało wspólnego z tematem. Może ktoś zechce zabrać głos kiedy skończy się proces. Swoją drogą musi być coś na rzeczy skoro górnik z Wujka chciał mi popędzić kota z pukawką do paintbala w ręku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: górnik Re: Nie zgasili ale niech wypowie się ktoś z "Wuj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.07, 17:54 ja nie jestem z wujka ale na co ty jeleniu liczysz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz nie mam złudzeń że bandziory coś powiedzą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.07, 18:50 Ale jeśli było rzeczywiście tak jak opowiada Płatek i jego świta to opowiadania reszty górników zazębiałyby się ze sobą bez specjalnego zmyślania z ich strony. Ale sam widzisz górniku jak jest, siedzą cicho jak pod miotłą i żaden dziennikarz się do nich nie zbliża, nie ma wspomnień nie ma nic. Bez takich postów jak ten to ich zdumiewające milczenie przestałoby się rzucać w oczy a ono musi się rzucać bo kiedyś zmieni się koniunktura i poprosi się ich o "wspomnienia" to tylko kwestia czasu. Dlaczego taka instytucja jak IPN nie próbuje zebrać i opublikować wspomnień chociaż kilkudziesięciu z nich?. Czy dlatego ,że diabli by wzięli całą bajkę o ich bohaterstwie a tę kupę betonu trzebaby rozebrać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz Acha i pisz pod jednym nickiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.07, 18:55 zapomniałem ci powiedzieć ,żebyś nie używał tylu nicków jak nie przymierzając prosiak.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: górnik Re: Acha i pisz pod jednym nickiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.07, 20:41 Widze że lubisz wydawać polecenia i rozkazy. i chcesz nas sprowokować do zwierzania sie tobie? Bujaj sie facet! Kres już bliski! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz to prawda kres bliski - górnicy długo nie żyją IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.07, 20:50 Ty "górnik" z Warszawy jesteś albo z okolic - tu na Śląsku nikt nie używa określenia "Bujaj" /nie tylko tego okreslenia/ W czym rzecz ,że tak zapytam www.tadeusz542@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: górnik Re: to prawda kres bliski - górnicy długo nie żyj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.07, 21:00 pracowałem pod ziemiom na Rozbarku jak ci to coś mówi.Mieszkam w Murckach. Ty jak widze chcesz zostać farorzem tych sk...? Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 jasne chopie z Murcek na Rozbark na gruba 27.03.07, 21:13 przeczytaj facet posty przynajmniej te z początku i będziesz mniej więcej wiedział kim jestem. No chyba czytać poradzisz dłużej jak minuta Na razie to szkoda z tobą gadać bo musiałbym wszystko ci tłumaczyć od początku jak już będziesz wiedział kto i o czym tu gada to się odezwij. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: górnik Re: jasne chopie z Murcek na Rozbark na gruba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.07, 21:32 to ty nic nie wiesz o pracy pod ziemiom. Zacząłem od Barbary-Chorzów potem Kazimierz Juliusz a na końcu właśnie Rozbark teraz jestem na emeryturze i mieszkam w Murckach. a wczesniej na Wesołej w Mysłowicach. A ty nigdy nie byłeś na grubie bo byś wiedzioł, że bujaj sie facet to pod ziemiom znaczy idż sie powiesić jak ten sztajger. Chcesztu sprowokować chopców by ci sie zwierzali a ty nie jestes tym za kogo sie podajesz bo jesteś jednym z tych co ich sądzom albo szukasz sensacji dla swojego bloga. Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 Strasznie tobą ciepali Hajduki Aldreich i Bytom 27.03.07, 21:49 Aleś odkrył - pisałem ci żebyś poczytał zanim coś napiszesz - Chyba żeś się za bardzo do roboty nie przykładoł Teraz wyłaczam kompa i wcześniej ci nie odpowiem jak jutro. Chcesz gadać to najpierw poznaj temat. A swoją drogą co twoim zdaniem mają do ukrycia górnicy z Wujka? przecież to była podobno czysta , szlachetna walka gołymi rekami pełna miłości do ojczyzny, nic ino klaty po ordery wystawiać. Ksiegarnie powinny być zaciepane setkami ich wspomnień - wejdź do którejkolwiek to co najwyżej znajdziesz ględzenia Płatka i jego kamratów co w sumie wygląda jak uzgodnione wcześniej zeznania. Jeśli czytałeś "Uzyto Broni" gdzie Płatek się wywnętrza to sam wiesz że takich jak on tu na Śląsku nazywają "śmierdzirobótka" albo "piosek w rękawach". Odpowiedz Link Zgłoś
piotrowicepl Re: A ja poprosiłem o ... 10.03.07, 21:01 a ty koleś nie cukruj świni. Prosiak też czyta to nasze pisanie i widzi, że rwiesz się do naszego koryta. Snupek - pies już dostał za swoje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lalunia i Ryl Re: górnik.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.07, 22:01 Niektóre rodzaje prawdy są kłamstwem i te właśnie się cieszą największym uznaniem! No to , górniku z KWK Lenin ....maluj tukej to Twojo prowda... twojo prowda...., która pewnie jest jak dup..a,co każdy ma swoją. Tyś tam robił za Kocieli czy Grońskiego, za kalifaktora...,a może w czynie społecznym kino budowałeś, pomnik Lenina, kościół za Październioka ...a wcześniej na wulcowni Pekin mieszkałeś?? Na napsiz ...cósik więcej, tak ...po kielecku, gorolsku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: górnik Re:Lalunia.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.07, 08:53 Moje rodzinne strony to Brzozów - Przysietnica jak ci to coś mówi w Bieszczadach. Za pare miesięcy bedzie 17 lat jak jestem na emeryturze i nie pytaj mnie o jakiś tam twoich kolegów. Gdyby nie nasze czyny społeczne to dziś byś nie miał nawet pożądnego hażla bo tak przypuszczam.Synek ty nawet sztolni nie widziałeś i już nie wsponme o reszcie. Ty umacniałeś tylko władze ludową i tyle. U mnie prowdy som zawsze trzy! A jakie to jak zapytosz to ci napisze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lalunia i ryl Re: zakierzoński górnik??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.07, 09:37 Wola ludu jest wolą...świętą.Dlatego ten ...ludowy epos.. z zakamarków analfabetyzmu, konopielki i ....biedy takich jak ty werbusów najpierw na wulcu gościł , potem do zawodówki przyzakładowej na wieczorne nauki wysunął...w końcu zrobili z ciebie speca - ginekologa, z VIII-mą grupa BHP + uprawnienia P.Poż.( u Oleja na Leninie) a na końcu dostałeś na kość do zupy.Dlatego nadal nadużywasz celownika tam, gdzie ni trzeba..... A prawd jest tyle...ile tyłków i penisów. Pyrsk, prikarpatia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz myślisz górniku że na Wujku tego postu nie czytali IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.07, 12:50 Czytali napewno bo jest tyle miesięcy ,że musieli go zauważyć ,że nie wspomnę o ojcu Sznupka który pewnie go tam podał no i różnych "Rzyczliwych" Zarzucam im przecież wyjątkowe sku..syństwo jakim było przygotowanie i próba odłączenia Katowic od ciepła /co z pewnością było powodem tak bezwzględnego ataku/ I co? - psinco nawet mi żaden podaniem do Sądu nie zagroził. A dlaczego? - A bo to prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: górnik Re: myślisz górniku że na Wujku tego postu nie cz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.07, 09:38 Napewno czytali. Często gadamy o tego rodzaju sytuadcjach z kumplami (rencisto- emerytami jak ja) którzy jak ja mają tylko psa i wspomnienia. Ja mom jeszce komputer i trocha umiem pisać bo to dzięki wnukowi. Jest wsrót nas jedem z Wujka ale co z tego to co mówi za każdym razem jest to co inego. Wiele razy naom mówił ale za każdym razem to samo ale jest to co innego.Może 10 tych samych różnych histori. Czy mu wierzymy po jego 30 latach pod ziemiom i czterech wypadkach a troch e mu sie już w głowie pomieszało. Ja wiem napewno, że ktoś to nakręca i tyle. Dwie strony zawsze mówiom prawde a racje ma tylko sąd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz to jak gdyby sądzić wypadek Stara 20 sprzed 26 lat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 16:36 Z tym Wujkiem moim zdaniem jest tak jak gdyby młodemu sędziemu dali do rozsądzenia winę kierowcy Stara 20 za wypadek sprzed 26 lat. Co da temu młodemu sędziemu ,że zanim przystąpi do sprawy zaliczy kilka jazd na współczesnych ciężarówkach? Toż te i tamte wozy to jakby niebo a ziemia. Czy on wie co to jest jazda bez wspomagania i tamten hamulec, czy wie co to luz w kierownicy na cały obrót koła, czy chociaż wie co to są pakuły których kierowca używał parę razy dziennie bo albo coś mu obleciało albo trzeba było odkręcić. Górniku moim zdaniem cokolwiek by twój kamrat godoł napisz to - zobaczymy czy to pokrywo się z tym co godo Ecik i co zamieściłem ja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lalunia i ryl Re:Prawda .. 16 grudnia - KWK Wujek... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 10:27 Tylko małe karpie łapią się wędkę prawdy; siecią kłamstwa łowi sie ...wielki łososie ! Prawd jest tyle...ilu sędziów.....a zasługi sa jak narzeczone, szybko się starzeją. Pyrsk ...zkierzoński ludku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz Laluniu ... godej nieco mniej eufemistycznie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 16:39 to zapewne zachęcisz do wspomnień .. obie strony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: górnik Re:Prawda .. 16 grudnia - KWK Wujek... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.07, 17:06 te Laluniu ja też wim ze przysłowia som mondrościom narodów. Widze ze kupiłeś sobie "przysłowia polskie". Tylko napisz coś od siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lalunia i Ryl Re:górnika książka przysłów.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 22:51 Tys prowda , z tych ...mondrych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ministrant1982 Re:wspomnienia...górnika IP: 195.187.134.* 30.03.07, 12:13 Panie >>górnik...opisz godzinę po gdzinie ( kronikę) Twojego i kolegów Twoich życia na przełomie lat 1981 - 1982....a gratamatyką i ortografią proszę, przejumuj się się.Ważne jest Twoje ...życie w tamtych czasach.Zaróno Tadeusz jak i Lalunia z Rylem widocznie niewiele mieli wspólnego z górnictwem, skoro tak Cie ...wygaszają. Czekamy, my, z rocznika 1981, licznie poczęci w czarną noc grudniową 1981 roku.Aż zal i szkoda, ze teraz nie ma tylu skutecznych poczęć, mimo wielkiego ...bezrobocia i mnóstwa wolngo czasu prokreantów oraz gotwości kropideł i chrzcielników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lalunia i Ryl Re:wspomnienia...górnika..gratama tyka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.07, 15:02 Ty, gratamatyku ministrancki...ten kalifaktor NIC nie napisze, bo u baby pod pierzyną wtedy fedrował, stąd ten ... tak mnogi naturalny przyrost w stanie wojennym był.A jaki wielki utarg dla farorzy wtedy był, kasa fest! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz to święta prawda byli u bab pod pierzynami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.07, 16:10 Naprzykład ci z Wujka co mieli pilnować tej zasuwy przy Rondzie Mikołowskim " na chwila wyskoczyli " do swoich bab a z okazji skorzystali zaraz "nadal nieznani sprawcy" którzy odbili zasuwę ciepłociągu i w efekcie Katowice nie zostały zamrożone. Jak se nieraz popiją to wzajemnie sobie zarzucają ,że pitali przed milicją jak hazoki i kończy się to mordobiciem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andy Re: Tadziu, to wy sam jeszcze siedzicie! IP: 217.153.82.* 30.03.07, 23:24 A jo żech myśloł, co temat skończony! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz sam widzisz ,że tego nie da się skończyć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.07, 07:43 Andy -/to jest też prośba do innych czytających/ a nie "zakablowałbyś" tego postu na WUJEK i do IPN bo ja puszczałem im linki kilkakrotnie ale oni ani du,du. No żeby od trzech miesięcy ani słowa komentarza na negacje tak "świetlanych" postaci jak Płatek i reszta kamratów to nie mieści się w pale. Ciekawe bo ,że tak powiem nie stawia to co piszę w dobrym świetle Wujka ale może oni nie reagują mając moje IP. Dobrze by było żeby ktoś niezaangażowany im to jeszcze raz podrzucił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andy Re: sam widzisz ,że tego nie da się skończyć IP: 217.153.82.* 31.03.07, 11:37 Tadziu, przecież wiesz dobrze że takie "zakablowywanie" nie odniesie żadnego prawnego skutku, a tylko "taki skutek" - prawny, ma w tej sprawie znaczenie.Rozstrzygnięcie "jak było" od prawnej strony należy do Sądów, a te jak dotychczas trzymają się zasady, że "nie dających się rozstrzygnąć wątpliwości nie wolno rozstrzygać na niekorzyść oskarżonego". A cała ta otoczka propagandowa....??? zwłaszcza że strony ślimoków, co to w gacie w tych czasach szczali... no cóż, po mnie to już spływa. Ale dobrze,że chociaż ty się odzywasz na forum. A że ci z "Wujka" sie nie odzywają, widać nic ciekawego do powiedzenia nie mają, albo się boją "ciągania" po sądach, albo dawnych kumpli z gruby. Dzisiaj mają swoje niezłe eemerytury, handluja deputatami pod "Wujkiem", i trzimajom sie staryj godki: "sznita, pita i karbita to górnika dolce vita".Pyrsk-Andy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wikary Re: sam widzisz ,że tego nie da się skończyć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.07, 11:58 Sprawiedliwy wyrok, który wkrótce zapadnie i Bóg będzie popierał!Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: "hajer" Re: wyrok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.07, 12:09 Trudna "sprawa"?... to i sedziemu lżej będzie, ale gdy sędzia będzie twoim oskarżycielem, to niech ci Bóg pomoże drogie dziecię. Odpowiedz Link Zgłoś
odarpi1 Re: wyrok 31.03.07, 12:17 Pamiętajcie ,że Pan Bóg nie ma demencji starczej i jak się grzeszyło całe życie to pod koniec nic nie pomoże przekazanie całego majątku na Radio Maryja. Was moherowe baby przed piekłem nic nie ochroni. Jak byłbym Panem Bogiem to taka hipokryzja jeszcze by mnie wku..ła bardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wikary Re: wyrok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.07, 13:07 dlatego nie dała Bozia świni rogów bo by bodła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz górnikiem nie byłem napewno i nie podszywam się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.07, 21:28 wystarczy prześledzić moje wpisy i będziesz wiedział wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: "hajer" Re:górnika książka przysłów.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.07, 11:48 Lalunia jo myśla, że ty jesteś gorszy od Żyda, kery jeśli nie potrafi być szewcem, marzy, by zostać profesorem i pamiętaj, że wilk zmienia sierść lecz nie zmienia natury !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz Dziwna sprawa z tym Płatkiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.07, 12:14 Nie poszło im z Płatka Podczas przeprowadzania akcji strajku ostrzegawczego na jednej z kopalń doszło do kuriozalnego zachowania. Otóż w KWK ,,Wujek", dnia 27 sierpnia, w tajemnicy przed WZZ ,,Sierpień 80" ZZG, NSZZ ,,Solidarność", ,,Ratownicy" i ,,Przeróbka" zawiązali komitet protestacyjny. Żaden komitet strajkowy, lecz protestacyjny. Celem tego komitetu było nie dopuszczenie do przeprowadzenia dwugodzinnej akcji strajkowej i dlatego też w jego skład nie wszedł WZZ ,,Sierpień 80", który jako jedyny związek na kopalni deklarował wywiązanie się z postanowień swojej centrali, uzgodnień w ramach ,,dwunastki" o przeprowadzeniu dwugodzinnego strajku ostrzegawczego. Łamistrajki i sabotażyści nie chcieli strajku, lecz jedynie pozorowania protestu. ZZG z KWK ,,Wujek" wolało zawiązać komitet z Solidarnością, na czele której stoi Stanisław Płatek. Trochę to dziwne, że Solidarność odpowiedzialna za program likwidacji górnictwa, a zatem za likwidowanie tysięcy miejsc pracy dla działaczy ZZG w KWK ,,Wujek" była ,,lepszym partnerem" niż nasz związek, znany ze swojej wrogości wobec rządowego programu niszczenia branży. W poniedziałek o godzinie 6 rano masówkę Załogi rozpoczął przewodniczący ZZG, który powiedział, iż zawiązał się zakładowy komitet protestacyjny i że w dniu dzisiejszym odbędzie się jedynie kilkunastominutowa masówka, a później wszyscy mają wrócić do roboty. Słysząca to Załoga złowrogo milczała. Górników oburzał fakt, że ZZG dogadało się ze zdradziecką Solidarnością i zamiast przeprowadzać akcję strajkową, uprawiają jakieś machloje i manipulacje! Do mikrofonu usiłowano nie dopuścić przedstawiciela WZZ ,,Sierpień 80", co wywołało powszechne oburzenie wśród górników. W chwili, gdy głos miał zabrać Stanisław Płatek z ,,Solidarności" w ludziach się zagotowało. Rozległy się okrzyki: Precz ty komuchu! Zdrajco! Sprzedawczyku! Ludzie za ciebie ginęli, a ty dzisiaj przykładasz łapę do górniczej nędzy! Pracownicy KWK ,,Wujek" powszechnie wiedzą, że Stanisław Płatek, uchodzący w ,,Solidarności" za symbol strajku w 1981 roku i pacyfikacji przez ZOMO w dniu 16 grudnia 1981 roku, był w ówczesnym komitecie strajkowym i równocześnie był członkiem egzekutywy PZPR-u w KWK ,,Wujek". Powszechnym na ,,Wujku" jest podejrznie, że Płatek odegrał rolę prowokatora i ubeckiej wtyki. W trakcie trwania procesu milicjantów, pacyfikujących 16 grudnia 1981 roku kopalnię jeden ze świadków - Stojanowski, zeznał: że esbecy mają swoich ludzi wśród strajkujących. Nie chodziło oczywiście o uczestników strajku, lecz o jego kierownictwo. Ubecja w przeszłości bardzo często posługiwała się swoimi prowokatorami. Tak było na przykład ze znaną prowokacją bezpieki, która aby rozpracować środowiska niepodległościowe sama założyła nawet tzw. V Komendę WIN. Bardzo wielu górników sądzi, że komuch Płatek był w Komitecie Strajkowym jedną ręką a drugą jak najbardziej wiernie służył PZPR, będąc bynajmniej nie jej szeregowym członkiem, ale wybranym w 1981 roku do jej egzekutywy. Starzy górnicy w KWK ,,Wujek" od dawna mówili, że w kopalni dwie rzeczy śmierdzą: zenza w szybie i Płatek w Solidarności. O tym, o czym wiedzą prawie wszyscy górnicy KWK ,,Wujek" niestety nie wie reszta kraju, dlatego Płatek udaje bohatera. W kraju, w którym kłamstwa lustracyjnego dopuszczają się ministrowie, a być może i wyżsi urzędnicy, nie dziwnym jest, że drobni ubecy udają bohaterów. Ponieważ ,,Solidarność" jest obecnie imitacją związku, imitacją są także jej bohaterowie. Jak Płatek wziął mikrofon do ręki, Załoga zaczęła skandować Solidarność za bramę. Postawa Załogi była coraz bardziej wroga, zaczął się tumult, górnicy w oczy krzyczeli Płatkowi, że jest zdrajcą i prowokatorem. Płatek zorientował się, że został zdemaskowany i może być już tylko gorzej. Gdy się zaczęły pojawiać okrzyki na karę go! (taczka) bez słowa wyszedł totalnie zdemaskowany. Sznurkiem za nim uciekli pozostali członkowie tzw. komitetu protestacyjnego i do stojącej Załogi wyszedł tylko WZZ ,,Sierpień 80". Proklamowany został dwugodzinny strajk ostrzegawczy przez Wolny Związek Zawodowy ,,Sierpień 80" w KWK ,,Wujek". Zdrajcy i kombinatorzy uciekli niepyszni. Szczególnie bolesnym jest to, że o ile centrale związkowe potrafią się dogadać bez zdrajców z Solidarności, to na niektórych kopalniach w tym na KWK ,,Wujek" lokalni oszuści wolą udawać akcję strajkową i dogadywać się z solidaruchami, niż realizować propracownicze ustalenia swoich central związkowych. Skompromitował się nie tylko Płatek i jego pseudosolidarność, ale również te związki zawodowe, które dały skóry, usiłując zdradzić nie tylko swoje centrale, ale przede wszystkim interesy samych górników. Po ucieczce Solidaruchów i kompromitacji tzw. komitetu protestacyjnego, akcję strajku ostrzegawczego przeprowadził WZZ ,,Sierpień 80". Piotr Czech Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lalunia i Ryl Re: Hajer,w skórze wilka.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.07, 13:54 wtedy fedrowałeś a teraz ...czerwonym kapturkiem jesteś... ? albo nożykiem ochrzczonym ...skoro tak nawijasz na ...ludowo/gejwo , jakby po pejsakówce. Napisz lepiej, coś robił na przełomie lat 1980-1982 ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: "hajer" Re: Hajer,w skórze baranka....? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.07, 13:35 pracowołech na Kazimierzu-Juliusz a mieszkołech na Kilmontowie w kamieloku. Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 hajer, górnik i lalunia - pax między chrześciany 31.03.07, 14:34 Nie chodzi o to żebyście się żarli dla sztuki wadzenia bo w końcu jeden z was zrobi to co tata sznupka chciał zrobić mnie - a po co? Lepiej zabierzcie głos w sprawie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wikary Re: hajer, górnik i lalunia - pax między chrześci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.07, 13:49 Jeżeli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach Tadeuszu. Bo jak sam doskonale wiesz każda półprawda jest całkowitym kłamstwem i najbardziej niebezpiecznym, a i częstokroć błądzi, kto z pozoru sądzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz podobne te IP jakoby od jednego , ale Święty Mężu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.07, 13:50 czyli "Wikary" ja jako ateista nie zwykłem zwracać się do Pana Boga albowiem w niego nie wierzę. Jednakowoż nieustającym żródłem mojego zdziwienia są liczne "baby moherowe" które prowadząc się onegdaj niespecjalnie bogobojnie na starość załóżyły ,że Pan Bóg identycznie jak ludzie cierpi na demencję starczą wobec czego jeśli zasypią takiego Rydzyka swoimi emeryturami to dostąpią wejścia do Raju przez aklamację. Ja na miejscu Pana Boga raczej bym się wkurzył tym ,że taki ktoś zamiast okazać skruchę usułuje iść na skróty robiąc ze mnie idiotę i dopiero posłałbym go w głębiny piekieł. Mam zatem nadzieję ,że ci wszyscy faryzeusze z Wujka co pełne gęby mają Boga w końcu trafią gdzie ich miejsce - znaczy do piekła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: "Wikary" Re: podobne te IP jakoby od jednego , ale Święty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.07, 19:53 Tadziu, nie szydż z Boga, żeby ci święci kijem nie doprali. Drze koza łozę, wilk zaś drze kozę. Odpowiedz Link Zgłoś
szrekus5 Re: podobne te IP jakoby od jednego , ale Święty 10.04.07, 20:14 Re Tadeusz, a ja sobie myślę, że jakie są organy, tak na nich gra Ojciec Organista......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lalunia i Ryl Re: Hajer, Górnik. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.07, 13:51 Witam pięknie panów .Mam prośbę: napiszcie z łaski swojej, co działo sie z Waszymi Kopalniami za demokracji, w jakim stanie teraz są te zakłady, czy w Zagłębiu ostała się chociaż jedna kopalnie węgla kamiennego? Co sądzicie o historii i....teraźniejszości, w przedmiocie uwodorniania węgla ( vide.lat 30-te.Blachowni Śląska,Krapkowice)...no, jesteście przecież fachowcami.Niedługo będą dyskusje interkontynentalne w Warszawie w temacie energetyki. Piszcie, co sądzicie o tym. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prosiakpl Re: Hajer, Górnik. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.07, 14:10 Kochana Laluniu, wiesz przecież doskonale, że koryto to samo, tylko świnie się zmieniają. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reProsiak Re: no co Pan, panie Prosianic się nie zmieniło??? IP: 195.187.134.* 02.04.07, 11:24 Przecież Karbownik, Steinhof, Buzek...i inni zapowidali ...Kuwejt w ROW-ie!!!! To jak,..zarem żarliwej miłości bliźniego będziemy sie ...ogrzewać i napędzać czy komuchami w piecach palic będą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prosiakpl Re: no co Pan, nic się nie zmieniło?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.07, 15:07 Re: Lalunia i... Chciałbym tylko przypomnieć, że jeżeli mówi się kazanie (a tak było)w niewłaściwym czasie, to wtedy (Tadeuszu) także największa mądrość jest wielką herezją...! Nie w krótkim kazaniu, ale w długiej kiełbasie chłopstwo pospolicie weseli się...! Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz o co ty oskarżyłeś tego oskarżyciela posiłkowego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.07, 15:44 gazety milczą jak zaklęte - pochwal się Odpowiedz Link Zgłoś
prosiakpl Re: o co ty oskarżyłeś tego oskarżyciela....? 02.04.07, 16:25 to nie ja, tylko świadek. Bardzo, bardzo się zdenerwował po rozmowach z ... i stwierdził, że czas skończyć po 25 latach wszelkie kłamstwa i zakłamania w tej sprawie. Powiedział jeszcze, że ktoś chce rozpiepszyć ten bałagan...... Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 Uważajcie Grobelny juz nie żyje 02.04.07, 17:46 Powiedział kilka rzeczy których mówić nie powinien i oto skutki udusił się własnymi rękami. Odpowiedz Link Zgłoś
prosiakpl Re: Uważajcie Grobelny juz nie żyje 02.04.07, 21:37 Jednakowy los nas czeka - w morze wpadnie każda rzeka... Odpowiedz Link Zgłoś
jerzypl1 Re: Uważajcie Grobelny juz nie żyje 02.04.07, 21:45 Życie - nie tylko jego - Tadeuszu jest jak koszulka małego dziecka: krótkie i zasrane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lalunia i Ryl Re: Pyrsk w pysk, Morcinku ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.07, 09:47 Nam wydobycie się nie opłacało, teraz Czesi chcą się podkopać do Morcinka To żyła złota - twierdzą Czesi. Liczą, że z pomocą Polaków wydobycie uda im się uruchomić wydobycie już w 2010 roku. W tym celu OKD i JSW najpewniej utworzą spółkę. Obie firmy są bowiem od siebie uzależnione. Polacy mają pokłady, ale zasypując szyby (tylko jeden da się szybko odtworzyć jako szyb wentylacyjny) zamknęli sobie do nich dostęp. Dla Czechów to jednak nie problem, bo ich kopalnia CSM od dawna fedruje pod graniczną Olzą i wystarczy, że tylko przekopie się do starych korytarzy Morcinka. - Wszelkie dostępne analizy potwierdzają, że wydobycie od strony czeskiej jest bardziej korzystne z punktu widzenia eksploatacyjnego i ekonomicznego - przekonuje Jiri Polak. W Morcinku pracowało około 4 tys. górników. W tej chwili na Zaolziu wydobywa węgiel około trzech tysięcy Polaków. Otwarcie Morcinka, a raczej ponowne uruchomienie jego pokładów mogłoby oznaczać pracę nawet dla kolejnego tysiąca. .... I tak,Polak znów niewolnikiem :zmywak, pola kapuściane, obce sztolnie. A przecież te werbusy z Wujka ,przyjechal za pracą...czy powarcholić sobie??> Szkoda, można było dać im spokój, niechby sobie leżeli na styropianie, na pozimie 500 ...szychta i tak by się pisała...! Polaku,czemuś biedny ? bom głupi. A czemuś głupi ?...bom biedny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: górnik Re: Pyrsk w pysk, Morcinku ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.07, 09:57 Masz zupełną rację serdeczny kolego kopidołku bo głupiego oszukać to fraszka, natomias mondrego oszukać to już wielka sztuka Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 Przewidziałem że ten strażnik nie jest wariatem 04.04.07, 14:06 Gazeta.pl > Forum > Aktualności i Media Środa, 4 kwietnia 2007 Wiadomości co to był za więzień że go aż trzech konwojowało? Autor: tadeusz542 ☺ Data: 26.03.07, 21:27 + dodaj do ulubionych wątków skasujcie post + odpowiedz cytując + odpowiedz -------------------------------------------------------------------------------- Może w liczbie konwojentów i ... statusie więźnia leży przyczyna użycia broni a nie chciał on mu zamknąć ust na zawsze za odpowiednio godziwe pieniądze. Nie wierzę w niezrównoważenie strażnika. -------------------------------------------------------------------------------- To znaczy Panowie ,że mimo upływu lat tak naprawdę w służbach mundurowych zmieniło się niewiele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prosiakpl Re: Przewidziałem że ten strażnik nie jest wariat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.07, 15:43 Kiedy Tadziu mysz drwi sobie z kota, to już oznacza, że jej dziura jest w pobliżu. Sam powiesz, że miałem rację. Na mój świński nos to czuję! Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 ja ci chłopie gratuluję ta akcja to majstersztyk 04.04.07, 15:51 Jeśli zrozumiałem to minie dużo czasu zanim w ogóle wydadzą jakiś wyrok i nie wiadomo na kogo. Odpowiedz Link Zgłoś
jerzypl1 Re: ja ci chłopie gratuluję... 04.04.07, 16:11 Tadziu, słowa Twoje są jak złote monety, mają orła i reszkę. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prosiakpl Re: ja ci chłopie gratuluję ta akcja to majstersz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.07, 20:06 Szykuj Tadeuszku dobry hotel dla mojego mandanta, z 12 na 13 kwietnia tylko,bez zbędnego ogonka. Odpowiedz Link Zgłoś
jerzypl1 Re: Przewidziałem że ten.. ten jest wariat 06.04.07, 19:59 Sędzia pyta oskarżonego - czy wszystko odbyło się tak, jak to przedstawił prokurator? Nie - wysoki sądzie - ale jego plan jest jeszcze lepszy! Odpowiedz Link Zgłoś
destril1 Re: i jesteśmy po obchodach 16 grudnia - KWK Wuje 05.04.07, 18:04 destril3.w.interia.pl/sms.html destril3.w.interia.pl/p4.html Odpowiedz Link Zgłoś
destril1 Re: i jesteśmy po obchodach 16 grudnia - KWK Wuje 06.04.07, 13:09 destril3.w.interia.pl/p4.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz Wesołych Świąt życzy wam ateista IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.07, 21:45 Dziewczynom o ile śledzą naszą dyskusję życzę aby wyschły dopiero w sobotę a wam Panowie życzę mocnej głowy i żelaznych gardeł. Wódka albowiem jest trunkiem imprezowym ale spirytus jest znacznie zdrowszy na watrobę. SB102GB102103P99PIB99MUV99MIBI02MFB07PM80PM80X706AWOTAM.OVER Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz Katowice 1 skr.1256 40-001 P-Graf IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.07, 14:16 z dopiskiem dla Tadeusza. tylko nie wiem czy coś z tego wyjdzie jeśli nie przechowywałeś go w specjalnych warunkach czyli szczelnie zwinięty i w chłodzie bo to jednak kaseta. Wywoływałem kiedyś Fotopana 6x6 po 20 latach od naświetlenia ale wyszedł bez pudła no tyle ,że 6x6 nawija się ściśle na oryginalną szpulę i obwija się oryginalnym papierem no i był w pudełku więc jedynie trochę na brzeżkach zrudział. Odpowiedz Link Zgłoś
jerzypl1 Re: i jesteśmy po obchodach 16 grudnia - KWK Wuje 10.04.07, 20:26 Tadeuszku - napewno i ty otym wiesz, doskonale, że "stary błąd" ma dziś wiele więcej przyjaciół niż nowa prawda. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz on prosił o adres na który mógłby mi coś przesłać IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.07, 23:10 może to być naprzykład jadowita kobra w paczce bo nie podał nawet swojego maila Najpierw myślałem ,że to znowu ty ale widzę po IP że nie Odpowiedz Link Zgłoś
jerzypl1 Re: Tadeuszku, Ty z uporem maniaka wracasz... 11.04.07, 16:01 ...do tej samej błędnie postawionej "diagnozy". Już ci to ktoś pisał, że właściwie przeprowadzona dedukcja prowadzi do najtrafniej postawionych wniosków. A ty dalej swoje. Mnie to wcale nie przeszkadza, szkoda Twojego koleszko nadszarpniętego zdrówka. -Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 Drogi Jerzyku ja czytam IP serwera proxy a nie kom 12.04.07, 08:10 czyli nie wystarczy ,że wgrałeś i stosujesz program zamazujący IP twojego kompa i na dodatek czyścisz historię przed wyłączeniem. zajrzyj na stronę www.ip.adress.com wpisujesz IP proxy i strzałka na mapie pokazuje ci skąd jest połączenie i wyskakuje adres dostawcy netu, gdybym był policją naprzykład i chciał ustalić IP bezpośrednio twojego kompa to już musze się pofatygować do twojego admina albo wysłać ci w poczcie trojana i sam mi to powiesz. Do odczytania IP proxy jest inny program ale o tym następnym razem Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 sorry zapomniałem o myśniku tutaj odpalaj 12.04.07, 08:14 jeśli ci ten link nie odpali to wpisz ten adres bezpośrednio na google www.ip-adress.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerzypl1 Re: Drogi Jerzyku ja czytam IP serwera proxy a ni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.07, 09:03 Ale zaszalałeś, zaczynasz myśleć i to dobry znak. Tylko jeszcze jedna Tadeuszku stara zasada, że pozory mylą powiedział jeżyk schodząc ze szczotki ryżowej. Znając umiejętności warchlaka wiem, że to nie tylko zamazuje ale i rzuca troszkę inne świało, jest bezpieczne. Co do admina masz rację. Tylko ja jestem bezpieczny bo korzystam na innych zasadach. Nawet ogólnie nie mogę ci napisać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz jasne! ja z dunrndorfu jestem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.07, 16:36 no dobra nie ma o czym gadać,ten program mam od dawna. Dzisiejsza Wyborcza pisze ,że wczoraj zakończyli proces i wyrok będzie w połowie maja. Podobno wzięli na poważnie ten raport Jaworskiego i nawet "Sąd" nosi się z zamiarem zmiany kwalifikacji na jakąś zbrodnię komunistyczną /różne idiotyzmy słyszałem ale o zbrodni komunistycznej to nie albo coś jest zbrodnią albo jej nie ma ,to mi przypomina różnicę pomiędzy ekonomią a ekonomią socjalistyczną/albo nawet na zabójstwo. No cóż tamten "Sąd" co skazywał Płatka i resztę szedł na pasku PZPR a ten idzie na pasku PiS-u więc wszystko możliwe trzeba poczekać aż się zmieni władza i będą sadzać za współpracę z IPN i PiS oraz za zbrodnie PiS owskie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warchlak Re: jasne! jak śłońce...??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.07, 20:17 Ktoś postąpił bardzo po świńsku i zapierdo... post o wszczętym śledztwie. Ds 17/07 w sprawie z art 266kk, w której to w dniu jutrzejszym, na wniosek Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach zostało wszczęte śledztwo. Świadek oskarża prokuratora Prok. Okręgowej Zbigniewa Z.tj. prowadzącego oskarżyciela publicznego w sprawie pacyfikacji KWK Wujek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerzypl1 Re: jasne! jak śłońce...??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.07, 22:31 Dziś Prokurator śledczy Prokuratury Oręgowej w Częstochowie w sprawie V Ds 17/07 na wniosek Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach, nadał mi status "pokrzywdzonego". Odebrał też oświadczenie co do złożonego zawiadomienia z wnioskiem o ściganie sprawcy. Zgadnijcie kto ??? "będzie świadkami" w tej sprawie. Przyznam 10 pkt za celne strzały. Zapraszam do zabawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz nawet nie będę próbował zgadywać, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.07, 12:12 Chyba nie Stasiu Płatek mający w tytule "ranny na Wujku , legendarny przywódca strajku górników bestialsko spacyfikowanego przez Pluton Specjalny". A swoją drogą - nie kojarzy wam się określenie "Przywódca" z facetem który rozbawia towarzystwo "przy wódce". Mnie się kojarzy bo tak samo pierdzielą głupoty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz dźwigam post dla Internowanych.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.04.07, 00:12 i niech czyta się ludziom łatwiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ptanga Re: i jesteśmy po obchodach 16 grudnia - KWK Wuje IP: *.mtvk.pl 14.04.07, 15:46 A cóż pederasto masz do Wujka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yxz Re:ptanga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.07, 11:04 ożenił sie z mojom ciociom , a tobie widza mosz ino tylko miłość - w dupie. che, he, he. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ptanga Re:ptanga IP: *.mtvk.pl 15.04.07, 11:37 Gość portalu: yxz napisał(a): > ożenił sie z mojom ciociom Chyba z ciotą. > ino tylko Zdecyduj się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz przeniesienie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.07, 22:00 Imie: E-mail: centrala Tresc: Tu jasmin. cofam nagane,Popularnosc rosnie zmien email zamien malpe na idiote Środa, 25 kwietnia 2007 (21:38) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: jerzypl1 E-mail: jerzypl1@gazeta.pl Tresc: Ziemia do Marka. Panie Marku, bardzo mnie ucieszyły słowa admina - takie są zasady demokracj. Bardzo mocny argument. Napewno już wielu przekanał. Bo jak już wiadomo, w Polsce kto oddycha, ten konspiruje. Ostatnie dni, to najpiękniejszy owoc dla tej strony. Nareszcie coś się zaczęło kleić. Stare polskie powiedzenie zadedykuję panu ( za tego konferansjera ). Gdy wilk się zestarzeje, skubie go i wrona. Ponadto, życzyłbym sobie, aby zapowiedział pan kolejne punkty rewii. Ot tak dla zabawy. Pozdrawiam. Środa, 25 kwietnia 2007 (21:29) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: tadeusz E-mail: tadeusz542@gazeta.pl Tresc: Czyli Panie Marku wygląda to następująco: Wy wiedzieliście i zachowaliście tę wiedze dla siebie , przygotowując w tym czasie większe zakłady nie tyle na strajki co na walkę gołymi rękami lub tak jak w przypadku Wujka gadżetami bez uświadomienia załóg w czym rzecz . Mieliście jeszcze w pamięci masakrę z 1970 roku i mimo tego zdecydowaliście się na posłanie setek tysięcy bezbronnych ludzi przeciwko czołgom i karabinom maszynowym. To znaczy ,że liczyliście na jakąś megamasakrę pod której ciężarem ofiar ustrój upadnie bo inaczej nie potrafię sobie tego wyjaśnić. To nie jest Panie Marku zarzut który można wyśmiać Jego ciężar jest spory i on wynika z tego co Pan teraz i onegdaj popisał .Świetnie się składa ,że tę stronę odwiedzają tysiące osób z całego Świata z pewnością wielu z nich tę stronę skopiuje sporo poda dalej . Ja także Panie Marku pomyślałem sobie ,że frekwencja jaką ta strona się cieszy jest atutem który warto wykorzystać dla pokazania kto zacz. Środa, 25 kwietnia 2007 (21:19) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: Grzegorz E-mail: gregorymichalski@verizon.net Tresc: Do Jerzegop11 Nie wciagaj mnie facet w to szambo w ktorym Ty tkwiles po uszy. Nikogo o nie zapewnialem o jakis podzialach, tym bardziej Ciebie. Tak jestes przejety paskudzeniem tutaj, ze juz nie wiesz co gadasz. Środa, 25 kwietnia 2007 (21:11) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: Marek E-mail: mkonka@hotmail.com Tresc: Ostatni raz sie wylamuje bo mnie wyrzusa z roboty. To wlasnie ludzie stworzyli solidarnosc walczca i solidarnosc podziemna. To juz ostatni nasz kontakt bo naprawde centrala sie ..wk..... Środa, 25 kwietnia 2007 (21:06) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: E-mail: Tresc: T54Niestety mam zakaz rozmowy z centrali zmieniam kanal Środa, 25 kwietnia 2007 (21:00) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: Marek E-mail: mkonka@hotmail.com Tresc: cd. Dzis zapewniam Pana tez tak jet A ze polityka dzieli ludzi to juz kompletnie inna sprawa i ta strona tego nie dotyczy. Ja wybieram kaczke Pan lubi Kwasa. To sa nasze prywatne sprawy, Środa, 25 kwietnia 2007 (20:55) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: tadeusz E-mail: tadeusz542@gazeta.pl Tresc: Panie Marku - chyba Pana przeceniłem ale myślę sobie ,że może mi Pan wyjaśnić jeśli Pan zechce dlaczego skoro wiedzieliście wcześniej o przygotowaniach do stanu wyjątkowego i sami się do tego też przygotowaliście / co sam Pan wcześniej podał/ ani słowem nie ostrzegliście ludzi . Przecież taka informacja podana publicznie musiałaby władze zastopować ale też ludzie byliby na tę okoliczność przygotowani - mieliby obmyślony sposób postępowania . Więc dlaczego zachowaliście milczenie ? Środa, 25 kwietnia 2007 (20:54) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: Marek E-mail: mkonka@hotmail.com Tresc: Panie Jurku, niech sie Pan Grzegorzem nie przejmuje, tak chyba zreszta jak on nie przejmuje sie Panem. Strona jest nie ponad podzialami tylko strona jest poswiecona internowanym z lat 1981-1982. Sluzy ona ogladzniu pamiatek i zapoznawaniu sie z faktami osobom ktore chca cos na ten temat wiedziec. Czasami jest ona zaburazna przez ludzi ktorych denerwuje. To zrozumiale.Pan Grzegorz tegoo nie znosi, a ja znosze. Ale przeciez nikt nie zabroni wpisow z tej, czy tamtej strony nawet jesli sa impertynencja, czy zwyczjnym bluzganiem. Np Pan T542 przyjal inna forme uczestnictwa. Jemu zalezy na zdyskredytowaniu mojej osoby piszac jakies chore wnioski nad ktorymi pracuje dniami i nocami. Przeciez kazdy czlowiek odrobine myslacy wie ze jakikolwiek agent nie pisal by tych pierdul pod prawdziwym email i do tego uzywajac komputera, ktorego zlokalizowanie przy dzisiejszej technice nie zabierze wiecej jak pare minut A dlaczego ja w tym biore udzial? Juz Panu wyjasniam. Kiedys byem dziennikarzem, fotoreportere, imalem sie roznych zawodow i dzieki korespondencji z T54 ogromnie wzeosla popularnosc tej strony. Niech Pan sobie wyobrazi ze przez pierwsze 2 lata osiagnelismy 10000 respondentow iogladajacych a obcnie chyba jest okolo 200000 przepraszam jesli sie myle. Celem strony jest utrwalanie pamieci o przebigu i skutkach stanu wojennego. Pan Stasiewski stara sie rewidowac dokumenty, sprawdzac pod katem prawdziwoscii zamieszczac je sukcesywnie na stronie. Jednak od czasu do czasu nie unikniemy czerwnych pajakow, probujacych zaklocic powstawanie strony. Na to nic nie poradzimy. Natomiast wymian pogladow nikt nikomu nie zabrania bo takie sa zasady demokracji, Ale to nie ma nic wspolnego z ponad podzialami, bo wlasnie demokracja pozwala tym podzialom istniec.Nikt nie zapomina o milicjantach w Solidarnosci, nikt tez nie kwestionuje ich duzej odwagi Dzieki nim, dzieki podobnym w wojsku i innych organach silowych Solidarnosc nie dala sie pokonac. W tamtych czasach te 10.000000 bylo jednoscia. Środa, 25 kwietnia 2007 (20:51) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lalunia i Ryl Re: i jesteśmy po obchodach 16 grudnia - KWK Wuje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.07, 22:24 Płk. Kukliński ,wysłany celowo do Reagana wiedział i Mu ...nie powiedział? A to dopiero ...szczwany szpoin, w Moskwie szkolony. Teraz takich właśnie brakuje, bo wymarzli w zimie ,...81/82, razem ze spermą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerzypl1 Re: i jesteśmy po obchodach 16 grudnia - KWK Wuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.07, 22:40 Chyba się na nas wk.....wili. a może tak mi się tylko wydaje. Tadeusz, to ty tak rozgrzałeś tą strone, że poprostu wyparowała. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warchlak Re: i jesteśmy po obchodach 16 grudnia - KWK Wuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.07, 22:42 prosza, tylko po lekku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz a co miałeś imieniny albo to zaś ty? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.07, 22:45 Nagle ją zatkało - nigdy nie zatykało i nagle bum!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz Strona internowani.pl przekroczyła transfer i stoi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.07, 22:41 innymi słowy poblokowało ją ale nasze argumenty z jurkiem przeczytało ponad 12 tysięcy ludzi. Tam chodzi o to ,że prominentny działacz Solidarności z lat 1980 i dalej - udzielający się i dzisiaj raczył był mnie oświecić ,że sporo wcześniej wiedzieli o przygotowaniach do stanu wojennego i przyszykowali sobie własne struktury ale /to już moja konkluzja/ 10 milionom swoich członków nawet pary z gęby nie puścili a przeciwnie posłali z premedytacją setki tysięcy bezbronnych ludzi na czołgi i karabiny maszynowe. Przecież od masakry na Wybrzeżu mineło raptem dziesięć lat to musieli się liczyć ,że wojsko z milicją wystrzela kilka tysięcy ludzi przy takiej skali protestów a jednak nie zawachali się tego zrobić . Nazwanie ich sku..synami to najlżejsze co mi się nasuwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwer Re: Strona internowani.pl przekroczyła transfer i IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.07, 22:48 Zauważ że ten jurek nie jest gapa, pisał o kompensacie majątku OPZZ. co to takiego? Widziałes jak mu przycukrował. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jpl1 Re: Strona internowani.pl przekroczyła transfer i IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.07, 22:52 Sam nie wiem, Tadek, a może to tylko przypadek? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz Jurek wie co pisze - IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.07, 22:55 Księga gości Imie: E-mail: Tresc: Imie: Marek E-mail: mkonka@hotmail.com Tresc: Teraz rozumiem dlaczego tego czlowieka przejechal, kazali prosto to prosto. Albo im kierownice blokowali,zeby gdzie nie uciekl. A jak bylby cwany to by sobie dzis bmw jezdzil i poltora pana by bylo. A tak siedzi dzis w piwnicy przewraca ten moj dokument i kombinuje jak go poprzeprawiac Wtorek, 24 kwietnia 2007 (23:56) Imie: Grzegorz E-mail: gregorymichalski@verizon.net Tresc: Ty zniszczysz dom ,a ja zejde na psy. Popatrz co potarafia. Cholera ktory to mamy rok, czy stare wraca? Wtorek, 24 kwietnia 2007 (23:28) Imie: Marek E-mail: mkonka@hotmail.com Tresc: Ja grzesiu zebym nie byl alkocholikiem to bym sie zapil na smierc Wtorek, 24 kwietnia 2007 (23:26) Imie: Marek E-mail: mkonka@hotmail.com Tresc: No i sie doczekalem. Hanka mi po ryju dala. Wtorek, 24 kwietnia 2007 (23:24) Imie: Grzegorz E-mail: Tresc: Wtorek, 24 kwietnia 2007 (23:23) Imie: E-mail: Tresc: Marek i popatrz do czego doszlo, ludzik przesluchuje, Ty wiercisz nastepna dziure a ja pije jeden za drugim Odpowiedz Link Zgłoś
l1l1igqiltadeusz542 Aktualna Księga Gości strony internowani.pl 03.05.07, 11:03 Na dzień 3 maja 2007 godz 11 Księga gości Imie: E-mail: Tresc: Imie: l1l1IgqIltadeusz542 E-mail: l1l1IgqIltadeusz542@gazeta.pl Tresc: Tradycyjnie kopiuje tę stronkę i wklejam ją na forum Katowic niech sobie popatrzą na to jak własną stronę gnoi członek Solidarności Czwartek, 03 maja 2007 (10:56) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: jerzypl1 E-mail: jerzypl1@gazeta.pl Tresc: Artysto, który tak się podszywasz (napiszę ci w przerwie meczu jest 2:0), jak nie możesz być czym innym, dobrze być pisarzem gminnym. Nawet z tych urywków, które tu piszesz poznałbym, że jesteś wielkim poetą. Pozdrawiam wszystkich osłów. Środa, 02 maja 2007 (21:46) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: l1l1IgqIltadeusz542 E-mail: l1l1IgqIltadeusz542@gazeta.pl Tresc: Mnie w ten sposób nie wyrzucisz - z Jerzym mnie nie skłócisz - Ludzie na świecie i tak nie wiedzą kim fizycznie jest tadeusz542- stronę zamienisz w szambo i stracisz czytelników - no chyba ,że na tym ci zależy tylko po co ? Środa, 02 maja 2007 (21:22) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: tadeusz E-mail: tadeusz542@gazeta.pl Tresc: jerzy, mialem cie za dobrego kolege z MO i SB. ale ty cigle masz we krwi esbeckie przyzwyczajenia dlaczego prowokujesz tych ktorzy uznali, ze rozmowa z toba to ponizej ich godnosci. Potem dzwonisz do mnie po nocach bo niee mozesz przezyc, ze zdrowo tobie dokopali. zaczynam rozumiec ze to ty jestes tutaj prowokatorem. pamietasz twoje przechwalki o Ks Popieluszce, ze lepiej bys te sprawe zalatwil. teraz rozumiem ze ty wywolujesz tu zatargi nie chce cie znac Środa, 02 maja 2007 (20:07) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: jerzypl1 E-mail: jerzypl1@gazeta.pl Tresc: Widzę , że tym razem Tadeusz poszedł moim śladem. To jest najlepsze lekarstwo na mocno niedowidzących. Na pieniacza też chyba znalazłem, bo wcale się nie odzywa. Wsiąść na osła - wstyd, spaść z osła - podwójny wstyd. Pozdrawiam wszystkie osły bez oślej osobowości. P.S. Adminie, czy ty przypadkiem palpitacji serca nie dostałeś, po przeczytaniu tych poniższych wypocin literackich. Środa, 02 maja 2007 (17:01) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: jerzyp11 E-mail: Tresc: tadeuszku dlaczego jestes zlosliwy, rozmawialismy na ten temat. praca w MO niczego cie nie nauczyla Środa, 02 maja 2007 (17:00) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: l1l1IgqIltadeusz542 E-mail: /\V/\V/\l1l1l1l1W Tresc: ten wydaje mi się też niezgorszy: /\V/\V/\l1l1l1l1W - będę ich używał naprzemian. Środa, 02 maja 2007 (15:32) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: l1l1IgqIltadeusz542 E-mail: l1l1IgqIltadeusz542@gazeta.pl Tresc: Zauważyłem podszywaczu ,że nie rozróżniasz pewnych znaków i cyfr więc założyłem sobie nowe konto o następującym adresie l1l1IgqIltadeusz542@gazeta.pl , troche ci utrudnię życie oszuście Środa, 02 maja 2007 (15:11) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: jerzyp11 E-mail: Tresc: tadeuszku, nie tlumacz sie nikomu bo sie oskarzasz Środa, 02 maja 2007 (14:20) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: tadeusz542@gazeta.pl E-mail: WYJAŚNIENIE OGÓLNE Tresc: Od 1 grudnia 1980r. czyli na rok i dwanaście dni przed Stanem Wojennym ja już w milicji nie pracowałem , natomiast Jerzy przyszedł tam w roku 1982 , Piszę to po to żeby przypadkowym czytelnikom było łatwiej odróżnić " ziarno od plew" Środa, 02 maja 2007 (12:43) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: tadeusz542@gazeta.pl E-mail: PROPOZYCJA Tresc: Jeśli masz możliwość ustalenia i podania danych człowieka który podszywał się pode mnie i pod Jerzego to postuluję żebyś na początek ograniczył się do inicjałów a w razie recydywy podał to do publicznej wiadomości Środa, 02 maja 2007 (12:30) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: admin E-mail: k.stasiewski@wp.pl Tresc: Nie dam sie wciągnąc w jałowe przepychanki. Sami wystawiacie sobie świadectwo, skoro musicie - to tak piszecie. To nie mój problem. Zdobycie IP to dzisiaj nie problem, nawet nie trzeba sie logowac. Mysle, ze publiczne podanie do wiadomosci danych niektórych respondentow, zaskutkuje ostudzeniem agresji. Środa, 02 maja 2007 (11:05) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: admin E-mail: k.stasiewski@wp.pl Tresc: No, no, no. Zrobiło sie tu niezłe szambo. Ja bedę usuwał obraźliwe wpisy, a Wy natychmiast napiszecie nowe. I tak w kółko? Środa, 02 maja 2007 (10:56) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: tadeusz542@gazeta.pl E-mail: 2 maja godz. 8 15 Tresc: Nawrót alkoholizmu jest straszny - ale myślę ,że kolega lada moment obudzi się z bólem głowy - chociaż nie, bo pomiędzy nami jest różnica bodaj 12 godzin Środa, 02 maja 2007 (08:19) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: Walerian Dabrowski E-mail: walerian@earthlink.net Tresc: Ten kto nie ma szacunku dla oponeta lub przeciwnika jest przegranym zerem.Jak widac Solidarnosc skonczyla sie wraz ze stanem wojennym. Bohaterowie umiecie tylko anonimowo opluwac i podszywac sie pod innych.Troche szacunku dla tej strony itym samym dla mojej Ojczyzny.Wy czekacie na zakonczenie procesu z Wujka i Manifestu? Wy bez zadnego szacunku dla tych co oddali swoje Zycie za Polske? Jaczekam na wyrok oprawcow z Grudnia 1970-go. Spytajcie sie Bohaterowie swojego prezydenta,ktoryzajety jest historycznymi aferami a nie losem mojej Ojczyzny. Środa, 02 maja 2007 (02:34) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: krasnalpl E-mail: Muchomor@wp.pl Tresc: Do jasnego skrzata! Co wy z byka pospadaliście! Co to za debilizm szerzycie na tej stronie! Wstydu już widze nie macie. Tadek, żle sprawdziłeś forum, a Patologie III RP to ty widział a ? Pozdro.. Środa, 02 maja 2007 (00:12) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: jerzyp11 E-mail: Tresc: tadeuszku, nie boj sie trzesiesz sie. katowales bezbronne kobiety i nawet dzieci to masz za swoje. ja bylem w zomo bo mieszkanie dali, a ty myslales tylko zamordowaniu kogos Wtorek, 01 maja 2007 (22:53) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: tadeusz542@gazeta.pl E-mail: ZDZIWIENIE !!! Tresc: Sprawdziłem forum miejskie a tam ani jednego wpisu, sprawdziłem swoją pocztę a tam ani jednego wyzwiska - Bo tam trzeba się logować Wtorek, 01 maja 2007 (22:35) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: tadeusz542@gazeta.pl E-mail: INSPEKCJA Tresc: Witajcie - wpadłem na inspekcję - Ale ubaw - aleście się głupole nawysilali - Kiedy Pan Krzysztof wróci załamie ręce Wtorek, 01 maja 2007 (22:28) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: jerzyp11 E-mail: jerzyp11@gazeta.pl Tresc: tadeuszku, to Ty chamie mnie tu wciagnales aby jako stare zomo - pamietasz gnoju. chciales zniszczyc im te strone ale oni to widac, ze madrzy ludzie i takim gownem juz nie gadaja. tadeuszku masz krew na rekach i sie boisz . ale oni chyba wszystko o tobie wiedza dlatego tutaj swinisz bo u kolegow na policyjnych stroach juz smierdzialbys trupem Wtorek, 01 maja 2007 (22:19) --------------------------------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
l1l1igqiltadeusz542 Kiedy bohaterowie nie mają argumentów gnoją stronę 03.05.07, 11:09 Stara to , powstańcza taktyka - tego co się z nami nie zgadza podp...lamy władzom Odpowiedz Link Zgłoś
jerzypl1 Re: Na "Wujku" zginęło ich ośmiu... 09.05.07, 10:12 To nie jest prawdą, że zginęło dziewięciu górników Na Wujku w 1981 roku. Tak twierdzi poradnik historyczny o "Solidarności" przygotowany przez Ministerstwo EN. Skandal!!! Przecież sądzi się, za dziewięciu. To co jest grane.?? Odpowiedz Link Zgłoś
jerzypl1 Re: i jesteśmy po obchodach 16 grudnia - KWK Wuje 03.05.07, 17:00 Imie: jerzypl1 E-mail: jerzypl1@gazeta.pl Tresc: Gregory i Marek, od dłuższego czasu nie ma Was na tej stronie, gdzie zaciekle dyskutowaliście, więc przypuszczam, że to jest Wasza panowie robota z tym opluwaniem. Zadbajcie o higienę i przestańcie pluć na tej stronie. Moja rada - byłego zomowca - zainwestujcie w tik - taki, bo od tego jadu zrobiło się bardzo ... duszno. A z okazji dzisiejszego święta życzę wszystkim odrobinę rozsądku i wyrozumiałości. Ponieważ niszczycie wspaniałą ideę, zapoczątkowaną wspaniałomyślnością K. Stasiewskiego. Wcale nie jest to prawdą, że sponsoring uprawnia do wszystkiego. Przykro mi jest podwójnie z tego powodu, że tak wielką wyżądzacie szkodę - całej "polonii świata". Ja tu jestem tylko gościem. A piękne przysłowie polskie mówi, że "gość nie świnia i swoje prawa ma", tym samym daje nam piękną wskazókwę, jak mamy postępować, w takiej właśnie jak ta sutacji. Pozdrowiam "całą polonię świata" z okazji Konstytucji 3 maja. Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 W naszym interesie leży czystość tej strony 05.05.07, 22:49 W naszym interesie leży czystość strony Internowani.pl dlatego apeluję do człowieka który tam przeszkadza żeby przestał. Tę stronę odwiedzają tysiące ludzi którzy przeczytaliby , przemyśleli i być może podali dalej nasze racje - niestety ktoś bezmyślnie w tym przeszkadza. Nie wierzę żeby to robił Michalski czy Końka chociaż obaj nas nie cierpią ze wzajemnością zresztą ale takie działanie szkodzi bardziej im niż nam. Tym niemniej korzyści które tracimy są niebagatelne - tysiące czytelników Odpowiedz Link Zgłoś
prosiakpl Re: W naszym interesie leży czystość tej strony 06.05.07, 19:54 Tadeusz, faktycznie masz rację co do czystości tej właśnie strony. Zwróć tylko uwagę, że tam idzie tylko o wpłacenie 500 zł. na łebka i masz spokój do woli. Ot, żydowski pomyślunek! Ten zomowiec29, który się po raz pierwszy wyspowiadał to ktoś z oskarżonych? Czy przypadkowa osoba? Pozdrawiam po świńsku. Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 Nie wiem kim jest ten człowiek ale ja nie będę wpł 09.05.07, 16:52 nie będę im nic wpłacał - moją intencją jest żeby moje informacje przeczytało jak najwięcej ludzi a los ich strony wisi mi kalafiorem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerzypl1 Re: Nie wiem kim jest ten człowiek ale ja nie będ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 22:22 a mnie wisi jak - kilo kitu u sufitu. Przeczytałem też Twoje wypracowania. Tadek, bój się Ty Boga.!! Chociaż temat jest wspaniały. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz542 Te osły myślą, że ZOMO to wyłącznie troglodyci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 23:06 No to mam jeszcze - jak to skończę inne opowiadanko pt klon: KLON Jest rok 2108 , cały Świat przygotowuje się do uroczystych obchodów setnej rocznicy powołania do życia pierwszego ludzkiego klona , Ludzie zaledwie ćwierć wieku temu zarzucili prymitywną technikę ognia która przez tysiąclecia dawała im ciepło ,światło i energię . Technikę która mimo coraz większego wyrafinowania poruszała ludzkie maszyny , pojazdy i statki latające na tej samej zasadzie która zauważył i wykorzystał człowiek jaskiniowy. Technikę dzięki której ludzie omal nie unicestwili swojej cywilizacji i to na chwilę przed osiągnięciem najwyższego z dotychczasowych etapów rozwoju. Ludzie od zawsze pragnęli żyć dobrze wskutek czego przez trzy ostatnie stulecia naprodukowali ciepła ponad możliwości oczyszczające ekosystemu planety czym zachwiali jego równowagą . Kiedy w 2045 roku wynaleźli transmutator pola i nauczyli się przetwarzać bezodpadowo ziemskie pole grawitacyjne od razu na energię użyteczną całą powierzchnią Ziemi dwa razy na dobę targały potężne tornada. Nie mogło być inaczej skoro w najzimniejszym miejscu globu temperatura w dzień dochodziła do czterdziestu stopni aby w chwili zmierzchu spaść nagle do minus pięciu . Ziemię po kilkunastu latach opanowały dwie formacje krajobrazowe: Całkowite pustynie i niska ale bujna ponad wszelkie wyobrażenie roślinność obrastająca każdy milimetr gruntu pod który podchodziła woda. Przez pięćdziesiąt lat nieustannych szkwałów , sztormów , trzęsień ziemi i błotnych przemieszczeń gruntu natura zmiotła z powierzchni ziemi wszelkie budowle cywilizacji jakie ludzie zdołali zbudować na przestrzeni tysięcy lat . Ostały się jedynie piramidy w Egipcie które pogrążone w gruncie po wierzchołki pozostały nadal nieuszkodzone. Niedobitki ludzkości po ogromnym wysiłku stworzyły wspólne niewielkie lecz odcięte od świata i samowystarczalne gminy pokryte monolitycznymi kloszami z fotochromowej materii do których z braku jakichkolwiek dróg można było wyłącznie dolecieć. Zanim ludziom udało się stworzyć dla siebie te azyle dwa miliardy zginęły od kataklizmów a ponad miliard umarł z głodu. Ludzkość i tak miała szczęście : Dosłownie w ostatniej chwili nowo wynalezione transmutatory energii każdy wielkości kufra skutecznie zastąpiły unicestwione w 98 procentach systemy energetyczne. Ich ożywcza energia dostarczyła niezbędnego chłodu poruszyła martwe pompy wodne , ożywiła maszyny produkcyjne . Dzięki transmutatorom wykarmiono ocalałych ,przywrócono łączność , poruszono transport ,jednym słowem w ostatniej chwili te małe cudowne maszynki uratowały cywilizację przed unicestwieniem . Uratowana ludzkość mogła powrócić do kształtowania rzeczywistości choć jeszcze nie na prawach pana świata , a w tej dziedzinie od pamiętnego roku 2008 zmieniło się wszystko:. Jak wiadomo pierwszy Klon narodził się w Libii która udostępniła swoje terytorium dla tego eksperymentu, Przy wtórze gwałtownych protestów niemal całego Świata pierwszego stycznia 2008 roku w luksusowo wyposażonej klinice w Trypolisie w obecności Muammara Kadafiego przyszedł na świat chłopiec a w dwa dni później inna "matka" tak samo uroczyście wydaliła z siebie bliżniaczki . W odpowiedzi ONZ przy poparciu większości Rządów wprowadziło nazewnictwo "Człowiek" jedynie dla osób urodzonych naturalnie i "Klon" dla urodzonych sztucznie , po czym wypowiedziało Kadafiemu wojnę . Lotnictwo Stanów Zjednoczonych jeszcze tego samego tygodnia zrównało z ziemią pół Trypolisu usiłując popsuć szyki dyktatorowi w zrealizowaniu operacji nazwanej "Gaj klonowy" Niestety - lotnicy amerykańscy zmuszeni do działania na podstawie mapy bez skomplikowanego naprowadzania i innej wyrafinowanej techniki nie potrafili nigdy niczego dokonać więc i tym razem zdewastowali wszystko za wyjątkiem okazałego kompleksu oddziału klonów i noworodków na którego dachu przebiegli Arabowie wypisali po angielsku informację ,że jest to "Ochronka dla gejów i dzieci molestowanych seksualnie". Postępu nie da się jednak zatrzymać więc wkrótce ilość ziemian chętnych do klonowania przekroczyła podaż . Lawina ruszyła ! - Wkrótce bardziej lub mniej legalnie w każdym punkcie Ziemi działało po kilka laboratoriów klonujących. Doszło do tego ,że ceny usługi spadły do kilkuset dolarów za sztukę . Jednocześnie wszelka kontrola nad losem Klonów została utracona bo "rodzice" dawali sowite łapówki aby w aktach urodzenia nie było śladu na temat sposobu poczęcia dziecka Tym sposobem obudzili ze snu Apokalipsę. Niebawem okazało się , że Klony rozwijają się fizycznie półtora raza szybciej od Ludzi a umysłowo ta dysproporcja oddala ich od siebie jeszcze bardziej - na korzyść Klonów. W 2025 roku pierwsza ze sklonowanych blizniaczek Kadafiego na jakiejś zabawie zaszła w ciążę którą w tajemnicy donosiła i zakończyła porodem. Dziecko urodziło się normalne jak każde inne za wyjątkiem niespotykanej dotychczas na Ziemi grupy krwi . Genetycy po zbadaniu noworodka złapali się za głowy: W jego łańcuchu genetycznym odkryli przekazy aż pięciu osób w tej liczbie dziadków ze strony matki , samej matki , ojca i któregoś z dawców komórki dzięki której kiedyś powołano nieodpowiedzialną matkę do życia . Ojcem dziecka okazał się Urodzony Sztucznie "US" . Dziecko fizycznie zbudowane było nędznie , za to posiadło potężny umysł geniusza . W wieku dziesięciu lat ukończyło równolegle Akademię Medyczną , Studia Informatyczne, Politechnikę w dziale projektowania maszyn i Wydział Matematyczny renomowanego Uniwersytetu. Trzy lata później zostało profesorem rozpoczynając badania nad sposobem teleportowania świadomości pomiędzy żywymi obiektami. Mówiąc wprost chodziło o przenoszenie sposobem wirtualnym intelektualnej zawartości mózgu z jednego ciała do drugiego czyli poczyniono praktyczny krok ku nieśmiertelności . Niestety noworodki UN z rodziców US nigdy nie były dziećmi zdrowymi i w dziewięćdziesięciu dziewięciu procentach rodziły się z tak poważnymi wadami fizycznymi, że dla własnego dobra ludzie US zarzucili poczęcia naturalne ponieważ jedynie dzieci Klony rodziły się im zawsze zdrowe. Sytuacja dzięki temu bezprecedensowemu poświęceniu zostałaby pewnie opanowana ,gdyby nie miliony ludzi US którzy będąc przekonanymi ,że są UN poczynali dzieci tradycyjnie. W roku 2060 pierwsza próba z urządzeniem nazwanym "Transmiterem myśli" zakończyła się powodzeniem; -Metoda okazała się prosta i możliwa do uruchomienia w niewielkich laboratoriach . Jako pierwszy poddał się eksperymentowi sam wynalazca który przeniósł się na kilka godzin do ciała kilkudniowego dziecka i ku uciesze zgromadzonych przez czas pobytu kierował pracami z ramion pewnej asystentki , która sama będąc mamą dała mu nawet przekąsić. Po wyczerpaniu założonego czasu Geniusz powrócił bez problemów do swego starego ciała by za chwilę przenieść się do powłoki "białego" Klona apetycznej blondynki. Od tej chwili zespół naukowców podzielił się na dwie grupy - Jedna doskonaliła metodę przenoszenia świadomości , Druga rozpoczęła prace nad klonowaniem pozaustrojowym - czyli stworzeniem urządzenia do produkcji ciał ludzkich ze wzorca . Założono ,że każdy człowiek będzie mógł w którymś okresie życia wykonać swoją cyfrową matrycę i kiedy poczuje ,że dotychczasowe ciało jest już zużyte to zadysponuje aby z tej matrycy został wykonany Klon do którego przeniesiona zostanie zawartość mózgu przy użyciu "Transmitera myśli". W tym celu naukowcy postanowili wykorzystać opanowaną niedawno technikę teleportacji która pozwalała zamiennie transformować materię na energię ,i w ten sposób pokonywać niewyobrażalne odległości w niezwykle krótkim czasie, Jeden z młodych asystentów założył ,że jeśli pod teleporterem umieścić naprzykład ps Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz542 cd: Te osły myślą, że ZOMO to wyłącznie troglodyc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 23:08 Jeden z młodych asystentów założył ,że jeśli pod teleporterem umieścić naprzykład psa i po zamianie na energię zmodyfikować jej strumień to teleporter po drugiej stronie odtworzy ciało psa jako młodsze lub jako starsze. W ten sposób każda zamierzona teleportacja cofałaby organizm w czasie. Drugim założeniem było wykorzystanie ciała psa jako dostarczyciela "surowca" do zamiany na energię i póżniejsze takie jej zmodyfikowanie aby na końcówce otrzymać naprzykład sukę innej rasy, Ku zaskoczeniu badaczy obydwie koncepcje okazały się wykonalne . Trzy lata konstruowano stopień do "przemiany zapisu wzorca". Drugie tyle trwały prace montażowe i próby z udziałem zwierząt w końcu całość prac zwieńczono sukcesem i 5 stycznia 2080 r. wynalazca transmitera wyszedł z teleportera jako szesnastoletni potężnie zbudowany młodzieniec , z nienaruszoną zawartością głowy , Nieśmiertelność stała się faktem. Wkrótce rozpoczęto komercyjną produkcję teleporterów z modyfikatorem wzorca. Na świecie zapanował horror : Miliony osób zapragnęły zmienić ciało i rozpocząć nowe życie Ludzie mając wizję własnej nieśmiertelności porzucali rodziny ,zabijali własne dzieci które stały im się niepotrzebną konkurencją i zapadali się pod ziemię , Żyli samotnie czekając cierpliwie w kolejce do młodego ciała i... pracowali jak szaleni dla zdobycia środków prowadząc tym cywilizację do niebywałego rozkwitu. Tymczasem liczba zgonów zmalała do kilku tysięcy w skali świata bo objęła jedynie wybitnie zapóźnione jednostki których nie stać było na opłacenie niewygórowanej kwoty za skorzystanie z teleportera. zaś liczba urodzin utrzymywała się nadal na poziomie kilku milionów co było skutkiem powrotu milionów osiemdziesięcioletnich nastolatków do radosnego seksu którym nie sposób było uświadomić konieczności zachowania ostrożności podczas szczytowania. Na domiar złego zawiązała się grupa przestępcza która płodziła dzieci UN wyłącznie do celów przeinstalowania świadomości . Z możliwości którą tworzyli przestępcy chętnie korzystali różni osobnicy których marzeniem była całkowita zmiana ciała łącznie z genami i płcią . W obawie przeludnienia planety ONZ wydał w końcu Zakaz Rodzenia Nowych Istnień za wyjątkiem uzupełnienia ubytków naturalnych na które wydawano odpowiednie zezwolenia . Dzięki temu posunięciu ilość osób zamieszkujących świat ustabilizowała się a wysublimowana technika zapewniła im komfortowe życie . Ludzie z braku czego innego do roboty rozpoczęli przygotowania do przywrócenia dawnej równowagi w ekosystemie planety. W tej sytuacji zastał ich jubileuszowy rok 2103 , którego nie można było nie uczcić - Wielkie portrety Pułkownika ozdobiły wszystkie gminy świata. Z ocalałych starych komputerów odzyskano pliki przydatne do stworzenia okolicznościowych imprez i wtedy właśnie - niemal równocześnie z chwilą w której pewien Klon doczytał się ostrzeżeń jakie przed wiekiem zamieścił na temat raczkującego klonowania ówczesny Dziennik Zachodni , Telewizja Globalna doniosła ,że dwie doby temu w Iraku stwierdzono dziwny przypadek nieznanej choroby która błyskawicznie rozdziela łańcuch genetyczny chorego i powoduje równie błyskawiczną śmierć. Prawdopodobnie jest to skutek przypadkowych krzyżowek i mutacji które wystąpiły wśród pierwszych klonów . Być może te "ukryte bomby" uaktywniła teleportacja . Raport Oficera Dyżurnego Zwiadu Kosmicznego - 21. 03 2108 r. W dniu dzisiejszym zwiad kosmiczny potwierdził ,że jedynie na obrzeżach kontynentów są jeszcze pojedynczy żywi ludzie , i przekazał polecenie Rządu Światowego o zaprzestaniu wszelkiej komunikacji oraz zamknięciu wewnętrznym każdej z gmin do chwili znalezienia antidotum na straszliwą zarazę Ostrzeżono ,że choroba zaczyna się od pęknięcia na skórze dłoni i przenosi się dalej nie wiadomo w jaki sposób. Od chwili pierwszych objawów do chwili zgonu mijają dwie godziny z tego po godzinie rozpadu zewnętrznego następuje faza wewnętrzna - teleportacja niczego nie zmienia , Nieznany intruz nie pozwala się usunąć. Przerażony Klon dopiero teraz zrozumiał ,że to co pociera od jakiegoś czasu na swojej dłoni to właśnie jest pęknięcie . - Za kilka minut nie żył ani on ani nikt z jego gminy. P.S. Kilka milionów lat później: - wykopaliska archeologiczne - stanowisko nr 4 miejsce zgonu Klona. - Archeolog 1 do drugiego - popatrz w jakiej dziwnej pozycji zastała śmierć tego neandertalczyka . - Archeolog 2 , pewnie polował na mamuty i sam został upolowany. . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lalunia i Ryl Re: i jesteśmy po obchodach 16 grudnia - KWK Wuje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.07, 11:16 No i konkretnie, z humorem poprowadzona predykcja , z wdziękiem skwantyfikowaną prognozą zjawiska będącego tematem wątku, zapoczątkowanym przez półkowników G i O w roku pamiętnym grudnia 16-tego.... Myślę, że ostateczny wyrok będzie z sądu nieziemskiego. ...! A tak przy okazji: wdzięk jest promieniowaniem wewnętrznej harmonii, a uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej Światłą ( Wołodia I.Lenin)..co razem do kupy daje interesujący zestaw ocen przedmiotowego zdarzenia.Miłej , fest-słonecznie naświetlonej niedzieli... wszystkim niezlustrowanym , nawet podczas golenia w łazience.... życzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerzypl1 Re: i jesteśmy po obchodach 16 grudnia - KWK Wuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.07, 12:00 No to co, daliśmy czadu??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brat 07 Re: i jesteśmy po obchodach 16 grudnia - KWK Wuje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.07, 07:10 Taka mądra i inteligentna jesteś to po co wchodzisz do tego bełkotu, który trwa i trwać będzie bezsensownie aż do 3-ciej wojny. P.S. A co sobie golisz w łazience ? - mogę Ci pomóć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz542 31 maja 2007 , godz. 10 kolejny wyrok w procesie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.07, 09:52 Miejmy nadzieję ,że sędziowie wydadzą wyrok zgodnie z dowodami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prosiakpl Re: 31 maja 2007 , godz. 10 kolejny wyrok w proce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.07, 10:14 Tadek, napewno będziesz zdziwiony. Pamiętaj o starych... kontaktach. To co usłyszymy, przerośnie oczekiwania wielu. Zrobiłeś w tej sprawie faktycznie bardzo dużo. Strona internowani.pl bez ciebie przestanie mieć sens. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz Jurek wycofaj się z tej strony - na jakiś czas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.07, 15:33 Chodzi o to ,że ludzie przestali tam zabierać głos bo się uodpornili na nas i na Końkę nasza obecność nic nie daje nic sensownego Pozwól im odpocząć tak aby kiedy tam wrócimy po ewentualnej apelacji odzew był jak wulkan Odpowiedz Link Zgłoś
jerzypl1 Re: Jurek wycofaj się z tej strony - na jakiś cza 29.05.07, 21:58 Przeczytajcie to, co do mnie napisał Krzysztof E-mail: kbgrot5optonline.net Tresc: Do Jerzego 11.Przegladajac archiwum,natknalem sie na stary zeszyt z notatkami dotyczacymi zabitych na KWK WUJEK.Pisal je gornik z kwk Gottwald,ps. Twardy,zajmujacy sie pomoca i opieka nad rodzinami zabitych.Notes zawiera dane osobowe zabitych,adresy,zyciorysy,opisy pogrzebow i wiele innych interesujacych faktow.Oto jeden z nich.Joachim Gnida ur 13 -01 1952. " Otrzymal strzal zbroni z helikoptera SB w glowe,nigdy nie odzyskal przytomnosci, zmarl 05-01- 82.Przebywal w szpitalu K-ce Ochojec w piwnicy,posd specjalnym nadzorem" Dzialalem razem z Twardym ,wiem ze osobiscie zbieral wszystkie informacje,cos musi w tym byc skoro pojawia sie motyw strzalow z gory.Niestety Janek juz nie zyje,nie mozna tego zweryfikowac. " Pelka Andrzej ,lat19.W dniu 16-12-81gaz z petardyzomowskiej porazil mu oczy.Po opatrzeniu w kopalnianym punktcie opatrunkowym,bral udzial w strajku.Wtedy otrzymal jeden strzal ,ktory przebil mu pluco na wylot.Odtransportowano go do sanitarki,bedac juz w srodku,zomowcy chcieli go z niej wyrzucic,aby polozyc na jego miejsce rannego zomowca.Lecz drzwi sie zaciely,wtedy jeden z ZOMO oddal przez sanitarke serie z broni maszynowej.Dwie kule dosiegly Pelke w glowe. Nieprzytomnego przetransportowano go do szpitala.Na krotko odzyskal przytomnosc wymawiajac tylko dwa slowa <MAMO,RATUJ >.Zmarl po dwoch godzinach.17-12-81milicja zawiadomila telegraficznierodzicow o smierci syna.18-12-81 ojciec ze szwagrem pojechali na WUJWK,lecz w tym dniu nie widzieli zwlok.Cialo wydano im18-12-81 o godz 18.00.Samochodem marki "Nysa" w asyscie SB zwloki w trumnie przewieziono do wsi. Do domu nie mozna bylo dotrzec autem,gdyz byl wielki snieg.Dopiero dojechano saniami w nocy o 0.30<20-12-81>.Cialo syna lezalow szpitalu na stole i syn byl w spodenkach,skrwawione.Na pogrzebie byli trzej koledzy z Wujka.Jeden z nich byl bez przepustki i wracajac z pogrzebu zostal ukaranu przez kolegium grzywna. Z dyrekcji kopalni nikt nie byl na pogrzebie,nikt nie odwiedzil grobu i nie dali pomocy" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz Wczoraj wysłałem to mailem i faxem do Sądu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 09:31 oraz do Wyborczej, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz542 Dalsze wypowiedzi Krzysztofa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 10:00 Imie: E-mail: Tresc: Imie: tadeusz542 E-mail: tadeusz542@gazeta.pl Tresc: Ja tylko na chwilę z powiadomieniem dla Krzysztofa do którego wysłałem pocztę - kbgrot5@optonline.net Krzychu wpisuj do swojego adresu @, wczoraj rano skopiowałem twoje posty i wysłąłem je do Sądu faxem oraz mailem a także do Wyborczej, Czemu Płatek tak zażarcie żąda głów Plutonu , Jeśli Płatek pochylając się nisko oberwał w ramię a kula przeszła przez klatkę piersiową zatrzymując się poniżej serca to znaczy że strzelec był albo tuż przy nim albo daleko ale też i wysoko Środa, 30 maja 2007 (09:42) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: Krzysztof E-mail: kbgrot5optonline.net Tresc: Nasza strona posiada charakter informacyjno-edukacyjny,wiec pozwole sobie zamiescic kilka ciekawych informacji.W moich postach twierdzilem ze SB ma sie dobrze,nawet pod rzadami Kaczynskich.Oto potwierdzenie moich wywodow.Prosze wejsc na www.interia.pl,klik na PANORAMA,klik na PROGRAMY ALFABETYCZNE,klik na A DOBRO POLSKI,klik na FACHOWCY.Program z 01-18-07.Uwazam,ze kazdy odwiedzajacy te strone powinien ten program ogladnac.Szokujace fakty przedstawione przez dziennikarza, dotyczace zatrudniania bylych katow dawnej opozycji na wysokich stanowiskach w obecnej ABW-erze.Na filmach z archiwum milicji,ukazujacych jak prowokatorzy rozbijali nasze demonstracje,ksztalca sie obecne kadry ABWR,CBS,POLICJI oraz nowej niedawno powstalej SCISLE TAJNEJ jednostki-Biura Operacji Specjalnych.Witam wszystkich w panstwie policyjnym,szczegolnie tych glosujacych na PIS!! Prymitywny babo-chlop z LPR zajmuje sie lustracja gejow z bajki dla dzieci,a pod nosem rzadu dziala stara sb. Podobno bajka "O Krolowej Sniezce i 7 Krasnolodkach ma byc zakazana,poniewaz propaguje sex zbiorowy Krasnali z Ksiezniczka.Paranoja w Kaczym Dole. Środa, 30 maja 2007 (07:49) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: Krzysztof E-mail: kbgrot5optonline.net Tresc: Boogie!! bardzo interesuje mnie powstanie tekstu Wrony. Lza sie w oku kreci!! Ta piesn byla z nami we wszyskich obozach. Lupkow,nasza cela,wieszamy koce na scianach,urzadzamy studio nagran.Ekipa: M. Ackerman kwk Myslowice,S.Kruszynski,ZR SL- Dabrowskiego,J. Zelinski prof.U Sl,S. Czarnota kwk Jaworzno,Cz.Swierczynski H-ta K-ceoraz podklad muzyczny - na gitarze,kolega z Podbeskidzia.Nagrana kasete dostarczono do radia Wolna Europa.Gdy WE"puszczala nasze piesni ,ponownie nagralem je na magnet.Chetnie przesle Ci te perelke wraz z oryginalnym komentarzem WE.Siedziales w areszcie sledczym na Mikolowskiej? Kiedy? Mnie tam goszczono 3 m-ce na scislej izolacji<budynek wewnetrzn> i 5 m-cy na ogolnym <08-12-83,do 26-07-84,amnestia.Pozdrawiam Krzysztof. Środa, 30 maja 2007 (06:48) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: Krzysztof E-mail: kbgrot5optonline.net Tresc: Jerzy 11.Zacytowalem notatki "Twardego",wiem ze powstaly na podstawie rozmow z uczestnikami walk.W styczniu 81przewieziono mnie do szpitala wieziennego aresztu sledczego w Bytomiu,tam pod cela poznalem Stasia Platka ciezko rannego przywodce strajku na Wujku.Od Niego uslyszalem podobna wersje.W trakcie walk zauwazyl padajacego na ziemie krwawiacego gornika,podbiegl aby mu pomoc,wtedy dostal kule .Mial szczescie,przeszla przez ramie i utkwila w klatce piersiowej ,nie docierajac do serca.Strzaly nie padly ze strony otoczonych i rozpaczliwie broniacych sie zomowcow.Tam trwala walka wrecz na paly i kilofy.Gdyby uzyli broni,ktos musialby to zauwazyc.To oczywiste.Sad dysponuje obszernymi materialami ,poczekamy na sprawiedliwy wyrok.Przeciez czekamy na to dopiero 25 lat... Środa, 30 maja 2007 (04:05) -------------------------------------------------------------------------------- Imie: E-mail: Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz542 Jeśli Płatek pamięta miejsce w którym go postrzelo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 10:02 i pozycję w jakiej wtedy był to dosyć łatwo byłoby ustalić skąd mniej więcej padły te strzały Odpowiedz Link Zgłoś
jerzypl1 Płatek pamięta miejsce w którym go postrzelono? 30.05.07, 22:12 O ile mnie pamięć nie zawodzi, to ta kwestia była poruszona na samym końcu rozprawy [na której był przesłuchiwany ostatni świadek], przez oskarżyciela posiłkowego i został zgłoszony wniosek formalny z uwagi na to, że w zeznaniach świadka pojawiła się kwestia karabinu SWD. Odpowiedz Link Zgłoś
prosiakpl Re: Płatek pamięta miejsce w którym go postrzelon 31.05.07, 23:03 Znowu jakaś świnia zwinęła mi stronkę internowani.pl Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 Raport Taterników - moim zdaniem strzelał Jaworski 12.06.07, 17:19 Raport Taterników - moim zdaniem do górników strzelał osobiście Jaworski Sam raport nie zawiera żadnych informacji ponad te które ujawnił pierwszy proces. Opowieści w rodzaju "strzelali na łeb i komorę" byle głupi może sobie sprokurować, kto to teraz sobie przypomni zwłaszcza ,że pierwszy jajcarz Plutonu Darek Ślusarek nie żyje . Jaworski to prowokator - nie wierzę w jego przemianę , moim zdaniem Jaworski specjalnie zwala winę na zomowców żeby osłonić siebie - wcale bym się nie zdziwił gdyby to on właśnie strzelał - był wszak instruktorem szkolącym siły specjalne do walk w górach. Odpowiedz Link Zgłoś
prosiakpl Re: Raport Taterników - moim zdaniem strzelał Jaw 12.06.07, 22:07 Tadeusz, teraz nareszcie napisałeś bardzo istotny fakt, otóż z zeznań świadka wyrażnie wynikało, że strzelała "specialna drużyna". Jeśli to był on i tych dwóch? to co wtedy? Mam coś specialnego dla ciebie - usiądż już z wrażenia. Bo to co dzieje się teraz, było robione na specjalne zamówienie.Pozdrawiam. P.S.Ktoś chciał się z Tobą spotkać. Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 Po co taki zachód z raportem - magnet istniał 13.06.07, 08:04 Nie rozumię zachodu jaki zadał sobie Jacek Jaworski dla sporządzenia swojego „Raportu Taterników”. wszak był człowiekiem któremu Pluton ufał bezgranicznie. Był milicjantem , instruktorem wykonującym zadania wówczas dla Plutonu nieosiągalne , był ich guru przed którym nie tylko nic by nie ukrywali ale wręcz poprosiliby o analizę . Dlaczego Jaworski do wyciągnięcia z nich informacji używał takiego skomplikowanego sposobu którego efektem były tylko ich własne notatki zamiast uwiecznić wyznania zomowców na taśmie magnetofonowej doprawdy nie pomnę . A może Jaworskiemu chodziło o stworzenie ciągu poszlak które ofiarami na Wujku obciążyłyby zomowców materiałem którego zweryfikować nie sposób. Prościej przecież byłoby wciągnąć w spisek resztę załogi schroniska gdzie zamierzano kwaterować Pluton , stworzyć im miłą ciepłą atmosferę żeby poczuli się jak wśród swoich Tu i ówdzie zainstalować podsłuch z czym Jaworski przecież nie miałby najmniejszego problemu i pewnego dnia po wspinaczce rozpalić ognisko i po kilku głębszych zagaić naprzykład tak: Jaworski - Słyszałem ,że mieliście ciężką przeprawę na tym całym Wujku Pluton – milczenie Jaworski – No nie tylko wy musieliście się napocić u nas na hucie te kutasy przygotowali pręty zaostrzone, cysterny z kwasem , łańcuchy a nawet surówkę z wytopu trzymali żeby na naszych wylać, aleśmy ich odcięli z chłopakami – jak zobaczyli lufy to spieprzali aż się kurzyło, po kanałach się pokryli ten cały Gil szczególnie. Pluton – eee! tu nie ma porównania – to zupełnie inna wojna – ten ich wódź osobiście napie..ł a ryle za nim szli jak kamikaze – w dupie mieli lufy. Jaworski – to nie mogliście palnąć parę razy nad głowami . Pluton – Ryle rozbili ten pododzdział co na nich szedł – h.. wie co to byli za ludzie bo widziałem tam ludzi z kompanii Laci i Pijeta i właśnie gonili ich wprost na nas a co którego dogonili dostawał wiertłem w plery to co było robić , Walerek mówi pociągniemy im po łbach żeby kaski pospadały. i tak zrobiliśmy ale stało się inaczej i kilku zarobiło w czachy. ale nasi im uciekli . Jaworski – kurcze mogliście to inaczej rozegrać – trzeba było spróbować z góry odstrzelić ich przywódcę i ... itd. itp. . dyskusja by się potoczyła dalej jak to wśród swoich a Jaworski miałby z jednego wieczoru materiał nie budzący wątpliwości . Coś mi się z tym raportem taterników nie zgadza .- W ten sposób UB i Sb tworzyło ciągi poszlak dzięki którym sporo ludzi przesiedziało całe lata w więzieniach za nic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc internowani.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 23:22 zobaczcie sobie ! Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 Ja na stronie internowani.pl nie brużdżę 15.06.07, 17:30 I myślę ,że chłopcy także nie świnią - Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz542 Cieślak - pierwszym internowanym IV RP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.07, 21:54 Jak się tak nad tym zastanowić to Śliwińska Cieślaka... internowała Nie było żadnej podstawy do tymczasowego aresztowania i to na 6 miesięcy. Babsko zrobiło to według własnego widzimisię czyli wzorem SB z 13 grudnia po prostu chłopa internowała. Ciekaw jestem treści postanowienia które doręczyli Cieślakowi ale jeszcze bardziej ciekaw jestem czym wytłumaczy się Monika kiedy po zmianie władzy poproszą ją o wyjaśnienia daj Boże doprowadzając ją z aresztu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zeflik Zaś bydzie zadyma a może i postrzelajom sobie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.07, 17:57 Pierwsi górnicy dojechali do Warszawy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadeusz542 Nie bydzie zadymy jest ich za mało IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.07, 08:21 Zresztą mając baby ze sobą trudno jest walczyć - Niestety Romusia zostawili w areszcie. Nic to jak mawiał Wołodyjowski - zmieni się władza zamkniemy Monikę Śliwińską - i to razem z tymi babami co je skazała. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Francek Re: Bydzie zadyma, jest ich za mało... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.07, 21:39 Tadek, mówisz i masz !!! W sprawie już się zatrzęsło i zagotowało. Trysnął wulkan. Wielka narada na szczycie - będzie rozpierducha.!!!!! Szykuj wrotki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość wykasowana księga internowanych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.07, 18:16 (doszczętnie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warchlak Re: wykasowana księga internowanych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.07, 21:50 przecież to świńska robota - chciałeś i masz Tadeusz!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Francek o księdze... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.07, 22:26 Tadzik przeca żech ci napisoł, twoje wrotki pitły ??? Odpowiedz Link Zgłoś
prosiakpl Re: Idę o wielki zakład - zadyma !!!!!! ? 11.07.07, 00:39 Ty Tadek to jak wielki prorok. Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 Re: Idę o wielki zakład - zadyma !!!!!! ? 09.08.07, 20:51 Nic z tego może Zenon nam się tutaj wpisze? Odpowiedz Link Zgłoś
prosiakpl Re: Idę o wielki zakład - zadyma !!!!!! ? 15.08.07, 21:09 Umorzone przez prokuraturę postępowanie karne weszło na wokandę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krasnal Re: internowani.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.07, 22:29 Jo żech widzioł jak Pażdzioch trzepoł krasnala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ...---... Re: Dalsze wypowiedzi Krzysztofa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.07, 21:53 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: francek Re: Dalsze wypowiedzi Krzysztofa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.07, 22:00 A o co idzie ,,,...,,, Odpowiedz Link Zgłoś