Dodaj do ulubionych

Cudowna passa Odry Wodzisław trwa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.07, 23:35
"Odra to drużyna grająca bardzo ekonomicznie i przede wszystkim skutecznie.
Ma też dużo szczęścia i przychylność sędziów" - tak piszą
obiektywni "dziennikarze" ponoć najlepszej w Polsce gazety...
A zobaczcie sobie kretyni za co był karny dla Widzewa?!
Brawo, brawo!! Widzę że trzymacie poziom...
Obserwuj wątek
    • Gość: Piter Re: Cudowna passa Odry Wodzisław trwa IP: *.opera-mini.net 21.05.07, 08:58
      Fakt, że pięknej piłki nie grają, ale skuteczni są ostatnio jak nigdy
    • Gość: atman77 1-9-2-2 ODRA!!! ODRA!!! ODRA!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.07, 09:51
      1-9-2-2 ODRA!!! ODRA!!! ODRA!!!
      • Gość: vs sedzia IP: *.autocom.pl 21.05.07, 19:37
        przychylność sędziów? zdaniem dziennikarzy C+ karny dla Widzewa to był dowcip! I
        tak było. Dobrze, że nie kupuję wyborczej...
    • Gość: kibic Cudowna passa Odry Wodzisław trwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 22:30
      bińczyk tym artykułem ośmieszyłeś siebie i całą gazete, co to ma być a myślałem
      że wyborcza sobą coś prezentuje, no cóż myliłem się
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka