Gość: *
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
20.05.07, 23:35
"Odra to drużyna grająca bardzo ekonomicznie i przede wszystkim skutecznie.
Ma też dużo szczęścia i przychylność sędziów" - tak piszą
obiektywni "dziennikarze" ponoć najlepszej w Polsce gazety...
A zobaczcie sobie kretyni za co był karny dla Widzewa?!
Brawo, brawo!! Widzę że trzymacie poziom...