Dodaj do ulubionych

Paweł Czado: Bez chusteczki

IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 14.09.03, 22:08
większość kibiców chyba nie będzie miała juz takiej szansy, bo
jak lorens nie wyleci w tym tygodniu, to na taczkach wyjedzie
chyba dziura...
Obserwuj wątek
    • Gość: Pawlique Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: *.zwnet.bmj.net.pl 14.09.03, 22:39
      Pies Dupselek i jego opiekun P. Czado.
      Do szkoły marsz magisterkę pisać...
      A w ekstraklasie zmiana będzie dupsel spadnie CHORZÓW wejdzie!!
      PLESS FANS!!!
      • Gość: MCK74 Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: 62.233.185.* 14.09.03, 23:08
        jesteś tępy i prosty jak większość śmierdzieli z chorzowa
      • Gość: Falcon Re: Fuck Ruch! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.03, 23:14
        Ty i twój klubik to wrzody na dupie Śląska.
      • Gość: irishman Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: 213.216.77.* 15.09.03, 12:49
        Gość portalu: Pawlique napisał(a):

        > Pies Dupselek i jego opiekun P. Czado.
        > Do szkoły marsz magisterkę pisać...
        > A w ekstraklasie zmiana będzie dupsel spadnie CHORZÓW wejdzie!!
        > PLESS FANS!!!

        Skąd taki optymizm? Jak na razie to chorzowscy mają problem z
        pokonaniem niedawnych trzecioligowców - gdzie im tam do
        ekstraklasy?
      • Gość: eryk64 Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.03, 15:14
        Och ty glupawy prostaku , jak bys mial troszke oleju w glowie to
        bys siedzial cicho i nie pajacowal z takimi glupkowatymi
        pomyslami , narazie to nadal nam jest blizej do walki o glowne
        trofea w ekstraklasie niz wam do niej , glabie popatzr na
        przeciwnikow z ktorymi musi wygrac twoja prowincjonalna ekipka,
        nie udalo sie z aluminium to z kim wygracie , ale tobie brak
        jakiego kolwiek obiektywizmu smierdzielu
      • Gość: lorens out Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: 62.29.248.* 15.09.03, 16:13
        cała pszczyna to zajebana wieś
        • Gość: Pszczyniok Re:Lorens Out IP: *.zwnet.bmj.net.pl 15.09.03, 20:05
          Słuchej plugawy pomiocie j...ny tos jest ty w swój posrany łeb
          i tela.
          A Pszczyna i tak kibicuje Ruchowi!!!
    • Gość: Albion Re: Żałosny trener!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.03, 23:22
      Człowiek tak pozbawiony honoru nie poda się do dymisji bo
      musiałby zrezygnować z pieniędzy. Tak więc dalej będziemy
      oglądać zasępione oblicze edzia i wysłuchiwać jego
      pseudointelektualnych i pseudofachowych wywodów.
    • Gość: Golem Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.03, 23:34
      Panie redaktorze daremne pisanie, stopień ukochania własnej
      osoby przez lorensa jest przeolbrzymi. On jest przekonany, że
      robi dobrą robotę tylko kibice mu spokoju nie dają. Taki
      komediant z tego pana.
    • Gość: gks Jasiu Żurek GKS!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.03, 23:52
    • revelacja Re: Paweł Czado: Bez chusteczki 15.09.03, 00:33
      Paweł masz rację w 100% ale ta chorzowska świnia nie zrezygnuje
      z 2 lat całkiem pokaźnej wypłaty !!! to człowiek bez
      chonoru !!! należy zjednoczyc wszystkich kibiców KATOWIC i
      poistanowic że nikt nie pokarze się na bukowej do zwolnienia
      lorensa !!!
    • revelacja Re: Paweł Czado: Bez chusteczki 15.09.03, 00:36
      Paweł pamietaj że Lorens to jeb..ny chorzowski koń trojański i
      robi wszystko by za rok znów były wielkie derby szkoda że
      śmierdzieli nie stać by awansowac do ekstraklasy i derby beda w
      drugiej lidze !!! no chytba że stac nas na to by naprawdę sie
      zjednoczyć i wywieź edka na taczce !!!
    • Gość: b f Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: *.pow17.katowice.sint.pl 15.09.03, 09:31
      jestem fanem RUCHU CHORZOW i naszYm nieszczeciem jest m.in.
      fatalny poziom kibicowania,co przykladem czestym na stronach
      internet. G.W.sa wypowiedzi prymitywnego faceta PAVLIQUE,ktory
      jakze czesto kompromituje swoimi wypowiedziami nasza NIEBIESKA
      RODZINE !
      ZAPEWIAM WSZYSTKIM,ZE SPOSOB MYSLENIA TEGO TYPKA ZDECYDOWANIE
      ODBIEGA OD NASZYCH RUCHOWSKICH STANDARTOW !!!
      • Gość: Pawlique Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: *.ruda-slaska.sdi.tpnet.pl 15.09.03, 09:49
        Słuchaj b f kompromitujesz się tym jak piszerz (i wcale mi nie
        chodzi o literówki) więc daj se spokój, ja też to uczynię ale
        wiedz jedno to mnie jest wstyd za takich jak Ty i wierz mi że
        wiele juz lat kibicuję Ruchowi.
    • Gość: Morales Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.03, 12:49
      Nienawidzę lorensa, bardzo, bardzo, tak bardzo!!!!!!!!
      • Gość: Eryk Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.03, 15:30
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka