Gość: gieksiarz IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 14.09.03, 22:08 większość kibiców chyba nie będzie miała juz takiej szansy, bo jak lorens nie wyleci w tym tygodniu, to na taczkach wyjedzie chyba dziura... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pawlique Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: *.zwnet.bmj.net.pl 14.09.03, 22:39 Pies Dupselek i jego opiekun P. Czado. Do szkoły marsz magisterkę pisać... A w ekstraklasie zmiana będzie dupsel spadnie CHORZÓW wejdzie!! PLESS FANS!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MCK74 Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: 62.233.185.* 14.09.03, 23:08 jesteś tępy i prosty jak większość śmierdzieli z chorzowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Falcon Re: Fuck Ruch! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.03, 23:14 Ty i twój klubik to wrzody na dupie Śląska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: irishman Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: 213.216.77.* 15.09.03, 12:49 Gość portalu: Pawlique napisał(a): > Pies Dupselek i jego opiekun P. Czado. > Do szkoły marsz magisterkę pisać... > A w ekstraklasie zmiana będzie dupsel spadnie CHORZÓW wejdzie!! > PLESS FANS!!! Skąd taki optymizm? Jak na razie to chorzowscy mają problem z pokonaniem niedawnych trzecioligowców - gdzie im tam do ekstraklasy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eryk64 Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.03, 15:14 Och ty glupawy prostaku , jak bys mial troszke oleju w glowie to bys siedzial cicho i nie pajacowal z takimi glupkowatymi pomyslami , narazie to nadal nam jest blizej do walki o glowne trofea w ekstraklasie niz wam do niej , glabie popatzr na przeciwnikow z ktorymi musi wygrac twoja prowincjonalna ekipka, nie udalo sie z aluminium to z kim wygracie , ale tobie brak jakiego kolwiek obiektywizmu smierdzielu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lorens out Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: 62.29.248.* 15.09.03, 16:13 cała pszczyna to zajebana wieś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pszczyniok Re:Lorens Out IP: *.zwnet.bmj.net.pl 15.09.03, 20:05 Słuchej plugawy pomiocie j...ny tos jest ty w swój posrany łeb i tela. A Pszczyna i tak kibicuje Ruchowi!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Albion Re: Żałosny trener!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.03, 23:22 Człowiek tak pozbawiony honoru nie poda się do dymisji bo musiałby zrezygnować z pieniędzy. Tak więc dalej będziemy oglądać zasępione oblicze edzia i wysłuchiwać jego pseudointelektualnych i pseudofachowych wywodów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Golem Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.03, 23:34 Panie redaktorze daremne pisanie, stopień ukochania własnej osoby przez lorensa jest przeolbrzymi. On jest przekonany, że robi dobrą robotę tylko kibice mu spokoju nie dają. Taki komediant z tego pana. Odpowiedz Link Zgłoś
revelacja Re: Paweł Czado: Bez chusteczki 15.09.03, 00:33 Paweł masz rację w 100% ale ta chorzowska świnia nie zrezygnuje z 2 lat całkiem pokaźnej wypłaty !!! to człowiek bez chonoru !!! należy zjednoczyc wszystkich kibiców KATOWIC i poistanowic że nikt nie pokarze się na bukowej do zwolnienia lorensa !!! Odpowiedz Link Zgłoś
revelacja Re: Paweł Czado: Bez chusteczki 15.09.03, 00:36 Paweł pamietaj że Lorens to jeb..ny chorzowski koń trojański i robi wszystko by za rok znów były wielkie derby szkoda że śmierdzieli nie stać by awansowac do ekstraklasy i derby beda w drugiej lidze !!! no chytba że stac nas na to by naprawdę sie zjednoczyć i wywieź edka na taczce !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b f Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: *.pow17.katowice.sint.pl 15.09.03, 09:31 jestem fanem RUCHU CHORZOW i naszYm nieszczeciem jest m.in. fatalny poziom kibicowania,co przykladem czestym na stronach internet. G.W.sa wypowiedzi prymitywnego faceta PAVLIQUE,ktory jakze czesto kompromituje swoimi wypowiedziami nasza NIEBIESKA RODZINE ! ZAPEWIAM WSZYSTKIM,ZE SPOSOB MYSLENIA TEGO TYPKA ZDECYDOWANIE ODBIEGA OD NASZYCH RUCHOWSKICH STANDARTOW !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawlique Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: *.ruda-slaska.sdi.tpnet.pl 15.09.03, 09:49 Słuchaj b f kompromitujesz się tym jak piszerz (i wcale mi nie chodzi o literówki) więc daj se spokój, ja też to uczynię ale wiedz jedno to mnie jest wstyd za takich jak Ty i wierz mi że wiele juz lat kibicuję Ruchowi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Morales Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.03, 12:49 Nienawidzę lorensa, bardzo, bardzo, tak bardzo!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eryk Re: Paweł Czado: Bez chusteczki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.03, 15:30 Odpowiedz Link Zgłoś