spiga
14.10.03, 15:22
Takiej treści protest, wysłałem do Administratora forum, na adres
forum.abuser@gazeta.pl :
Zgłaszam protest, wobec założonego forum o nazwie "Mysłowice spiga
show", umieszczonego w kategorii "miasta".
Założyciel forum, bezprawnie użył do nazwania swojego forum mojego
nicka. Sugeruje też - jak napisał - że dysponuje moim pisemnym
upoważnieniem, do przeniesienia tam moich postów, umieszczonych
przeze mnie na forum Mysłowice. Jest to nonsensowne kłamstwo.
Jestem ponadto przekonany, że założyciel lub założyciele
oprotestowanego forum, to te same osoby, które obecnie zajmują się
niszczeniem forum Mysłowice. Czynią to, poprzez dopisywanie do
wątków, ciągu liczb lub fragmentów wpisów innych uczestników. W
ten sposób, celowo utrudniają działalność forum Mysłowice, zarówno
piszącym jak i licznemu gronu czytających. Czasem wręcz,
korzystanie z forum Mysłowice, jest w wyniku ich działań
niemożliwe, gdyż w stworzonym przez nich zamieszaniu, nie sposób
odszukać dopiero co wprowadzonych tematów.
Początek takich działań miał miejsce, gdy na forum Mysłowice,
pojawiły się bezprecedesowe posty, demaskujące działanie obecnych
władz Mysłowic. Ponieważ osoby te, posługują się nickami
identycznymi jak personalia władz miasta, podejrzewam, że działają
one z ich upoważnienia.
Przed podjęciem decyzji w sprawie mojego protestu, proponuję
zapoznać się z treścią wpisów, umieszczonych na forum Mysłowice,
przez osoby używające nicków: adam osyra (jak brat prezydenta
Mysłowic), grzegorz osyra (jak prezydent Mysłowic), zbigniew
fitrzyk (radny SLD), czaja-music - założyciel oprotestowanego
forum (podobnie jak rzecznik prasowy UM Mysłowice), czy wreszcie
spigra (by mylić ze spigą)
Będę wdzięczny, za podjęcie działań, kończących tę chamską rozróbę.