Dodaj do ulubionych

Protest do Administratora forum

14.10.03, 15:22
Takiej treści protest, wysłałem do Administratora forum, na adres
forum.abuser@gazeta.pl :

Zgłaszam protest, wobec założonego forum o nazwie "Mysłowice spiga
show", umieszczonego w kategorii "miasta".

Założyciel forum, bezprawnie użył do nazwania swojego forum mojego
nicka. Sugeruje też - jak napisał - że dysponuje moim pisemnym
upoważnieniem, do przeniesienia tam moich postów, umieszczonych
przeze mnie na forum Mysłowice. Jest to nonsensowne kłamstwo.

Jestem ponadto przekonany, że założyciel lub założyciele
oprotestowanego forum, to te same osoby, które obecnie zajmują się
niszczeniem forum Mysłowice. Czynią to, poprzez dopisywanie do
wątków, ciągu liczb lub fragmentów wpisów innych uczestników. W
ten sposób, celowo utrudniają działalność forum Mysłowice, zarówno
piszącym jak i licznemu gronu czytających. Czasem wręcz,
korzystanie z forum Mysłowice, jest w wyniku ich działań
niemożliwe, gdyż w stworzonym przez nich zamieszaniu, nie sposób
odszukać dopiero co wprowadzonych tematów.
Początek takich działań miał miejsce, gdy na forum Mysłowice,
pojawiły się bezprecedesowe posty, demaskujące działanie obecnych
władz Mysłowic. Ponieważ osoby te, posługują się nickami
identycznymi jak personalia władz miasta, podejrzewam, że działają
one z ich upoważnienia.

Przed podjęciem decyzji w sprawie mojego protestu, proponuję
zapoznać się z treścią wpisów, umieszczonych na forum Mysłowice,
przez osoby używające nicków: adam osyra (jak brat prezydenta
Mysłowic), grzegorz osyra (jak prezydent Mysłowic), zbigniew
fitrzyk (radny SLD), czaja-music - założyciel oprotestowanego
forum (podobnie jak rzecznik prasowy UM Mysłowice), czy wreszcie
spigra (by mylić ze spigą)

Będę wdzięczny, za podjęcie działań, kończących tę chamską rozróbę.
Obserwuj wątek
    • spiga Re: Protest do Administratora forum 16.10.03, 17:35
      Protest został najwyraźniej pozytywnie rozpatrzony. Forum zniknęło ze spisu i
      choć dalej jest widoczne pod swoim linkiem, nie można tam nic wpisywać.

      Dziękuję Administratorowi forum GW.
      • spiga Re: Protest do Administratora forum 16.10.03, 17:39
        Zapraszam na nowe forum Mysłowice wolne miasto, które musiałem założyć, gdy
        czerwone mafia ostatecznie uniemożliwiła pisanie na Forum Mysłowice.
        www1.gazeta.pl/forum/790620,30353,790602.html?f=14866&t=1065948965415
        • spiga Re: Protest do Administratora forum 23.10.03, 11:14
          Tym razem wysłałem takie pismo:

          Wielce Szanowni Zarządcy Forum GW,
          niedawno zgłosiłem protest, przeciw powstałemu forum „Mysłowice spiga show”.
          Jego zniknięcie ze spisu forów miast, przyjąłem z dużym zadowoleniem jako
          Waszą reakcję na protest. Gorąco za nią dziękuję.
          Opisałem przy okazji protestu całe tło, na jakim doszło do powstania
          oprotestowanego forum. Nie sądzę, by zachodziła potrzeba przypominania. Teraz
          jednak, gdy na forum założonym przeze mnie, pojawiła się tylko zapowiedź
          kolejnego demaskatorskiego tekstu, w reakcji na to powstało forum kolejne, tym
          razem „Mysłowice wolniejsze miasto”. Nie śmiem już nawet przeciw niemu
          protestować, by samemu się nie ośmieszać. Pragnę jednak tym sposobem wyrazić
          zaniepokojenie wynikające z braku zainteresowania naszym miastem, ze strony
          Redakcji Gazety Wyborczej. Samo to „forumowe” zamieszanie uważam, powinno dać
          Redakcji wyraźny sygnał, że w Mysłowicach dzieją się ważne sprawy. Tymczasem
          Gazeta Wyborcza milczy nawet wtedy, gdy jeden z zastępców Prezydenta Miasta,
          jest oskarżany o fałszowanie podpisów. Trzeba dodać, że jest chyba jedyną
          ważną gazetą, która milczy. Wierzę jednak, bo inaczej nie potrafię, że to
          milczenie nie jest wyrazem obojętności Redakcji, lub co gorsza znakiem
          poparcia dla obecnych władz Mysłowic. Chcę wierzyć, że to milczenie ma jakiś
          głębszy sens.

          Z wyrazami szacunku
          Spiga

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka