Dodaj do ulubionych

Gala Świr Roku 2009

IP: *.btk.net.pl 16.08.09, 15:10
a ja mam pytanie na temat zespołu video. Bo tomek lubert odszedl od
nich i doszedl inny ziomus ale basista tez jest chyba inny bo to nie
jest chyba ten co mial kiedys zielone wlosy ?? Napisze kto odpowiedz
na gadu nr 7299190.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka