Dodaj do ulubionych

Ropa u nieudacznikow jak ciekla, tak cieknie.

25.05.10, 09:53
Gdzie ten ciec z hameryczki o nicku mlody?
buahahaha
Wyjechalo to badziewie z Podola i bedzie nam bajeczki o absorbowaniu
ropy przez slome opowiadac. Hightec made in hamerycka!!!!!!!
buahahaha
Na takie pomysly moze tylko slawna burack polonia z hameryczki
wpasc. buahahahahahahahah

Poludniowe wybrzeze hameryczki zostalo juz tylko wspomnieniem.
Wszystko zasrane ropa.
KATASTROFA na tysiace lat !!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • ratpole Przynajmniej 25.05.10, 14:27
      ropa, a nie woda jak u udacznikow hehe
    • be.e Re: Ropa u nieudacznikow jak ciekla, tak cieknie. 25.05.10, 14:39
      No tak, wielka katastrofa z ta ropa, ktora najwyrazniej powinno sie
      zepchnac w strone Europy, bo to brytyjska kompania tak szybko dziala.
      No coz to nie ich srodowisko jest codziennie niszczone, to po co sie
      spieszyc. A nasi rodacy jak zwykle dawaj sie cieszyc z cudzego
      nieszczescia... Nic dodac nic ujac.
      • _czosnek_ Slawna delta Missisipi to juz historia! 26.05.10, 00:19
        Gdzie sie teraz schowal ten polski fachowiec z hameryczki co chcial
        nam na forum sloma rope zbierac?

        buahahahahaha!!! buahahaha!!! Inteligentna polonia hamerykanska.
        buahahaha!
        • polonus5 czosnek malo Tobie wlasnej tragedji ??? 26.05.10, 00:52
          _czosnek_ napisała:
          buahahahahaha!!! buahahaha!!! Inteligentna polonia hamerykanska.
          buahahaha!

          =====================================================================

          https://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88721,7922499,Wilkow_miejsc
          owosc_calkowicie_zalana_przez_powodz.html

          wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88721,7921779,90__terenow_zalanych__pilnowac_dobytku_.html

          wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88721,7935712,Dobrzykowo___woda_spedza_im_sen_z_powiek.html

          Powódź wykończy gospodarkę -Wielka woda zatrzyma rozwój kraju.
          Ekonomiści nie mają wątpliwości: bilans tegorocznej powodzi będzie
          wyższy niż tej sprzed 13 lat. Wtedy zniszczenia oszacowanono na 12
          mld zł. Teraz łączne straty mogą sięgnąć nawet 20-25 mld zł.


          www.hotmoney.pl/artykul/pieniadze-ta-powodz-wykonczy-gospodarke-13656
        • mlody774 Sloma ale w kapciach!!!!!!!!!!!!!! 26.05.10, 01:18
          Ty tez nie umiesz czytac o czym pisze(pomysl ze sloma nie byl moj i jest jednym
          z wielu). Na dodatek, inna pierdola nawet zaczela twierdzic, ze ja slucham
          republikanskiej propagandy(w podtekscie znaczy, ze jest jakas roznica miedzy
          partia republikanska Vs. demokratyczna). Wienc co sie dziwisz? Odechcialo mi sie
          pisac na forum. Rece opadaja.
          forum.gazeta.pl/forum/w,44,110670139,111273741,Re_Czy_ktos_wiedzial_tydzien_wczesniej_.html
    • malkontent6 Re: Ropa u nieudacznikow jak ciekla, tak cieknie. 26.05.10, 17:16
      _czosnek_ napisała:

      > Hightec made in hamerycka!!!!!!!


      BP to akurat firma z junajted kingdom. Dobra, stara Europa.
      • ontarian Re: Ropa u nieudacznikow jak ciekla, tak cieknie. 26.05.10, 17:42
        malkontent6 napisał:

        > _czosnek_ napisała:
        >
        > > Hightec made in hamerycka!!!!!!!
        >
        >
        > BP to akurat firma z junajted kingdom. Dobra, stara Europa.
        ta czosnkowa dupa i tak nie wie o co chodzi
    • _czosnek_ Nie widac konca !!!!!!! 28.05.10, 10:25
      Do 4 mln litrow/dziennie tego syfu wycieka do morza.

      Dzieki chemii ropa nie wyplywa na powierzchnie morza tylko dryfuje
      200-300 metrow w glebo. Ciekawe co sie stanie gdy dostanie sie
      Golfstrom.

      Poludniowe wybrzeze USA zostalo spisane na straty.

      BP nie ma juz planu na zatkanie dziury.

      A ropa jak ciekla tak cieknie.
      • rat_canals Re: Nie widac konca !!!!!!! 28.05.10, 12:57
        garlic, tera kazdy amerykan moze miec swoja rope, wystarczy se pozbierac hehe do
        sloika
      • polonus5 czosnek_ napisał 28.05.10, 23:38
        _czosnek_ napisała:
        Do 4 mln litrow/dziennie tego syfu wycieka do morza.
        Poludniowe wybrzeze USA zostalo spisane na straty.
        BP nie ma juz planu na zatkanie dziury.
        A ropa jak ciekla tak cieknie.


        =====================================================================

        Wyciek ropy i gazu do Zatoki Meksykańskiej został zahamowany
        przez operację "top kill",
        polegającą na wpompowaniu do
        uszkodzonego szybu mułu. Teraz jednak wyzwaniem jest, by utrzymano
        ten stan - powiedział amerykański admirał U.S. Coast Guard Thad
        Allen.
        Procedura "top kill" polega na wpompowaniu 50 000 baryłek mułu, a
        dokładnie gliny zmieszanej z chemikaliami, który ma zatamować wyciek
        w rejonie głowicy przeciwerupcyjnej, a następnie zatkaniu
        uszkodzonego szybu cementem.

        www.tvn24.pl/12691,1658301,0,1,wyciek-zatamowany-na-dobre,wiadomosc.html

        Material Filmowy Polsatu :
        wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88721,7939301,Efekty_powodzi_w_Polsce.html
        • _czosnek_ Re: czosnek_ napisał 29.05.10, 12:26
          Ty durny polski mule zza oceanu.
          To chwytaj teraz snopek slomy, tak jak nastepny polski mul z hameryki
          tutaj radzil, i zbieraj po oceanach i wybrzezach rope!!!!!! buahahaha
          4 mln dzennie x 5 tygodni!!!! TY DURNY CIECIU !!!
          Strzel sobie w ten durny leb ty cieciu.
    • artur666 Re: Ropa u nieudacznikow jak ciekla, tak cieknie. 28.05.10, 17:24
      wyplynie kiedys, przy Nowej Zelandii

      przesrane.
      • _czosnek_ Dobra fucha dla polskich nieudacznkow z hameryczki 29.05.10, 12:28
        Tam emigruje sama polska wies!!!!
        Snopki w garsc i do zbierania ropy!!!
        Buahahahaha
        • polonus5 Dobra fucha dla polskich nieudacznkow 30.05.10, 04:06
          _czosnek_ napisała:
          sama polska wies!!!!Snopki w garsc i do zbierania Buahahahaha

          =============================================================================
          https://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88721,7945620,Po_powodzi_nie_bedzie_plazowania__.html
    • gassarbajter Re: Dobra fucha dla polskich nieudacznkow 30.05.10, 05:20
      ja juz dawno o tym pisalem
      to bylo do przewidzenia !!

      =============================================================
    • _czosnek_ 4 mln litrow dziennie !!! 31.05.10, 10:52
      To juz koniec, po wybrzezu poludniowym, weszystko zniszczone.
      Mieszkancy wyprowadzaja sie masowo bo juz tam zadne zycie nie jest
      mozliwe !!!!!!
      • _czosnek_ Do wrzesnia nic sie sie zmieni!! 02.06.10, 10:31
        4 mln ropy dziennie do zatoki meksykanskiej!

      • malkontent6 Re: 4 mln litrow dziennie !!! 02.06.10, 14:02
        _czosnek_ napisała:

        > To juz koniec, po wybrzezu poludniowym, weszystko zniszczone.
        > Mieszkancy wyprowadzaja sie masowo bo juz tam zadne zycie nie jest
        > mozliwe !!!!!!

        Będziemy się sądownie domagać od BP odszkodowania za zniszczenia.
        Europa napaskudziła w Ameryce - niech płaci.
        • wikarski Re: 4 mln litrow dziennie !!! 02.06.10, 15:36
          jest tylko maly problem: kto jest posiadaczem 60% akcji szela?
          • malkontent6 Re: 4 mln litrow dziennie !!! 02.06.10, 16:33
            A co ma do tego Shell?
      • mlody774 Re: 4 mln litrow dziennie !!! 03.06.10, 14:43
        Wygląda jak by rządowi/bankiera nie zależało na zatamowaniu tego wycieku jeszcze
        w tej chwili. Maja pretekst do podnoszenia podatków na paliwa i będzie wie krza
        szansa podpisania podobnego porozumienia z Kopenhagi, którego nie udało się
        podpisać w 2009. Obrady nad takim nowym porozumieniem będą wznowione w Meksyku w
        październiku 2010. Możliwość osiągnięcia światowego podatku jest dla nich
        ważniejsza niż taki wyciek lub dobro milonow ludzi na całym świecie, których oni
        traktują jak "niepotrzebnych zjadaczy", których należny wyeliminować(ONZ na
        temat ludności świata - ma być zmniejszona do 500 milionów). Oczywiście zanim
        ich wyeliminują, chcieli by dobrze na nich zarobić.
    • ormo-prl BP stracil duzo na gieldzie 02.06.10, 12:10
      • wikarski Re: BP stracil duzo na gieldzie 02.06.10, 15:35
        znika Citgo, pojawia sie szell ktory przejmuje BP.
    • ontarian Re: Ropa u nieudacznikow jak ciekla, tak cieknie. 02.06.10, 14:14
      a tobie piana z pyska jak ciekla tak cieknie
      • donk Ale ma dales ortalion popalic! heheheh 02.06.10, 16:33
        heheheheh
    • krolowa_marcepanii czewsc cioty! 05.06.10, 16:45
      ktos cos wiedzial zanim sie wam rozlalo pod dupami!

      www.telegraph.co.uk/finance/newsbysector/energy/oilandgas/7804922/BP-chief-Tony-Hayward-sold-shares-weeks-before-oil-spill.html
      • rat_canals Re: czewsc cioty! 05.06.10, 19:38
        hmmm jasnowidz jakis czy inny chooj, ktos musi zarobic aby ktos inny stracic
        mogl heheh
      • deendamaadick Re: czewsc cioty! 14.06.10, 14:47
        a ty to mowic po polsku nie umiesz?
    • _czosnek_ Do sierpnia bedzie bez zmian 05.06.10, 18:59
      Czyli woda w Zatoce Meksykanskiej bedzie brazowa !

      Adieu Florydka!
      Buahaha
    • _czosnek_ Na glebokosci 1000m plywa najwiecej ropy!!! 09.06.10, 15:00
      Wlasnie odkryto olbrzynie kilometrowe plamy ropki plywajacej na
      glebokosci okolo 1000 m.
      Nikt nie wie kiedy to wyplynie na powierznie i zalepi cala okolice
      Florydki czy delty Missisipi.
      To juz koniec.
      • rat_canals Re: Na glebokosci 1000m plywa najwiecej ropy!!! 09.06.10, 17:21
        i tu chociaz z przykroscia musze sie z toba zgodzic, no ale kanatkowe turysty
        jeszcze plaze beda mialy czysta, od wschodu hehehe w najwiekszym na ziemi domu
        starcow
      • deendamaadick Re: Na glebokosci 1000m plywa najwiecej ropy!!! 14.06.10, 14:50
        nie widziales Lava-lampy?
        Ten zel to wyplynie tylko jak grzejnik na dnie zainstaluja.
    • _czosnek_ Hamerykanie odszkodowan nie zobacza. 14.06.10, 10:52
      Mieszkancy i rybacy Alaski czekaja juz ponad 20 lat na odszkodowania
      od EXXON. Rzad, sady, koncern EXXON maja ich tradycyjnie w doopie.

      Florydke, Missisipi i inne stany czeka to samo i maja co sobie robic
      zludzen na jakiekolwiek wyrownanie szkod. Setki tysiecy mieszkancow
      zostalo bez srodkow bez zycia. Jak wiemy USA nie jest paradisem
      swiadczen socjalnych. Czyli lina!!!
      • deendamaadick Re: Hamerykanie odszkodowan nie zobacza. 14.06.10, 14:52
        jest 150k malych gospodarstw rybnych a kazdy musi miec min 3 pracowniki, wiec
        daje to pol miliona ludzi lowiacych rybstwo.
      • japoxx czosnek na prezydeta 14.06.10, 16:43
        hehehehehehehehehehehehe

        czos-nek
        czos-nek
        czos-nek

        forum.gazeta.pl/forum/w,44,112765938,112765938,czosnek_na_prezydeta.html
        czosnek, a przyjaciel twojej rodziny, Albin Siwak jeszcze zyje?
        moze jego nominujesz na swojego doradce?

        buahahahahahahahahahahahahaha
    • a74-7 Re: Ropa u nieudacznikow jak ciekla, tak cieknie. 16.06.10, 13:35
      moze teoria spiskowa was troche uspokoi wink
      www.youtube.com/watch?v=EG_pupjoavU
      • donk Re: Ropa u nieudacznikow jak ciekla, tak cieknie. 16.06.10, 14:48
        Czlowiek i piniondze juz spyerdoolily ile siem da.

        Szkoda tylko roslinow i zwierzentow bo som chooya winne a muszom siem
        menczyc i nawet umierac.
        • krolowa_marcepanii Re: Ropa u nieudacznikow jak ciekla, tak cieknie. 16.06.10, 18:44
          a krasnali ci nie zal ze takie kiczowate?
          • donk Re: Ropa u nieudacznikow jak ciekla, tak cieknie. 16.06.10, 19:37
            Krasnal tez czlowiek. heheheheheheheheheheh
    • deendamaadick Re: Ropa u nieudacznikow jak ciekla, tak cieknie. 17.06.10, 03:49
      czosnek, tobie ropa cieknie z doopy i nikt cie nie nazywa nieudacznikiem wiec
      wez sie odtratatitaj od zatoki meksykanski bo i tak tam nie pojedziesz bo cie na
      to nie bylo, nie jest i nie bedzie stac. Sprobuj sobie pomoc tym snopkiem ktory
      masz w nadmiarze w lapciach z lyka.
      • _czosnek_ Re: Ropa u nieudacznikow jak ciekla, tak cieknie. 17.06.10, 12:47
        buahahahaha
        Ty durny cieciu.
        • deendamaadick czosnek, a tak naprawde to co ci cieknie 17.06.10, 22:52
          ropa czy jednak psia sperma?
      • ontarian to nie ropa 17.06.10, 14:52
        deendamaadick napisał:

        > czosnek, tobie ropa cieknie z doopy
        psia sperma mu z dupy cieknie, hehe
    • _czosnek_ prezydent USA juz przegral. 23.06.10, 11:47
      Jego pomysl o zabronieniu wiercen w dnie morza nie przeszedl.

      A ropka jak ciekla, tak cieknie do Zatoki Meksykanskiej.
    • _czosnek_ Re: Ropa u nieudacznikow jak ciekla, tak cieknie. 29.06.10, 02:27
      Pierwszy huragan i gesia skora u hamerykanow.
      Sezon huraganow sie dopiero zaczyna i jest szansa na brunatny deszcz
      spadnie nawet Kanadce.
    • _czosnek_ Jakie zagrozenie dla srodowiska nam grozi? 01.07.10, 14:55
      Chooy z hameryczka, ale ta katasfrofa zostala juz teraz ogloszona
      najwieksza w historii.
      Ropka jak ciekla tak cieknie!!!!
      Jak dlugo tego nikt nie wie, specjalisci juz teraz wiedza ze ma ona
      globane zagrozenie.
      • mlody774 Re: Jakie zagrozenie dla srodowiska nam grozi? 01.07.10, 18:04
        No proszę. Nareszcie do ciebie dotarło, ze to dotyczy całego świat. Mozę kiedyś
        nawet zrozumiesz, ze to nie hamerykanie społeczeństwo zrobiło ale
        europejska/bankowa/elita. Zrobili to bo nie udlo im się podpisać porozumienia o
        obpodatkowani świata w Kopenchadze w zeszłym roku(następna tak próba będzie w
        Meksyku tej jesieni). I moze także zrozumiesz, ze ci co niby dbają o eko
        środowisko, używają tego środowiska tylko do wciskania swoich pomysłów na
        kontrole społeczeństw, przez podatki, rząd światowy itd. Niestety żebyś to
        zrozumiał, przy obecnym twoim rozwoju umysłowym, zajmie to tobie jeszcze parę lat.
        • _czosnek_ Re: Jakie zagrozenie dla srodowiska nam grozi? 02.07.10, 15:31
          Durny cieciu, kiedy do ciebie dotrze ze w temacie zatrucia srodowiska
          od lat Hameryczka stoi z Chinami w czolowce.
          • mlody774 Re: Jakie zagrozenie dla srodowiska nam grozi? 02.07.10, 22:28
            To i ze jest globalne ocieplanie, to juz uczyli ciebie w podstawoej
            od dziecka, ale nie zauwazyles, ze nie ma czystej rzeki lub zwiezyny
            w Europie. Wogle macie rzadowe nauczanie zeby wam wciskac propagande
            i leczenie, zeby zciagac wszytkie wasze oczednosci, wienc musi byc u
            was OK, cieciu. Jedyne miejce gdzie ludzie myslka w tym waszym
            komunistycznym kotle, to Iceland, ale to nie Polska lub ty.
            • mlody774 Dotarlo po latach do polskiej elity naukowej. 02.07.10, 23:20
              Wiecie do tej co uważa się, ze tylko tylko ona powinna mieć prawo w rządzeniu i
              sprawowaniu władzy w Polsce. Wszystkie glosy społeczeństwa zawsze były
              wyśmiewane w temacie "globalnego ocieplania" i oszustwach z tym związanymi.
              www.mech.pg.gda.pl/ktc/wtargans/literatura/PAN.pdf
            • _czosnek_ Re: Jakie zagrozenie dla srodowiska nam grozi? 03.07.10, 00:37
              www.youtube.com/watch?v=rOcmFu9Os1c
              • mlody774 Re: Jakie zagrozenie dla srodowiska nam grozi? 03.07.10, 16:08
                Chodzi ci zapewne o te zwroty jak: test przez Stany Zjednoczone, (może dalej)
                amerykańskie wojsko(powinno tylko bronic kraju wazie napaści jak Szwajcarskie
                wojsko broni Szwajcarki), amerykańscy naukowcy itd. Widzisz nie znajdziesz w US
                Konstytucji, ze to może robić rząd federalny, czyli lamia US Konstytucje. Więc
                co społeczeństwo ma robić. Przecież to one nie jest wspierane przez resztę
                świata, ale krytykowane i obwiniane za wszystko?
                Tak samo jest z mała Iceland, która postawiła się najpotenzniejszym bankiera
                świata, a założę się ze wogle w Polsce o tym niewicie, a juz wogle, to tez je
                nie wspieracie.
                • bruno.555 Re: Jakie zagrozenie dla srodowiska nam grozi? 14.07.10, 23:49
                  islandia jest skonczona jak plama do nich dojdzie
    • _czosnek_ Re: Ropa u nieudacznikow jak ciekla, tak cieknie. 06.07.10, 11:44
      up
      • mlody774 Re: Ropa u nieudacznikow jak ciekla, tak cieknie. 06.07.10, 15:25
        I śmieją się z całego świata. Świat może sobie poskakać. Musza ich statki,
        zbierające ropę czekać w porcie na biurokracje. Jak się chce to można kopiować
        sprawność polskich urzedasow.
        • bruno.555 Re: Ropa u nieudacznikow jak ciekla, tak cieknie. 14.07.10, 23:51
          mlody, czosnek to senior citoyen, a scislej stara ciota. Przestan go tak
          strasznie maltretowac bo sie jego kochanek na niego obrazi.
          • mlody774 Re: Ropa u nieudacznikow jak ciekla, tak cieknie. 15.07.10, 14:57
            Czosnek lubi wchodzić na ambicje czytelnikowi, ale sam jej nie posiada. Ciekawe
            co go zmusza do takiego postępowania? No, chyba sam tak od siebie nie robi tego?
    • _czosnek_ Kiedy poprosza madrzejszych o pomoc? 08.07.10, 14:50
      • mlody774 Re: Kiedy poprosza madrzejszych o pomoc? 08.07.10, 19:31
        Kto ma poprosić o ta pomoc?
        Dlaczego szukają miejsca nowej wojny już pisaliśmy. W przypadku zaatakowania
        bliskiego wschodu, zostanie odcięta ropa naftowa do Europy i USA. Dlatego BP
        dostało zezwolenie na glembokie wiercenia w Zatoce Meksykanskiej i wydobycie
        ropy na Alaska. BP nie miało odpowiednich zabezpieczenie(spieszyło im się) i
        używali nawet platformy, która nie była zakotwiczona. Jej pozycja byłą tylko
        kontrolowana silnikami i GPS. No i stało się. Normalnie to BP kierownictwo
        powinno być aresztowane, ale ze współpracuje z Elitami chcącymi wojny, nic im
        się nie dzieje. Wojna ta na BW oczywiście ma szanse wciągnąć Polskę?Europe. Wiec
        nie wiem do czego się spieszysz? Do oleju z ZM w Europie, czy światowej wojny?
        • rat_canals Re: Kiedy poprosza madrzejszych o pomoc? 08.07.10, 20:23
          jedna niewielka bomba A rozwiaze ten problem, koszt okolo $10mln
          • mlody774 Re: Kiedy poprosza madrzejszych o pomoc? 08.07.10, 21:39
            Dno oceanu może się otworzy jeszcze więcej lub będzie jak piszesz. Chętni są
            spróbować. Jeszcze jeden problem. Jak użyją "A" i zamkną wyciek kompletnie, to
            społeczeństwo już im nie pozwoli jeszcze raz wiercić.
            • bruno.555 Re: Kiedy poprosza madrzejszych o pomoc? 14.07.10, 23:44
              a od kiedy to ktos sie pyta o glos spoleczenstwa?
              • mlody774 Re: Kiedy poprosza madrzejszych o pomoc? 15.07.10, 14:53
                To prawda, ze ostatnio nikt nie pyta. Ale wtedy mogli by protestować itd(może
                jak w Grecji?).
                • bruno.555 Re: Kiedy poprosza madrzejszych o pomoc? 16.07.10, 02:36
                  zupelnie jak w kanadzie na G20, te typy z zoltymi kropkami nna zelowkach i
                  dwumetrowy osilek rzucajacy ciezkim zelaznym koszem na smieci.
                  • bruno.555 Re: Kiedy poprosza madrzejszych o pomoc? 16.07.10, 02:50
                    ropa juz nie cieknie. teraz czosnek szykuj snopki zeby saczyc jak doplynie do
                    ciebie
                    • _czosnek_ Re: Kiedy poprosza madrzejszych o pomoc? 16.07.10, 10:19
                      Wezme kilku polaczkow z hameryczki i beda zlizywac. buahahahahaha
    • _czosnek_ Shell 14.07.10, 23:02
      www.africafocus.org/docs05/nig0511.php

      • _czosnek_ Re: Shell 14.07.10, 23:06
        labellerebelle.com/wp-content/uploads/2010/06/crude-oil-spill-clear-up.jpg
        • _czosnek_ Re: Shell 14.07.10, 23:07
          maugre22.files.wordpress.com/2010/05/oil-spill.jpg
    • _czosnek_ Nastepny nieudacznik sie pojawil. EXXON 15.07.10, 12:31
      Hamerycki koncern EXXON sprawdza mozliwosc przejecia padnietego BP.

      Przypominam,
      z EXXON maja mieszkancy Alaski juz doswiadczenie. Wielka katastrofa
      ekologoczna w latach 80tych, setki kilometrow wybrzeza Alaski
      zayebane zostalo przez EXXON. Skargi poszkodowanych obywateli
      ugrzezly w sadach hameryckich i do tej nie ma reakcji.
      Poludnie czeka to samo. KATASTROFA na tysiace lat i odwrocenie sie
      hameryckiego sadownictwa od poszkodowanych.!!!!!!
      Normalka w hameryce gdy chodzi o rope. Oni maja doswiadczenie w
      zapie...niu srodowiska na calym swiecie.
      Przyxkladow jest pelno w Ameryce Poludniowej, Afryce i wszedzie
      gdzie hameryckie koncerny sie pojawia.
      • malkontent6 Re: Nastepny nieudacznik sie pojawil. EXXON 02.08.10, 20:30
        To może niech CPN kupi BP.
    • artur666 Ponoc juz nie cieknie. 16.07.10, 01:43
      Uff
      Mysle ze ich to nic nie nauczy.
    • _czosnek_ Re: Ropa u nieudacznikow jak ciekla, tak cieknie. 19.07.10, 12:42
      Chooy strzelil bombki. Zatkali, sobie dziure w nosie.

      Ropa daje cieknie!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka