_czosnek_
25.05.10, 09:53
Gdzie ten ciec z hameryczki o nicku mlody?
buahahaha
Wyjechalo to badziewie z Podola i bedzie nam bajeczki o absorbowaniu
ropy przez slome opowiadac. Hightec made in hamerycka!!!!!!!
buahahaha
Na takie pomysly moze tylko slawna burack polonia z hameryczki
wpasc. buahahahahahahahah
Poludniowe wybrzeze hameryczki zostalo juz tylko wspomnieniem.
Wszystko zasrane ropa.
KATASTROFA na tysiace lat !!!!!!!!!