Dodaj do ulubionych

Wstrzasajace luksusy w Warszawie za pol miliona!

08.11.10, 18:07
Wstrzasajace luksusy w Warszawie za pol miliona! Co za apartament!
www.domiporta.pl/details,30797,114204032.asp
Obserwuj wątek
    • ontarian Re: Wstrzasajace luksusy w Warszawie za pol milio 08.11.10, 18:35
      "Informacje dodatkowe
      domofon, winda, garaż, balkon, po remoncie, panele, glazura, terakota, ogrzewanie centralne, wanna"
      nawet wanna jest, hehehehehe
      • rat_canals Re: Wstrzasajace luksusy w Warszawie za pol milio 08.11.10, 19:04
        w koncu moglbys sie umyc heheh
      • ontarian Re: Wstrzasajace luksusy w Warszawie za pol milio 08.11.10, 19:12
        pieprzysz gupoty szczurzy wymiocie
        przeciez kazdy wie do czego wanna w bulbie sluzy
        do trzymania karpia, hehe
        • warcholski Re: Wstrzasajace luksusy w Warszawie za pol milio 08.11.10, 19:17
          wanna = "Własność hipoteczna"
          • warcholski Re: Wstrzasajace luksusy w Warszawie za pol milio 08.11.10, 19:19
            wyposazenie kuchni = posostalosc armatury brak, rura w scianie
        • mcov "wleza 4 karpie" 08.11.10, 19:46
          "Wleza 4 karpie", tak powinni byli napisac, hehehe.
    • warcholski Re: Wstrzasajace luksusy w Warszawie za pol milio 08.11.10, 19:43
      mcov napisał:

      > Wstrzasajace luksusy w Ursusie za pol miliona! Co za apartament!
      > rel="nofollow">www.domiporta.pl/details,30797,114204032.asp
      >

      z Ursusa.. czy na ursusie jestes?
    • starypierdola Nie podniecaj sie Ontek! Ocen trzezwo ta sytuacje 09.11.10, 05:34
      Pol miliona zl to jakies $150,000 (a pamietasz roznice miedzy funati a kilogramami?). Za podobne mieszkanie w centrum Toronto zalplacil bys wiecej. Widze ze kondo, jakies 1500 sq ft (co prawda jest trzy razy wieksze), kosztuje dobrze ponad milion DOLAROW.

      Nawet zreszta w Mis--auga zaplacil bys wiecej jesli chalupa byla by z cegly czy blokow a nie z tu-baj-forow ...

      No ale u nas, w Timmins, jest duzo lepiej. I to mimo ze idzie zima smile)

      Twoj kolega forumowy z Timmins
      SP
      • bruno.555 Re: Nie podniecaj sie Ontek! Ocen trzezwo ta sytu 09.11.10, 07:14
        wy Timmins palicie chrustem czy suchymi kulkami spod reniferow?
      • ontarian stary pyerdzielnik jak zwykle pyerdzieli 09.11.10, 19:20
        starypie... napisał:

        > Pol miliona zl to jakies $150,000 (a pamietasz roznice miedzy funati a kilogram
        > ami?). Za podobne mieszkanie w centrum Toronto zalplacil bys wiecej. Widze ze
        > kondo, jakies 1500 sq ft (co prawda jest trzy razy wieksze), kosztuje dobrze p
        > onad milion DOLAROW.
        znajomosciom cen wedlin juz sie pochwaliles
        teraz widze, ze tak samo sie chwalisz znajomosciom cen mieszkan
        popatrz sobie na niektore ceny
        tinyurl.com/29jl4yt
        • starypierdola Widze ze Ci starczylo czasu na...... 10.11.10, 02:08
          ... pierwsze dwie strony. I pomyslec tez nie zdazyles. Tak jak z tymi funtami.

          Dla wyjaznienia uprzejmie donosze ze w W-wie tez sa do kupienia wychodki (outhouses) po 10,000 zl. I tez ich zdjec nie pokazuja sad(

          W sumie chyba Cie przecenilem. Wygladasz na istote niezdolna do krytycznego myslenia. No ale rozumie. Nie kazdy moze byc taki inteligentny jak ja.

          Twoj kolega forumowy
          SP
          • ontarian Re: Widze ze Ci starczylo czasu na...... 10.11.10, 13:58
            starypie... napisał:

            > ... pierwsze dwie strony. I pomyslec tez nie zdazyles. Tak jak z tymi funtami.
            tutaj stary durniu nie ma co myslec
            wystarczy tylko sie dokladnie przyjrzec
            z funtami o ile dobrze pamientam, to tobie sie cus yepalo
            bo jakies dziwne ceny na wendliny tutaj podawales

            > Dla wyjaznienia uprzejmie donosze ze w W-wie tez sa do kupienia wychodki (outho
            > uses) po 10,000 zl. I tez ich zdjec nie pokazuja sad(
            dla wyjasnienia to ja rowniez dodam,
            ze tutaj to nawet wychodek ma wyzszy standard
            niz niejeden warsiawski apartament
            o krakowie wole nie wspominac
            gdzie to za 90 tysiency zeta ustawne 10-cio metrowe sprzedawali

            > W sumie chyba Cie przecenilem. Wygladasz na istote niezdolna do krytycznego myslenia.
            ty do zadnego myslenia nie jestes zdolny, hehehe

            > No ale rozumie.
            goovno rozumiesz
            jakbys rozumial to bys gupot nie pyertolil

            > Nie kazdy moze byc taki inteligentny jak ja.
            znaczy jak ameba
            to faktycznie nie kazdy

            > Twoj kolega forumowy
            a jaki ty tam muj
            w monkach se kolesi szukaj, nie tutaj

            > SP
            PO
            • starypierdola Ladnie sie sprezyles. Dzieki za poswiecenie. 10.11.10, 17:04
              A moze bys to mi to wszystko jeszcze raz napisal wyrazniej, wierszykiem?

              Wiesz sam ze u nas w Timmins , zimowe wieczory sa dlugie wiec mialbym co robic czytajac Cie i rozszyfrowujac to co plodzisz smile

              Twoj kolega forumowy (a o kolegow trzeba dbac!)
              SP
    • bruno.555 Re: Wstrzasajace luksusy w Warszawie za pol milio 09.11.10, 07:12
      dwie chamskie jak zwykle uwagi:
      to obok wanny to pisuar czy umywalka? Jedno wyklucza drugie w kwestii rozmiarow mieszkancow: jak to jest umywalka to mieszkaja tam jakeis karly bo umywalka jest na wysokosci wanny. A jak to jest pisuar to to chyba jakis dla alternatywnych bo z lustrem.
      No i ta powalajaca powierzchnia cale 450 stop kwadrtowych, jakies 16x30, czyli mala szopa na siano dla krolikow.
      • rat_canals no tak 09.11.10, 07:23
        jednym slowem struszufka hehe nie dla ontka i mcKrowy

        bruno.555 napisał:

        > dwie chamskie jak zwykle uwagi:
        > to obok wanny to pisuar czy umywalka? Jedno wyklucza drugie w kwestii rozmiarow
        > mieszkancow: jak to jest umywalka to mieszkaja tam jakeis karly bo umywalka je
        > st na wysokosci wanny. A jak to jest pisuar to to chyba jakis dla alternatywnyc
        > h bo z lustrem.
        > No i ta powalajaca powierzchnia cale 450 stop kwadrtowych, jakies 16x30, czyli
        > mala szopa na siano dla krolikow.



        • bruno5 W Toronto 09.11.10, 19:02
          juz mozna kupic dwupokojowe mieszkanie Dixi Islington za 47 tysiecy dolarow Trzypokojowe za 59 tysiecy dolarow i jest nawetw tym wiekszym druga lazienka i pomiewszczenie na pralke z suszarka.
          • gassarbajter Re: W Toronto 09.11.10, 22:51
            skoro jest tak tanio w Toronto ,to ty Bruner po 25 latach siedzenia w Kanadzie nawet nie kupiles sobie takiego mieszkanka ,tylko siedzisz miedzy hindusami i arabami w kolchozie multifamilijnym dotowanym przez panstwo !! przesrales swoj czas w Kanatce,,,hehehheh ,, nie jest ci wstyd ? przed rodzina z Polski oni maja wiecej od ciebie a cale zycie przesiedzieli w komunie.

            ========================================================
            • bruno.555 Re: W Toronto 14.11.10, 02:55
              kilka powodow:
              1. podatki, rozne oplaty sortowanie smieci
              2. trzeba placic za wlasne ogrzewanie, wode i AC.
              3. Osobiscie to ja pyerdole zycie w jakiejs enklawie z kilkoma socjopatami patrzacymi sie w jakim kierunku mam strzyc trawe i oby nie za wysoko.
              4. Ty musisz zapyerdalac jako ogrodnik bo cie chwieje obok wezma na jezyki.
              5. Mam wybor sklepow a nei tak jak ty slkazany na mleko ze stacji benzynowej.

              I wiele innych powodow, ale glowny taki ze asesor nie przychodzi co rok zwiekszac 'wartosc' i podatki jak w telewizji wszystko leci na leb. Starczy ci ?
              • ontarian Re: W Toronto 15.11.10, 14:47
                alez ty pyerdlisz bez sensu
                az sie wierzyc nie chce, ze ktos moze byc az tak walnienty
          • bruno.555 Re: W Toronto 14.11.10, 02:51
            nie znasz rynku bo za taka sume to ja moge kupic 30 domow albo i wiecej.
            • gassarbajter Re: W Toronto 14.11.10, 04:41
              ty mozesz najwyzej kupic altanke zbita z cienkiej dykty zwanej szumnie "country home" gdzies na odludziu,ktora nadaje sie wiecej na szopke na kroliki niz na miejsce do mieszkania.


              ======================================================
              • bruno.555 Re: W Toronto 14.11.10, 15:10
                i jak tu nie pic amolu.
                • bruno5 Re: W Toronto 14.11.10, 15:15
                  Jest drogo w Toruniu trzy razy taniej.Tam na emeryture.Tam jest zycie.Tam taramwaje za darmo i autobusy.Zyc nie umierac pirdolic USA i Kanade.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka