mcov 08.11.10, 18:07 Wstrzasajace luksusy w Warszawie za pol miliona! Co za apartament! www.domiporta.pl/details,30797,114204032.asp Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ontarian Re: Wstrzasajace luksusy w Warszawie za pol milio 08.11.10, 18:35 "Informacje dodatkowe domofon, winda, garaż, balkon, po remoncie, panele, glazura, terakota, ogrzewanie centralne, wanna" nawet wanna jest, hehehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
rat_canals Re: Wstrzasajace luksusy w Warszawie za pol milio 08.11.10, 19:04 w koncu moglbys sie umyc heheh Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian Re: Wstrzasajace luksusy w Warszawie za pol milio 08.11.10, 19:12 pieprzysz gupoty szczurzy wymiocie przeciez kazdy wie do czego wanna w bulbie sluzy do trzymania karpia, hehe Odpowiedz Link Zgłoś
warcholski Re: Wstrzasajace luksusy w Warszawie za pol milio 08.11.10, 19:17 wanna = "Własność hipoteczna" Odpowiedz Link Zgłoś
warcholski Re: Wstrzasajace luksusy w Warszawie za pol milio 08.11.10, 19:19 wyposazenie kuchni = posostalosc armatury brak, rura w scianie Odpowiedz Link Zgłoś
mcov "wleza 4 karpie" 08.11.10, 19:46 "Wleza 4 karpie", tak powinni byli napisac, hehehe. Odpowiedz Link Zgłoś
warcholski Re: Wstrzasajace luksusy w Warszawie za pol milio 08.11.10, 19:43 mcov napisał: > Wstrzasajace luksusy w Ursusie za pol miliona! Co za apartament! > rel="nofollow">www.domiporta.pl/details,30797,114204032.asp > z Ursusa.. czy na ursusie jestes? Odpowiedz Link Zgłoś
starypierdola Nie podniecaj sie Ontek! Ocen trzezwo ta sytuacje 09.11.10, 05:34 Pol miliona zl to jakies $150,000 (a pamietasz roznice miedzy funati a kilogramami?). Za podobne mieszkanie w centrum Toronto zalplacil bys wiecej. Widze ze kondo, jakies 1500 sq ft (co prawda jest trzy razy wieksze), kosztuje dobrze ponad milion DOLAROW. Nawet zreszta w Mis--auga zaplacil bys wiecej jesli chalupa byla by z cegly czy blokow a nie z tu-baj-forow ... No ale u nas, w Timmins, jest duzo lepiej. I to mimo ze idzie zima ) Twoj kolega forumowy z Timmins SP Odpowiedz Link Zgłoś
bruno.555 Re: Nie podniecaj sie Ontek! Ocen trzezwo ta sytu 09.11.10, 07:14 wy Timmins palicie chrustem czy suchymi kulkami spod reniferow? Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian stary pyerdzielnik jak zwykle pyerdzieli 09.11.10, 19:20 starypie... napisał: > Pol miliona zl to jakies $150,000 (a pamietasz roznice miedzy funati a kilogram > ami?). Za podobne mieszkanie w centrum Toronto zalplacil bys wiecej. Widze ze > kondo, jakies 1500 sq ft (co prawda jest trzy razy wieksze), kosztuje dobrze p > onad milion DOLAROW. znajomosciom cen wedlin juz sie pochwaliles teraz widze, ze tak samo sie chwalisz znajomosciom cen mieszkan popatrz sobie na niektore ceny tinyurl.com/29jl4yt Odpowiedz Link Zgłoś
starypierdola Widze ze Ci starczylo czasu na...... 10.11.10, 02:08 ... pierwsze dwie strony. I pomyslec tez nie zdazyles. Tak jak z tymi funtami. Dla wyjaznienia uprzejmie donosze ze w W-wie tez sa do kupienia wychodki (outhouses) po 10,000 zl. I tez ich zdjec nie pokazuja ( W sumie chyba Cie przecenilem. Wygladasz na istote niezdolna do krytycznego myslenia. No ale rozumie. Nie kazdy moze byc taki inteligentny jak ja. Twoj kolega forumowy SP Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian Re: Widze ze Ci starczylo czasu na...... 10.11.10, 13:58 starypie... napisał: > ... pierwsze dwie strony. I pomyslec tez nie zdazyles. Tak jak z tymi funtami. tutaj stary durniu nie ma co myslec wystarczy tylko sie dokladnie przyjrzec z funtami o ile dobrze pamientam, to tobie sie cus yepalo bo jakies dziwne ceny na wendliny tutaj podawales > Dla wyjaznienia uprzejmie donosze ze w W-wie tez sa do kupienia wychodki (outho > uses) po 10,000 zl. I tez ich zdjec nie pokazuja ( dla wyjasnienia to ja rowniez dodam, ze tutaj to nawet wychodek ma wyzszy standard niz niejeden warsiawski apartament o krakowie wole nie wspominac gdzie to za 90 tysiency zeta ustawne 10-cio metrowe sprzedawali > W sumie chyba Cie przecenilem. Wygladasz na istote niezdolna do krytycznego myslenia. ty do zadnego myslenia nie jestes zdolny, hehehe > No ale rozumie. goovno rozumiesz jakbys rozumial to bys gupot nie pyertolil > Nie kazdy moze byc taki inteligentny jak ja. znaczy jak ameba to faktycznie nie kazdy > Twoj kolega forumowy a jaki ty tam muj w monkach se kolesi szukaj, nie tutaj > SP PO Odpowiedz Link Zgłoś
starypierdola Ladnie sie sprezyles. Dzieki za poswiecenie. 10.11.10, 17:04 A moze bys to mi to wszystko jeszcze raz napisal wyrazniej, wierszykiem? Wiesz sam ze u nas w Timmins , zimowe wieczory sa dlugie wiec mialbym co robic czytajac Cie i rozszyfrowujac to co plodzisz Twoj kolega forumowy (a o kolegow trzeba dbac!) SP Odpowiedz Link Zgłoś
bruno.555 Re: Wstrzasajace luksusy w Warszawie za pol milio 09.11.10, 07:12 dwie chamskie jak zwykle uwagi: to obok wanny to pisuar czy umywalka? Jedno wyklucza drugie w kwestii rozmiarow mieszkancow: jak to jest umywalka to mieszkaja tam jakeis karly bo umywalka jest na wysokosci wanny. A jak to jest pisuar to to chyba jakis dla alternatywnych bo z lustrem. No i ta powalajaca powierzchnia cale 450 stop kwadrtowych, jakies 16x30, czyli mala szopa na siano dla krolikow. Odpowiedz Link Zgłoś
rat_canals no tak 09.11.10, 07:23 jednym slowem struszufka hehe nie dla ontka i mcKrowy bruno.555 napisał: > dwie chamskie jak zwykle uwagi: > to obok wanny to pisuar czy umywalka? Jedno wyklucza drugie w kwestii rozmiarow > mieszkancow: jak to jest umywalka to mieszkaja tam jakeis karly bo umywalka je > st na wysokosci wanny. A jak to jest pisuar to to chyba jakis dla alternatywnyc > h bo z lustrem. > No i ta powalajaca powierzchnia cale 450 stop kwadrtowych, jakies 16x30, czyli > mala szopa na siano dla krolikow. Odpowiedz Link Zgłoś
bruno5 W Toronto 09.11.10, 19:02 juz mozna kupic dwupokojowe mieszkanie Dixi Islington za 47 tysiecy dolarow Trzypokojowe za 59 tysiecy dolarow i jest nawetw tym wiekszym druga lazienka i pomiewszczenie na pralke z suszarka. Odpowiedz Link Zgłoś
gassarbajter Re: W Toronto 09.11.10, 22:51 skoro jest tak tanio w Toronto ,to ty Bruner po 25 latach siedzenia w Kanadzie nawet nie kupiles sobie takiego mieszkanka ,tylko siedzisz miedzy hindusami i arabami w kolchozie multifamilijnym dotowanym przez panstwo !! przesrales swoj czas w Kanatce,,,hehehheh ,, nie jest ci wstyd ? przed rodzina z Polski oni maja wiecej od ciebie a cale zycie przesiedzieli w komunie. ======================================================== Odpowiedz Link Zgłoś
bruno.555 Re: W Toronto 14.11.10, 02:55 kilka powodow: 1. podatki, rozne oplaty sortowanie smieci 2. trzeba placic za wlasne ogrzewanie, wode i AC. 3. Osobiscie to ja pyerdole zycie w jakiejs enklawie z kilkoma socjopatami patrzacymi sie w jakim kierunku mam strzyc trawe i oby nie za wysoko. 4. Ty musisz zapyerdalac jako ogrodnik bo cie chwieje obok wezma na jezyki. 5. Mam wybor sklepow a nei tak jak ty slkazany na mleko ze stacji benzynowej. I wiele innych powodow, ale glowny taki ze asesor nie przychodzi co rok zwiekszac 'wartosc' i podatki jak w telewizji wszystko leci na leb. Starczy ci ? Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian Re: W Toronto 15.11.10, 14:47 alez ty pyerdlisz bez sensu az sie wierzyc nie chce, ze ktos moze byc az tak walnienty Odpowiedz Link Zgłoś
bruno.555 Re: W Toronto 14.11.10, 02:51 nie znasz rynku bo za taka sume to ja moge kupic 30 domow albo i wiecej. Odpowiedz Link Zgłoś
gassarbajter Re: W Toronto 14.11.10, 04:41 ty mozesz najwyzej kupic altanke zbita z cienkiej dykty zwanej szumnie "country home" gdzies na odludziu,ktora nadaje sie wiecej na szopke na kroliki niz na miejsce do mieszkania. ====================================================== Odpowiedz Link Zgłoś
bruno5 Re: W Toronto 14.11.10, 15:15 Jest drogo w Toruniu trzy razy taniej.Tam na emeryture.Tam jest zycie.Tam taramwaje za darmo i autobusy.Zyc nie umierac pirdolic USA i Kanade. Odpowiedz Link Zgłoś