_czosnek_ 07.11.11, 16:11 www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/bedzie;krach;na;rynku;nieruchomosci;w;usa,184,0,255928.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
polonus5 Re: Cieniuuuuuutko 07.11.11, 20:48 Budownictwo tonie w długach !!! W sierpniu wartość przeterminowanych należności wyniosła 780 mln zł. Kondycja branży osłabi się jeszcze bardziej jesienią.Niebezpiecznie szybko rośnie zadłużenie firm budowlanych. W sierpniu przeterminowane zobowiązania wyniosły 780 mln zł. Według zajmującej się ubezpieczaniem należności międzynarodowej firmy Euler Hermes, prognozy dla branży na najbliższe miesiące są złe: rośnie nie tylko wielkość zaległości, ale jednocześnie maleje liczba rozpoczynanych inwestycji, a zwiększa się ilość spraw kierowanych do windykacji i upadłości. Na przełomie lipca sierpnia, a więc w szczycie sezonu budowlanego, przedsiębiorcy branży budowlanej nie spłacali w terminie aż 27 proc. należności. To więcej niż w tym samym czasie przed rokiem, gdy stanowiły 22 proc. wartości całej sprzedaży (monitorowano 28,5 tys. firm z fakturami na 2.9 mld zł). www.ekonomia24.pl/artykul/706160,715878-Zadluzenie-budownictwa-wynioslo-w-sierpniu-780-mln-zl.html Odpowiedz Link Zgłoś
ratpoles_temar Re: Cieniuuuuuutko w Polszu 07.11.11, 22:35 domy betonowe bunkry !!!,,heheheh zaden nie posiada klimatyzacji !!,hehehe a lazienka ??? ,,,,tylko JEDNA !! na cala 5 cio osobowa rodzine ,,hehehehhehehehheh Odpowiedz Link Zgłoś
ratpole Bulwiaczy dobrobyt hehehe 07.11.11, 22:39 forum.gazeta.pl/forum/w,720,130292208,130292208,Za_chlebem_do_Uk_.html Odpowiedz Link Zgłoś
ratpole Bulwiaczy prestiz 07.11.11, 22:42 "Osoby posiadające dom są szczególnie zadowolone z bliskości terenów zielonych oraz prestiżu ich miejsca zamieszkania." Na czym polega ten prestiz? Niech sie wypowie jakis szczesliwy wlasciciel domu, np. czosnek buhahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
_czosnek_ Re: Bulwiaczy prestiz 07.11.11, 22:47 Na tym cieciu polega, ze takie kmioty jak ty leza daleko pod plotem. hehe Odpowiedz Link Zgłoś
ratpole Re: Bulwiaczy prestiz 07.11.11, 22:54 _czosnek_ napisała: > Na tym cieciu polega, ze takie kmioty jak ty leza daleko pod plotem. hehe No to nieźle, nieźle, a pozatym to przynajmniej w pas ci sie bezdomne bulwiaste klaniaja czy moze jest jakas znizka na autobus dla wlascicieli prestiza? Zazdroszem ci, ja nie mam takiego prestiża kuża cwasz Odpowiedz Link Zgłoś
ratpole Martwie sie o Macka 07.11.11, 22:59 Tak brzydko o nim piszom hehehehe "Jeszcze tego brakuje, żeby ten cały plebs z wielkiej płyty przeniósł się na przedmieścia miast. Wtedy dopiero będzie cyrk. Ludzie z bloków powinni zostać tam, gdzie są bo w innych miejscach na pewno się nie odnajdą. Oni wbrew pozorom lubią tą ciasnotę" "skoro mieszkacie w tych klitach to tam pozostańce. i nie róbcie szopki u nas na spokojnych dzielnicach domków jednorodzinnych. Patologia blokowa powinna zostać tam gdzie sie wychowała." Odpowiedz Link Zgłoś
ratpole Prestiz pod lasem 07.11.11, 23:03 Jaki piekny kanciasty betonowy prestiz hehehe www.hotmoney.pl/artykul/marzysz-o-wlasnym-domu-tyle-musisz-wydac-22418 Odpowiedz Link Zgłoś
aldi_king Re: Prestiz pod lasem 08.11.11, 14:44 ladny, ma ladny plot tyle ze drogi. takie cos sie buduje ponizej 60tys zlotych a nie 600 tys. Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian Re: Prestiz pod lasem 08.11.11, 15:33 ratpole napisał: > Jaki piekny kanciasty betonowy prestiz hehehe nie ma to jak bonka prestiz, hehe fototapeta.art.pl/2008/i/wsl/Oblaczkowo.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
donk Prestiz to jest struzufka f kanatka. heheheh 08.11.11, 15:45 Marnie ortalionek, starcza wogole na zycie czy za pompowanie tutaj placom ci polaki. Kariery to ty juz w zyciu nie zrobisz ortalionek. heheheheheheheheheheheh Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian Re: Prestiz to jest struzufka f kanatka. heheheh 08.11.11, 15:59 donk napisała: > Kariery to ty juz w zyciu nie zrobisz ortalionek. ty za to zrobiles, ale klocka w gacie, hehe Odpowiedz Link Zgłoś
donk Re: Prestiz to jest struzufka f kanatka. heheheh 08.11.11, 16:04 Ale za tobie w gacie . heheheh Odpowiedz Link Zgłoś
_czosnek_ Dobrze, ze kazdy ma bron w szafe. 10.11.11, 19:13 Zeby zrobic szybki koniec ze soba. buahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian Re: Dobrze, ze kazdy ma bron w szafe. 10.11.11, 19:59 znajdz ty se kawalek sznurka i ze sobom zrob szybki koniec Odpowiedz Link Zgłoś
fuck_u Re: Dobrze, ze kazdy ma bron w szafe. 11.11.11, 01:08 Czosnek jest mistrzem swiata w strzelaniu sobie w durny cymbal !!!,,heheheheheehhe Odpowiedz Link Zgłoś