Dodaj do ulubionych

Cieniuuuuuutko, tylko 1,3 %

07.11.11, 16:11
www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/bedzie;krach;na;rynku;nieruchomosci;w;usa,184,0,255928.html
Obserwuj wątek
    • aldi_king Re: Cieniuuuuuutko, tylko 1,3 % 07.11.11, 18:03
      chlip, chlip
    • polonus5 Re: Cieniuuuuuutko 07.11.11, 20:48
      Budownictwo tonie w długach !!!

      W sierpniu wartość przeterminowanych należności wyniosła 780 mln zł. Kondycja branży osłabi się jeszcze bardziej jesienią.Niebezpiecznie szybko rośnie zadłużenie firm budowlanych. W sierpniu przeterminowane zobowiązania wyniosły 780 mln zł. Według zajmującej się ubezpieczaniem należności międzynarodowej firmy Euler Hermes, prognozy dla branży na najbliższe miesiące są złe: rośnie nie tylko wielkość zaległości, ale jednocześnie maleje liczba rozpoczynanych inwestycji, a zwiększa się ilość spraw kierowanych do windykacji i upadłości.

      Na przełomie lipca sierpnia, a więc w szczycie sezonu budowlanego, przedsiębiorcy branży budowlanej nie spłacali w terminie aż 27 proc. należności. To więcej niż w tym samym czasie przed rokiem, gdy stanowiły 22 proc. wartości całej sprzedaży (monitorowano 28,5 tys. firm z fakturami na 2.9 mld zł).

      www.ekonomia24.pl/artykul/706160,715878-Zadluzenie-budownictwa-wynioslo-w-sierpniu-780-mln-zl.html
      • ratpoles_temar Re: Cieniuuuuuutko w Polszu 07.11.11, 22:35
        domy betonowe bunkry !!!,,heheheh zaden nie posiada klimatyzacji !!,hehehe a lazienka ??? ,,,,tylko JEDNA !! na cala 5 cio osobowa rodzine ,,hehehehhehehehheh
    • ratpole Bulwiaczy dobrobyt hehehe 07.11.11, 22:39
      forum.gazeta.pl/forum/w,720,130292208,130292208,Za_chlebem_do_Uk_.html
      • ratpole Bulwiaczy prestiz 07.11.11, 22:42
        "Osoby posiadające dom są szczególnie zadowolone z bliskości terenów zielonych oraz prestiżu ich miejsca zamieszkania."

        Na czym polega ten prestiz?
        Niech sie wypowie jakis szczesliwy wlasciciel domu, np. czosnek buhahahaha
        • _czosnek_ Re: Bulwiaczy prestiz 07.11.11, 22:47
          Na tym cieciu polega, ze takie kmioty jak ty leza daleko pod plotem. hehe
          • ratpole Re: Bulwiaczy prestiz 07.11.11, 22:54
            _czosnek_ napisała:

            > Na tym cieciu polega, ze takie kmioty jak ty leza daleko pod plotem. hehe

            No to nieźle, nieźle, a pozatym to przynajmniej w pas ci sie bezdomne bulwiaste klaniaja czy moze jest jakas znizka na autobus dla wlascicieli prestiza?
            Zazdroszem ci, ja nie mam takiego prestiża kuża cwasz
            • ratpole Martwie sie o Macka 07.11.11, 22:59
              Tak brzydko o nim piszom hehehehe

              "Jeszcze tego brakuje, żeby ten cały plebs z wielkiej płyty przeniósł się na przedmieścia miast. Wtedy dopiero będzie cyrk. Ludzie z bloków powinni zostać tam, gdzie są bo w innych miejscach na pewno się nie odnajdą. Oni wbrew pozorom lubią tą ciasnotę"

              "skoro mieszkacie w tych klitach to tam pozostańce. i nie róbcie szopki u nas na spokojnych dzielnicach domków jednorodzinnych. Patologia blokowa powinna zostać tam gdzie sie wychowała."
              • ratpole Prestiz pod lasem 07.11.11, 23:03
                Jaki piekny kanciasty betonowy prestiz hehehe

                www.hotmoney.pl/artykul/marzysz-o-wlasnym-domu-tyle-musisz-wydac-22418
                • aldi_king Re: Prestiz pod lasem 08.11.11, 14:44
                  ladny, ma ladny plot tyle ze drogi. takie cos sie buduje ponizej 60tys zlotych a nie 600 tys.
                • ontarian Re: Prestiz pod lasem 08.11.11, 15:33
                  ratpole napisał:

                  > Jaki piekny kanciasty betonowy prestiz hehehe
                  nie ma to jak bonka prestiz, hehe
                  fototapeta.art.pl/2008/i/wsl/Oblaczkowo.jpg
                  • donk Prestiz to jest struzufka f kanatka. heheheh 08.11.11, 15:45
                    Marnie ortalionek, starcza wogole na zycie czy za pompowanie tutaj placom ci polaki.

                    Kariery to ty juz w zyciu nie zrobisz ortalionek.

                    heheheheheheheheheheheh
                    • ontarian Re: Prestiz to jest struzufka f kanatka. heheheh 08.11.11, 15:59
                      donk napisała:

                      > Kariery to ty juz w zyciu nie zrobisz ortalionek.
                      ty za to zrobiles, ale klocka w gacie, hehe
                      • donk Re: Prestiz to jest struzufka f kanatka. heheheh 08.11.11, 16:04
                        Ale za tobie w gacie .

                        heheheh
    • _czosnek_ Dobrze, ze kazdy ma bron w szafe. 10.11.11, 19:13
      Zeby zrobic szybki koniec ze soba.

      buahahaha
      • ontarian Re: Dobrze, ze kazdy ma bron w szafe. 10.11.11, 19:59
        znajdz ty se kawalek sznurka i ze sobom zrob szybki koniec
        • fuck_u Re: Dobrze, ze kazdy ma bron w szafe. 11.11.11, 01:08
          Czosnek jest mistrzem swiata w strzelaniu sobie w durny cymbal !!!,,heheheheheehhe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka