warcholski 15.12.11, 13:03 auto.dziennik.pl/paliwo/artykuly/371149,drozyzna-uderzy-kierowcow-po-baku.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
warcholski zaledwie 0,5 proc. dróg (ok. 1370 km) 15.12.11, 13:05 Nieprzyjemną dla rządu prawdę o drogach ujawnił NIK. Według raportu zaledwie 0,5 proc. dróg (ok. 1370 km) można zaliczyć do wysokiej klasy. www.se.pl/wydarzenia/kraj/polowe-drog-w-polsce-trzeba-zamknac-nasze-jezdnie-naleza-do-najgorszych-w-unii_185908.html Odpowiedz Link Zgłoś
fuck_u Re: zaledwie 0,5 proc. dróg (ok. 1370 km) 16.12.11, 02:49 ehhehehehhehheheheheheheehheehehhehe Odpowiedz Link Zgłoś
czossnek 6 zl ??? o jasna chol.... 19.12.11, 00:33 co to bedzie ? co to bedzie ?? Odpowiedz Link Zgłoś
gassarbaiter Re: 6 zl ??? o jasna chol.... 19.12.11, 00:59 co sie tak dziwisz ostatnio sam takie rewelacje wklejales zapomniales juz to od azbestu czy od picia te dziury w mozgu masz? Odpowiedz Link Zgłoś
czossnek Re: 6 zl ??? o jasna chol.... 19.12.11, 03:15 chyba od nowego roku bede pompowal na stacji maksymalnie tylko 2 litry =12zl tyle dam rade zaplacic ,jakos dojade do pompowni goovien forumowych na nocna zmiane...hehehhehe Odpowiedz Link Zgłoś
czossnek Re: zamozny pLonus5 a jak tam 19.12.11, 03:48 sluzba w SB ? kiedy bedziesz spokojnie mogl spac ,bez obawy ze IPN sie nie dobierze ci do gardla,,,heehhehhhehehehehhehehehehheheheheheheheehhehehheh jestesmy na tropie twojej kariery ,pewne materialy zostaly zachowane cwaniaczku ,mimo wytezonych zabiegow zacierania sladow ,,,hehehehheehehehehehheehehehheeh mozemy szybko reaktywowac to ,,heheheehehehehehehehehehheehehe Odpowiedz Link Zgłoś
fuck_u niestety !! 5.45 zl 08.01.12, 06:03 za diesel !!!!! hahahahahahahahahaahhahahahaahhhaahhahahaahahah Odpowiedz Link Zgłoś