Dodaj do ulubionych

6zl za litr

15.12.11, 13:03

auto.dziennik.pl/paliwo/artykuly/371149,drozyzna-uderzy-kierowcow-po-baku.html
Obserwuj wątek
    • warcholski zaledwie 0,5 proc. dróg (ok. 1370 km) 15.12.11, 13:05

      Nieprzyjemną dla rządu prawdę o drogach ujawnił NIK. Według raportu zaledwie 0,5 proc. dróg (ok. 1370 km) można zaliczyć do wysokiej klasy.

      www.se.pl/wydarzenia/kraj/polowe-drog-w-polsce-trzeba-zamknac-nasze-jezdnie-naleza-do-najgorszych-w-unii_185908.html
      • fuck_u Re: zaledwie 0,5 proc. dróg (ok. 1370 km) 16.12.11, 02:49
        ehhehehehhehheheheheheheehheehehhehe
        • czossnek 6 zl ??? o jasna chol.... 19.12.11, 00:33
          co to bedzie ? co to bedzie ??
          • gassarbaiter Re: 6 zl ??? o jasna chol.... 19.12.11, 00:59
            co sie tak dziwisz ostatnio sam takie rewelacje wklejales zapomniales juz to od azbestu czy od picia te dziury w mozgu masz?
            • czossnek Re: 6 zl ??? o jasna chol.... 19.12.11, 03:15
              chyba od nowego roku bede pompowal na stacji maksymalnie tylko 2 litry =12zl tyle dam rade zaplacic ,jakos dojade do pompowni goovien forumowych na nocna zmiane...hehehhehe
              • plonus5 hotdog a jak tam 19.12.11, 03:26
                parada gejow kiedy idziesz?
                • czossnek Re: zamozny pLonus5 a jak tam 19.12.11, 03:48
                  sluzba w SB ? kiedy bedziesz spokojnie mogl spac ,bez obawy ze IPN sie nie dobierze ci do gardla,,,heehhehhhehehehehhehehehehheheheheheheheehhehehheh

                  jestesmy na tropie twojej kariery ,pewne materialy zostaly zachowane cwaniaczku ,mimo wytezonych zabiegow zacierania sladow ,,,hehehehheehehehehehheehehehheeh
                  mozemy szybko reaktywowac to ,,heheheehehehehehehehehehheehehe
    • warcholski $3.54 07.01.12, 00:06

      wyborcza.biz/Waluty/0,112682,,,,USDPLN.html
      • fuck_u niestety !! 5.45 zl 08.01.12, 06:03
        za diesel !!!!! hahahahahahahahahaahhahahahaahhhaahhahahaahahah

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka