Dodaj do ulubionych

MB chodz tu

15.04.02, 23:57
MB ile ty odkladasz rocznie z tego co ty zarabiasz? Mozesz powiedziec, netto,
brutto, tara, przed i po podatku? WIecej o tobie nie bede pisal bo jestes
nieciekawy. Ni to chory ni to zdrowy, nudny jak flaki z olejem. Ya-Bolek ma
chociaz jakies cechy czlowiecze tylko dal sie zlapac w ciasna klatke. Jurek to
warhol konfederacyjny (ten tumie klac! Juz sobie wyobrazam co on potrafi
przygadac). Ale ty to to sama nuda.

Podaj ile odkladasz rocznie z tej fortuny.
Obserwuj wątek
    • Gość: burak Re: MB chodz tu IP: *.proxy.aol.com 16.04.02, 00:28
      ja nie odkladam ja przepijam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka