lipshits
15.04.02, 23:57
MB ile ty odkladasz rocznie z tego co ty zarabiasz? Mozesz powiedziec, netto,
brutto, tara, przed i po podatku? WIecej o tobie nie bede pisal bo jestes
nieciekawy. Ni to chory ni to zdrowy, nudny jak flaki z olejem. Ya-Bolek ma
chociaz jakies cechy czlowiecze tylko dal sie zlapac w ciasna klatke. Jurek to
warhol konfederacyjny (ten tumie klac! Juz sobie wyobrazam co on potrafi
przygadac). Ale ty to to sama nuda.
Podaj ile odkladasz rocznie z tej fortuny.