Gość: student 200 Z AUSTRII !!!!!!!! IP: *.utaonline.at 01.05.02, 14:48 pozdrawiam Karelcia ÖÄÜ bastard Odpowiedz Link Zgłoś
karelia Re: 200 Z AUSTRII !!!!!!!! 01.05.02, 17:32 dziekuje , nawzajem pozdrawiam ze Szwecji. K. Odpowiedz Link Zgłoś
roseanne Re: Zebranie Klubu (8) 01.05.02, 15:20 sie wstalo, sie kawke wyduldalo i te inne poranne odrobilo. Hip hip hura, na 200 - ze tez musicie tak wczesnie zaczynac? dzis w planach rycie ogrodka i sadzenie kwiatuszkow ,jak i sleczenie nad tlumaczeniami w wolnych chwilkach. pozdrowki zza czarnych tulipankow i rozowych stokrotek juz wiem co to IMHO :o) Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: Zebranie Klubu (8) 01.05.02, 16:23 Hej Rozalinda Co to jest IMHO ? Zemsta za LOL ??? ;oD A co do 200-ego postu - to czuje, ze bedzie chryja : student po dlugiej i nieusprawiedliwionej nieobecnosci wpadl, pozdrowil, nastukal i "ukradl" karelii 200-ny post!! Ona mu tego nie daruje !!! :oD Milego dnia, milego buszowania w tulipanach i stokrotkach Baloo Odpowiedz Link Zgłoś
_szwedka RE: IMHO do Baloo 01.05.02, 16:43 baloo1 napisał(a): > Co to jest IMHO ? Zemsta za LOL ??? ;oD > FYI Karelia zglebia chyba tajniki komunikacji wirtualnej bo w watku o Bykach uzyla m.in. IMHO tzn. In My Humble (or Honest) Opinion. IMHO i LOL (AFAIK hehehe)naleza do ogolnie przyjetych skrotow ktore sie uzywa w internecie zeby nie pisac zbyt duzo. Udalo mi sie rozszyfrowac czesc Karelii wypowiedzi hehehe B4N Szwedka GLAGH Odpowiedz Link Zgłoś
karelia Re: RE: IMHO do Baloo 01.05.02, 17:30 chyba mnie Prezes awansuje na szyfrantke , AFAIK jestem niezla BD napisc kilka liter. BTW IMHO moge namotac, zaszyfrowac, rozszyfrowacIAE jestem niezla w te klocki LOL .OTOH jest to trudne i zupelnie niepotrzebne SOL zaczniemy pisac normalnie.X= , ze Prezes rozszyfruje wszystko.I dlatego mam (hmm)Ooo..:- ) i wiecej :-X . Przesylam tylko \V/ dla wszystkich. \a/ , bo jestem 83)= ze was znam. CUL8R BRB )))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
roseanne szyfranta potrzebuje 01.05.02, 17:36 karelio! ja siem dopiero uczem, zwolnij please @--->--- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student austriacka wioska widziana polskimi oczami :) IP: 62.218.89.* 01.05.02, 17:36 wiec wrocilem z dluuugiej przejazdzki po tutejszej okolicy... a jako ze mieszkam w totalnej dziurze (wiocha) to i moglem troche zaobserwowac Jedno co zaskoczylo juz na poczatku... te wszystkie usmiechy i zarazem niepewne spojrzenia - BO - pojawil sie ktos nowy, ktos nieznany.. ktos obcy... grrrrrrr.... czulem sie z ta moja broda jak jakis bandzior ale juz po chwili bylo ok... postanowilem podjac taktyke... skoro oni patrza na mnie jak na jakies "zjawisko" nadprzyrodzone, to i ja nie bede dluzny i takze zaczne sie GAPIC jak wryty... i w ten sposob ktos musial pierwszy ustapic po tym wspolnym wlepianiu slipiow w siebie przewaznie to Oni pierwsi mowil do mnie to ichnie GRÖSE GOT czy jakos tak... a jak Oni obchodza dzis ten dzien... (przynajmniej to co moglem zaobserwowac tutaj we wiosce) siedza, zra i pija piwsko na tych placach wokol Kosciolow... postawili jakies drzewo majowe i teraz to oblewaja... no i ta deta orkiestra.... ahhhhh to jest muzyka... naszczescie ja tego nie slucham na codzien, bo to nie moje lata hehehehe.... a tymczasem pora na jakas przekaske... np. sztrudel z jablkami... no to do nastepnego razu... pozdrawiam... bastard P.S. o czystosci tutejszych ulic, ogrodkow i zagrod juz nie wspomne... wszystko przygotowane jak na przyjazd Papieza w Polsce.. hehehehe....no i te domy......grrrrrrrr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cherry Niespodzianki gorskie... IP: 212.171.31.* 01.05.02, 18:49 Jednak nici byly z opalania , slonce zaszlo . Wrocilam do domu zabralam psy i zdecydowalam sie na wyjazd troche wyzej w gory. Kto by przypuszczal ze w ten dziwny dzien jakis goral zamiast siedziec i swietowac wybral sie wlasnie na pastwisko z krowami . My spacerkiem pomalu ,pomalu az tu moje pieseczki podchwycily ze jest blisko jakis zwierz. Zaczely ujadac, myslalam ze umre bo za krzakow wylecialy dwa duze psy ktore pilnowaly krow. Ja zwiewalam ile sil w nogach a moje psiaki staly i darly mordy . Darlam sie w tym lesie az ktos wyszedl i zawolal te psy do krow . Boze , nigdy wiecej nie pojade sama. Teraz gdy mysle o tym na spokojnie smieje sie sama z siebie , musialo to byc nie zle widowisko. Jak na dzien wypoczynku to mam dosyc. Pozdrawiam.Cherry. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student noooooooo goral i jego psy.... IP: *.utaonline.at 01.05.02, 19:46 ... to ja bedac kobieta bym nie uciekal... a moze to akurat jakis przystojny Wloch hehehehe... ja juz po dzienikach i teraz jedyne co mi pozostalo to TV i pozniej sen... grrrrrrrrrrr ale mi brakuje miasta np. taki Wien.... no ale co zrobic pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ya_bolek Re: austriacka wioska widziana polskimi oczami :) 01.05.02, 20:04 Yak tam autriacko-niemieckie poiosenki, Student? Przypadly Ci do gustu? Gdzie jestes? Gdzies w Tyrolu? Drei weisse Tauben, Auton aus Tyrol... Gość portalu: student napisał(a): > wiec wrocilem z dluuugiej przejazdzki po tutejszej okolicy... a jako ze > mieszkam w totalnej dziurze (wiocha) to i moglem troche zaobserwowac Jedno co > > zaskoczylo juz na poczatku... te wszystkie usmiechy i zarazem niepewne > spojrzenia - BO - pojawil sie ktos nowy, ktos nieznany.. ktos obcy... > grrrrrrr.... czulem sie z ta moja broda jak jakis bandzior ale juz po chwili > > bylo ok... postanowilem podjac taktyke... skoro oni patrza na mnie jak na > jakies "zjawisko" nadprzyrodzone, to i ja nie bede dluzny i takze zaczne sie > GAPIC jak wryty... i w ten sposob ktos musial pierwszy ustapic po tym > wspolnym wlepianiu slipiow w siebie przewaznie to Oni pierwsi mowil do mnie to > ichnie GRÖSE GOT czy jakos tak... > > a jak Oni obchodza dzis ten dzien... (przynajmniej to co moglem zaobserwowac > tutaj we wiosce) siedza, zra i pija piwsko na tych placach wokol Kosciolow... > postawili jakies drzewo majowe i teraz to oblewaja... no i ta deta > orkiestra.... ahhhhh to jest muzyka... naszczescie ja tego nie slucham na > codzien, bo to nie moje lata hehehehe.... > > > a tymczasem pora na jakas przekaske... np. sztrudel z jablkami... no to do > nastepnego razu... pozdrawiam... > > > bastard > > P.S. o czystosci tutejszych ulic, ogrodkow i zagrod juz nie wspomne... wszystko > > przygotowane jak na przyjazd Papieza w Polsce.. hehehehe....no i te > domy......grrrrrrrr Odpowiedz Link Zgłoś
karelia Re: TV 01.05.02, 21:17 no nic nie ma , zywcem chca zanudzic, ale zeby az tak nic nie bylo??? Chyba pojde spac , a moze by na jakis fikusny chacik ? Odpowiedz Link Zgłoś
ro-bert Re: austriacka wioska widziana polskimi oczami :) 01.05.02, 22:29 Gość portalu: student napisał(a): > wiec wrocilem z dluuugiej przejazdzki po tutejszej okolicy... a jako ze > mieszkam w totalnej dziurze (wiocha) to i moglem troche zaobserwowac Jedno co > > zaskoczylo juz na poczatku... te wszystkie usmiechy i zarazem niepewne > spojrzenia - BO - pojawil sie ktos nowy, ktos nieznany.. ktos obcy... > grrrrrrr.... czulem sie z ta moja broda jak jakis bandzior ale juz po chwili > > bylo ok... postanowilem podjac taktyke... skoro oni patrza na mnie jak na > jakies "zjawisko" nadprzyrodzone, to i ja nie bede dluzny i takze zaczne sie > GAPIC jak wryty... i w ten sposob ktos musial pierwszy ustapic po tym > wspolnym wlepianiu slipiow w siebie przewaznie to Oni pierwsi mowil do mnie to > ichnie GRÖSE GOT czy jakos tak... > > a jak Oni obchodza dzis ten dzien... (przynajmniej to co moglem zaobserwowac > tutaj we wiosce) siedza, zra i pija piwsko na tych placach wokol Kosciolow... > postawili jakies drzewo majowe i teraz to oblewaja... no i ta deta > orkiestra.... ahhhhh to jest muzyka... naszczescie ja tego nie slucham na > codzien, bo to nie moje lata hehehehe.... > > > a tymczasem pora na jakas przekaske... np. sztrudel z jablkami... no to do > nastepnego razu... pozdrawiam... > > > bastard > > P.S. o czystosci tutejszych ulic, ogrodkow i zagrod juz nie wspomne... wszystko > > przygotowane jak na przyjazd Papieza w Polsce.. hehehehe....no i te > domy......grrrrrrrr Przestan juz sie dziwic, ze tak w Ciebie te oczy wlepiaja! Wyobraz sobie, ze ONI sie w Ciebie tak wpatruja w oczekiwaniu ZWYKLEGO USMIECHU aby moc sie tym samym odwzajemnic i serdecznie pozdrowic. Ja wiem, ze to ciezko pojac komus kto przyjechal wlasnie z Polski ale uwierz mi, to ONI sa normalni. Tak po prostu jest, ze chyba tylko juz w Polsce patrzysz na kazdego przechodnia jak na potencjalnego zlodzieja Twojego roweru. W normalnych krajach jest inaczej. Tu ludzie z zasady sa zyczliwi (pod warunkiem, ze to nie ktos z polonii) i dopiero na podstawie Twojego zachowania to podejscie zmienia sie albo zyczliwosc sie jeszcze poglebia. ro-bert PS Gdybys za te kilka uwag mial sie znowu obrazic to pozegnaj sie prosze tym razem ostatecznie (strasznie nie lubie smetnych powrotow) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student do Roberta... IP: 62.218.89.* 01.05.02, 22:37 ...sluchaj kolego.. ja CI nie kaze czytac moich postow... a prawo do pisania tutaj mam nie mniejsze niz ty... wiec prosze odstosunkuj sie ode mnie raz na zawsze i na drugi raz jesli cos Cie boli to podpisuj sie swoim nickiem, a nie tak jak to zrobiles kiedys tam... probujac zachowac anonimowosc i myslac jak to madry Polak na obczyznie moze dowalic rodakowi w Polsce... z wyrazami szacunku i bez kjolejnych odpowiedzi.zegnam Cie. bastard Odpowiedz Link Zgłoś
ro-bert Re: do Roberta... 01.05.02, 22:48 Gość portalu: student napisał(a): > ...sluchaj kolego.. ja CI nie kaze czytac moich postow... a prawo do pisania > tutaj mam nie mniejsze niz ty... wiec prosze odstosunkuj sie ode mnie raz na > zawsze i na drugi raz jesli cos Cie boli to podpisuj sie swoim nickiem, a nie > tak jak to zrobiles kiedys tam... probujac zachowac anonimowosc i myslac jak to > > madry Polak na obczyznie moze dowalic rodakowi w Polsce... > > z wyrazami szacunku i bez kjolejnych odpowiedzi.zegnam Cie. > > bastard ...wiec jeszcze chyba w tym wypadku ten Polak na obczyznie troche madrzejszy od rodaka w Polsce. Ja przynajmniej rozumiem jak ktos mnie pozdrawia i nie odbieram tego jak obelgi. Poza tym, pisz... pisz... chlopczyku! Tylko sie juz wiecej nie zegnaj, bo tu juz za Ciebie msze zalobne byly odprawiane, obrazony "bastardzie" ro-bert Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student TV POLONIA..... IP: 62.218.89.* 01.05.02, 22:27 masz racje Karelia.... nuda potworna.. ja tutaj mam jeszcze TVN, Polsat2, TV4 i jakies tam inne dziadostwo.. ale nic w tej TV nie ma Yabolku siedze niedaleko Salzburga... a gory - te prawdziwe - widze tylko .... pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ro-bert Re: Zebranie Klubu (8) 01.05.02, 22:33 No moi kochani, traca to juz troche perwersja ale odpowiem sam na moj wlasny post (tak jak niektorzy z Was czynia to czesciej LOL): MAM DOSYC TEGO SCROLOWANIA! ZACZYNAMY WATEK NR 9 Odpowiedz Link Zgłoś