Dodaj do ulubionych

JADEM DO POLSKI I GRECJII

24.05.02, 17:24
Wylatuje w niedziele to znaczy 26 maja .Do Wroclawia
jade na jeden dzien zobaczyc sie z ciotka.Wypije dunskie
piwo za Wasza pomyslnosc na wzgorzu partyzantow .
Bedzie to dunskie piwo Tuborg specjalnie przywiezione
specjalnie z Kanady. Na ty wzgorzu spotykalem sie
kiedys z moja sympatia wroclawianka w latach
szesdziesiatych .Pozdrowienia wlasciwy Bruno.5
Obserwuj wątek
    • Gość: Mariusz Bruno czy miales ksywe KAKAOWE OKO ? IP: *.bredband.skanova.com 24.05.02, 18:25
      • mineta123 Tak, ale zmienilem na KAKAOWE UCHO ? 24.05.02, 18:28

    • _bruno5 JADEM DO POLSKI I GRECJI________ 26.05.02, 04:02
      Wylatuje w niedziele to znaczy 26 maja .Do Wroclawia
      jade na jeden dzien zobaczyc sie z ciotka.Wypije dunskie
      piwo za Wasza pomyslnosc na wzgorzu partyzantow.
      Bedzie to dunskie piwo Tuborg specjalnie przywiezione
      specjalnie z Kanady. Na ty wzgorzu spotykalem sie
      kiedys z moja sympatia wroclawianka w latach
      szesdziesiatych .Pozdrowienia wlasciwy Bruno.5
      • Gość: thomas Re: JADEM DO POLSKI I GRECJI________ IP: *.kat.forthnet.gr 27.05.02, 11:21
        • Gość: thomas Re: JADEM DO POLSKI I GRECJI________ IP: *.kat.forthnet.gr 27.05.02, 11:22
          w jakim miescie bedziesz w grecji?
          • karelia Re: JADEM DO POLSKI I GRECJI________ 27.05.02, 11:43
            sluchaj Bruno_mineta wez sobie jakis nick przyzwoity wymysl i pisuj jako...bo
            juz niemozna dojsc do ladu z tymi Brunonami, rozmnazaja sie jak kroliki, Skad
            mam wiedziec , ze to wlasciwy Bruno pije piwo na wzgorzu? Przemysl sprawe.
            • _bruno5 Re: JADEM DO POLSKI I GRECJI________ 27.05.02, 15:15
              karelia napisał(a):

              > sluchaj Bruno_mineta wez sobie jakis nick przyzwoity wymysl i pisuj jako...bo
              > juz niemozna dojsc do ladu z tymi Brunonami, rozmnazaja sie jak kroliki, Skad
              > mam wiedziec , ze to wlasciwy Bruno pije piwo na wzgorzu? Przemysl sprawe.

              To co, nie dostalas ostatniego wykazu? Zapytaj Szwedke,
              napewno ma. Pozdrowienia.
    • papierz Re: JADEM DO POLSKI I GRECJII 27.05.02, 15:29
      Picie piwa przed zachodem slonca przynosi zly urok. A na jakim wzgorzu
      sie tam spotykales z ta laska?
    • mister1 Re: JADEM DO POLSKI I GRECJII 03.06.02, 09:28
      nie porzygales sie po tym piwie ? Tuborg wyjatkowy szajs !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka