bruno.5
24.05.02, 17:24
Wylatuje w niedziele to znaczy 26 maja .Do Wroclawia
jade na jeden dzien zobaczyc sie z ciotka.Wypije dunskie
piwo za Wasza pomyslnosc na wzgorzu partyzantow .
Bedzie to dunskie piwo Tuborg specjalnie przywiezione
specjalnie z Kanady. Na ty wzgorzu spotykalem sie
kiedys z moja sympatia wroclawianka w latach
szesdziesiatych .Pozdrowienia wlasciwy Bruno.5