Gość: Artur dni wolne IP: 62.246.104.* 04.07.02, 18:32 pamietam jak kiedys pracowalem w Niemczech w koszarach amerykanskich. krew mnie zalewala bo albo Niemcy albo Amy mieli ciagle jakies dni wolne. A my mielismy placona dniowke tzn. nie placona dniowke. Wszystkiego najlepszego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bruno Re: Wszystkiego Najlepszego Ameryko!!! IP: *.tpl.on.ca / 199.71.64.* 04.07.02, 18:51 Zyczy Bruno Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kluba1 Re: Wszystkiego Najlepszego Ameryko!!! IP: *.we.client2.attbi.com 05.07.02, 17:43 ertes napisał(a): Zyczy Kluba1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BURAK Re: Wszystkiego Najlepszego Ameryko!!! IP: *.proxy.aol.com 06.07.02, 17:02 226 i byle tak dalej Odpowiedz Link Zgłoś