Dodaj do ulubionych

Wszystkiego Najlepszego Ameryko!!!

04.07.02, 18:12
Obserwuj wątek
    • Gość: Artur dni wolne IP: 62.246.104.* 04.07.02, 18:32
      pamietam jak kiedys pracowalem w Niemczech w koszarach amerykanskich. krew mnie
      zalewala bo albo Niemcy albo Amy mieli ciagle jakies dni wolne. A my mielismy
      placona dniowke tzn. nie placona dniowke.

      Wszystkiego najlepszego.


    • Gość: Bruno Re: Wszystkiego Najlepszego Ameryko!!! IP: *.tpl.on.ca / 199.71.64.* 04.07.02, 18:51
      Zyczy Bruno
    • Gość: kluba1 Re: Wszystkiego Najlepszego Ameryko!!! IP: *.we.client2.attbi.com 05.07.02, 17:43
      ertes napisał(a):

      Zyczy Kluba1
      • Gość: BURAK Re: Wszystkiego Najlepszego Ameryko!!! IP: *.proxy.aol.com 06.07.02, 17:02
        226 i byle tak dalej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka