Gość: amk
IP: *.sprint-canada.net
09.09.01, 05:28
Zostalo mi malo czasu do konca pobytu w Kanadzie. Nie moge sie doczekac powrotu
do Polski. Spedzilem tu 3 miesiace i zobaczylem to i owo. U nas jest inaczej.
Tutaj ludzie strasznie sa zaslepieni pieniedzmi, trwa ciagly wyscig szczurow.
Gdybym mial wybierac zarabiac 1000$ w Polsce a np. 6000$ w Kanadzie wybralbym
to pierwsze-naprawde. Ludzie u ktorych mieszkam pracuja po 10 albo 11 h
dziennie (pracownicy umyslowi)-po co to wszystko? Zeby kupic nowa motorowke ,
ktora uzywa sie 5 razy do roku, albo nowego chromowanego grilla-bez sensu.
Polacy lubia robic show-off dla znajomych-zauwazylem to.
Poza tym Kanada jest pierdolonym panstwem policyjnym-zeby nie mozna bylo sie
napic piwa na ulicy albo rozpalic ogniska nad jeziorem.Wszedzie zakazy. To po
co ludzie sie zaharowuja, zeby rano wyjsc z psem i zbierac jego gowna w
plastikowa torebke-bez sensu.
Tak na marginesie to co jest z tymi Beer Storami i LCBO-zeby czlowiek musial
jechac 40 min. do malla po pimwo? Nowa forma walki z alkoholizmem?
Dla mnie jest to kraj frustratow!