styro
23.08.02, 03:19
Widzieliscie nowe logo Polski z latawcem????? Co o tym myslicie??? Osobiscie
uwazam, ze pieknoscia to ono nie grzeszy... Nie wiem czy widzieliscie starsze
logo Polski wykorzystujace elementy gor i morza - takiego jakie uzywaja m.in.
biura zajmujace sie promocja tyrystyki do Polski za granica (w Hiszpanii jest
to Oficina de Turismo de Polonia). Jest o wiele oryginalniejsze... Pozdrawiam
z Hiszpanii. STYRO