IP: 3E1FE* / *.blueyonder.co.uk 24.08.02, 00:05
lece do Rzymu, jak dostac sie z Ciampina do Terminii?
dajcie znac!!!!kolejka?autobusem?
czy po prostu wziac taxi?ile moze kosztowac?
Obserwuj wątek
    • Gość: muza Re: ciampino IP: 3E1FE* / *.blueyonder.co.uk 24.08.02, 23:06
      i co?
      • Gość: jot-23 Re: ciampino IP: *.dyn.optonline.net 24.08.02, 23:16
        Gość portalu: muza napisał(a):

        > i co?


        no co? pani z informacji poszla zrobic siku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka