Dodaj do ulubionych

MAMY Z PETERBOROUGH

04.01.06, 12:55
Czy sa tu mamy z Peterborough?bardzo chcialabym nawiazac z kims kontakt
Obserwuj wątek
    • elastr Re: MAMY Z PETERBOROUGH 04.01.06, 22:02
      hej

      ja wprawdzie tam nie mieszkam ale mam 30 minut jazdy samochodem i chetnie robie
      tam zakupysmile
      jak masz ochote porozmawiac to chetnie sie umowie.

      Ela
    • voytek74 Re: MAMY Z PETERBOROUGH 04.01.06, 23:19
      mamadomi1 napisała:

      > Czy sa tu mamy z Peterborough?bardzo chcialabym nawiazac z kims kontakt


      KTORY? Jest kilka smile Ja tez mam jeden stosunkowo blisko smile
      • elastr Re: MAMY Z PETERBOROUGH 05.01.06, 17:08
        oo, nie wiedziałam ze jest kilkasmile
        w którym ty mieszkasz?
        Ja mieszkam w Cambs (niewiem czy Peterborough jeszcze jest w Cambs czy już gdzie
        indziej)

        Pozdrawiam
        Ela
        • jagienkaa Re: MAMY Z PETERBOROUGH 05.01.06, 17:13
          chyba chodziło o krajsmile
          • voytek74 Re: MAMY Z PETERBOROUGH 06.01.06, 02:24
            Oczywiscie jagiankaa ze masz racje smile My tu jakby poszukac to i Oxford
            sie znajdzie smile

            jagienkaa napisała:

            > chyba chodziło o krajsmile
    • elastr Re: MAMY Z PETERBOROUGH 05.01.06, 20:42
      pewnie masz racje że chodziło o krajsmile
      Mieszkam w Anglii.
    • mamadomi1 Re: MAMY Z PETERBOROUGH 05.01.06, 22:04
      przepraszam ze nie wyrazilam sie jasno,oczywiscie Peterborough to miasto w
      cambridge.
    • joa33 Re: MAMY Z PETERBOROUGH 06.01.06, 12:12
      Hej, ja jestem z Peterborough, UK. Dzieciatko w drodze - termin na czerwiec.
      Pozdrowienia!
    • gonia088 Re: MAMY Z PETERBOROUGH 13.01.06, 14:02
      Czesc! Ja tez mieszkam w Peterborough,moj szkrab ma szesnascie miesiecy.
      Jesli macie ochote pogadac , to moj numer gg 3835558.Pozdrowienia!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka