mamadomi1 04.01.06, 12:55 Czy sa tu mamy z Peterborough?bardzo chcialabym nawiazac z kims kontakt Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elastr Re: MAMY Z PETERBOROUGH 04.01.06, 22:02 hej ja wprawdzie tam nie mieszkam ale mam 30 minut jazdy samochodem i chetnie robie tam zakupy jak masz ochote porozmawiac to chetnie sie umowie. Ela Odpowiedz Link Zgłoś
voytek74 Re: MAMY Z PETERBOROUGH 04.01.06, 23:19 mamadomi1 napisała: > Czy sa tu mamy z Peterborough?bardzo chcialabym nawiazac z kims kontakt KTORY? Jest kilka Ja tez mam jeden stosunkowo blisko Odpowiedz Link Zgłoś
elastr Re: MAMY Z PETERBOROUGH 05.01.06, 17:08 oo, nie wiedziałam ze jest kilka w którym ty mieszkasz? Ja mieszkam w Cambs (niewiem czy Peterborough jeszcze jest w Cambs czy już gdzie indziej) Pozdrawiam Ela Odpowiedz Link Zgłoś
voytek74 Re: MAMY Z PETERBOROUGH 06.01.06, 02:24 Oczywiscie jagiankaa ze masz racje My tu jakby poszukac to i Oxford sie znajdzie jagienkaa napisała: > chyba chodziło o kraj Odpowiedz Link Zgłoś
elastr Re: MAMY Z PETERBOROUGH 05.01.06, 20:42 pewnie masz racje że chodziło o kraj Mieszkam w Anglii. Odpowiedz Link Zgłoś
mamadomi1 Re: MAMY Z PETERBOROUGH 05.01.06, 22:04 przepraszam ze nie wyrazilam sie jasno,oczywiscie Peterborough to miasto w cambridge. Odpowiedz Link Zgłoś
joa33 Re: MAMY Z PETERBOROUGH 06.01.06, 12:12 Hej, ja jestem z Peterborough, UK. Dzieciatko w drodze - termin na czerwiec. Pozdrowienia! Odpowiedz Link Zgłoś
gonia088 Re: MAMY Z PETERBOROUGH 13.01.06, 14:02 Czesc! Ja tez mieszkam w Peterborough,moj szkrab ma szesnascie miesiecy. Jesli macie ochote pogadac , to moj numer gg 3835558.Pozdrowienia! Odpowiedz Link Zgłoś